Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: Njemacki auti najisplativija investicija???

  1. #1
    Pero-Zdero
    Guest
    Elem, u jucerasnjem "Jutarnjem" u auto prilogu preko dvije sredisnje stranice elaborat,traktat itd u korist teze u naslovu.Kao Njemacki auti najbolje drze cijenu pa su prema tom novinaru cak i zamislite "investicija za buducnost" jer najbolje drze cijenu tj najmanje gube cijenu prema godistu a to bi sve prema prilozenim faktima i jos moglo proci kod sirokih masa DA te Njemacke aute ne bi morali jos i MASNO preplatit u vidu precijenjenosti prema ostalim modelima npr vw golf cca 3.000 eura skuplji od npr Stila itd. itd. pa sad ispada kao da golf bolje drzi cijenu nakon nekoliko godina kad se ide prodavat sto je isto fakat allliii.. koliko smo ga ono platili ???

    Evo sorry nisam zanao za navodnike - NAVALI !!!

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    testin testin testicles

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    fercera!

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mislim da si sam vec sve rekao.Golf je relativno isplativa investicija jer ce u startu nesto skuplju cijenu opravdati tako sto ce ga se moci skuplje prodati i dodje se u biti na isto.Stilo ce za par godina manje kostati kao polovni, ali njega smo ipak manje i morali platiti kao novog.

  5. #5
    mc
    Guest
    Ne da mi se pisati sve sto sam napisao u prvom naletu, pa eto skracene varijante:

    Dakle, naslov je malo "bedast", ali je sadrzaj samog clanka dosta korektan prema svim markama/zemljama porijekla. Drago mi je sto su opisali zbog cega su njemacki auti kod nas toliko cijenjeni, a takodjer su naveli i da je to dvosjekli mac, jer su prvi na listama lopova. Pametnome je to dovoljno da zakljuci kako su ti auti precijenjeni i kao novi i kao rabljeni, te da ih je uz to i dosta rizicno imati. S druge strane, oni koji citaju samo naslove ce i dalje siriti legende o njemackim automobilima. Najvise me zacudio izuzetno visok plasman Skode - nisam ocekivao da je slava VW-a tako snazno prenesena na tu marku...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #6
    drugmirko
    Guest
    ništa. ja ću/bih si kupit/o auto, kod kojeg mi srce zaigra (a to je teško koji njemaćki) i zato ga onda ne idem prodavat za tri godine. nakon toga, sve oko cijene je i onak bez veze. )

    sada vozim švabu, fenomenalan je, sve punktlih i pedantlih, ali srce ipak ne igra. nakon ovog iskustva još bi išao kupit nešto iz francusko/taljanske filozofije. i morao bi ostat jako razočaren, da bi se vratio u pusto tehnićko-proizvodno savršenstvo fatherlanda. i još i to samo u srednjem razredu. u golf&co razred teško, bez obzira na mogućnost bolje prodaje polovnjaka. <br><hr>

  7. #7
    chevy
    Guest
    Što da su kojim slučajem naši gastarbajteri najbrojniji u Italiji ili Francuskoj, a ne u Njemačkoj. Da li bi i onda njemački auti bili cijenjeniji od talijanskih i francuskih? Gastarbajteri su oni glavni "krivci" koji su u Hrvatsku unijeli famu o kvaliteti njemačkih auta. A to su bila prva prava zapadnjačka auta koja su još od ranih šezdesetih godina svakog ljeta kotrljala našim cestama uz more i diljem HR, kada bi krenuo njemački urlaub.

  8. #8
    Mario Haas
    Guest
    Da se razumijemo, auto je investicija koja se uglavnom NE ISPLATI.

  9. #9
    mc
    Guest
    Ziva istina... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    ja sam živi primjer za to

  11. #11
    S V T
    Guest
    Mario nisi jedini! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    a gdje si ti kučo stara, nisam te baš vidio po crikvi

  13. #13
    S V T
    Guest
    Pa mogao si najaviti dolazak pa bi ubili koje pifce!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Mario uvijek dolazi iznenada. ) <br><hr>

  15. #15
    Hondo
    Guest
    Hmmm...
    Ja sam nešto malo kalkulirao o M3 i tako o tome razgovaram sa poznanikom koji radi kod Tomića. Kaže čovjek mani se toga, ovjes im se raspada i stalno se nešto događa sa autom. Bio sam full začuđen, no cjela kupnja mi je pala u vodu tak da se nisam više raspitivao po tom pitanju.
    I danas ja razgovaram sa frendom iz Osjeka i naravno dotaknemo aute i kaže on da se upoznao sa onim likom koji ima zlatni M3 osječke rege (bio je na streetraceu u Os) i da nemre vjerovati kaj mu je čovjek rekao - sad ima 80tkm i do sada je promjenio kompletno podvozje!!!!
    Dakle ista stvar čuta na dva različita mjesta i vjerojatno je istinita.
    Toliko o isplativim investicijama made in Germany (sjetite se kolko auto košta). <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  16. #16
    GT
    Guest
    ja sam fino rekao da je od njemacke trojke ( Audi/BMW/Mercedes ) najbolji izbor Audi, zlatna sredina ) ) )

  17. #17
    Koko
    Guest
    A što se čudiš Hondo. M3 (sportski automobil, nizak, tvrd) + OS ulice (katastrofa) + žestoka vožnja = garantirano raspadanje ovjesa...

    Taj, kao i 90% drugih sportskih auta su zamišljeni za ceste, a ne ono što mi zovemo tim imenom...

  18. #18
    TRANS AM
    Guest
    Supotpisujem Maria! Auto definitivno uopće nije isplativa investicija! Pogotovo ne oldtimer <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  19. #19
    mc
    Guest
    Tehnicki gledano, auto se moze smatrati investicijom jedino ako sluzi za obavljanje posla... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  20. #20
    Hondo
    Guest
    OK je to kaj veliš Koko, no ja bi stvari pogledal i drugačije:
    - auti se proizvode već 100 godina i stalno napreduju, a isto tako i ceste i ispada da su u prošlosti auti sa lošijom mehanikom bili izdržljiviji na lošijim cestama nego danas novi, napredniji, auti na, u pravilu, boljim cestama.
    Tužno.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #21
    sepra
    Guest
    Ne znam Hondo kaj bi ti rekao. Jedna lasta ne čini proljeće. Ja imam dva primjera s novim M3 trojkama koje su totalna kontra. A s time da ih vlasnici doslovno gaze. I zasada sve drži vodu.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja mislim da se više radi o nesrazmjeru cesata u jednoj razvijenoj Europi i jednoj Hrvatskoj... vjerujem da taj M3 sasvim fino funkcionira na prometnicama jedne npr. Bavarske... ovo kod nas neću niti komentirat...

  23. #23
    Hondo
    Guest
    Ma uopče ne sumnjam da je M3 odličan auto i rado bi ga i ja gazio, al me stvarno začudilo kad je Tomićev trgovac rekao da ga nikako ne preporuča (to je bilo u povjerenju pošto imamo zajedničkog prijatelja koji je njihov dobar kupac) jer daš puno novaca i dobiješ puno problema. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  24. #24
    Junior
    Guest
    A kako se ponaša ovjes GTA na našim "cestama"? Pa nije ni GTA ne znam kak mekša od M3, a uz to je i znatno jeftinija. <br><hr>

  25. #25
    Hondo
    Guest
    To kaj je znatno jeftinija po tebi znači da je odma i znatno nekvalitetnija ili???<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Slične teme

  1. Hrvatski Njemacki Rjecnik
    By Pametni in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2006, 10:27
  2. polovni auti
    By prodaja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-02-2003, 17:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •