Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: Opziv Alfi 147 i 156

  1. #26
    mytbyte
    Guest
    Tko je Alfi kriv kaj se ne natječe u WRC-u - sad bi imali tehnologiju kukica za sprečavanje neželjenog otvaranja haube... :smile25: :smile25: :smile25:

  2. #27
    turbo-limac
    Guest
    kad smo kod toga, jel se netko sjeca kad su sainzu, dok je jos vozio za Toyotu (Celicu...) zaboravili zatvorit haubu na servisu.. i tak dojde on na start brzinca, prva, gas i hauba istog trena odleti na sofer sajbu.....

  3. #28
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja se kladim da je ta bravica made in germany

  4. #29
    mytbyte
    Guest
    Eto vidiš, limac, kad se tehnologija ne koristi kako spada... )

  5. #30
    Axl
    Guest
    a cekajte i Martinu se otvorila hauba na Ford Focusu ako se ne varam samo je on uspio zavrsiti taj brzinac ,ne zna ni on sam kako ali uspio je

  6. #31
    Koshpa
    Guest
    I Alisteru McRaeu na Mitsubishiu na Monte Carlu prije 2 godine.

  7. #32
    MONSTER
    Guest
    i meni na alfi 156 prije par godina...

  8. #33
    Zeljac
    Guest
    Ajde ne serite !

    Kada dođe do opoziva Toyoti, VW, Peugeota i drugih marki, koji su usput rečeno mnogo češći nego za vozila Fiat grupe nitko se ne oglašava. Kad se pak desi opoziv na nekom od modela iz Fiat grupe evo vas na hrpi da svi generalno dođete srati po njihovim automobilima !
    Iskreno rečeno gadite mi se

  9. #34
    mytbyte
    Guest
    Navedi mi jedan opoziv Toyote i ja prodajem svoju ASAP i kupujem tenk...ne želim poginuti... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  10. #35
    600
    Guest
    Upravo nedavno je bio opoziv, čini mi se Corolle Verso!
    Počni prodavati!

  11. #36
    GT
    Guest
    Toyota je savrsenstvo, pa ljudi sta je vama, pa ti auti se ne kvare, sami sebe poprave kad treba, sami se mogu parkirat, ma sve je vrhunsko, dizajn, ma sve, to su auti sa karakterom :smile25: :smile25: :smile25:

  12. #37
    HONDAA
    Guest
    Tocno, TOYOTA i HONDA su savrsenstvo Autoindustrije, automobili s najmanje opoziva, automobili koji traju,traju,traju,traju i traju ......

  13. #38
    GT
    Guest
    ma da toyota traje 1000 godina, opet je nebi nikad kupio )

  14. #39
    HONDAA
    Guest
    Znam za takve ljude OS FIAT kaze da su fanatici ) , a ja kazem alfini fanatici bez razloga, samo nek je alfa, curilo ulje ili ne samo nek je alfa. )

  15. #40
    600
    Guest
    Tako je, živio! )

Slične teme

  1. Promjena CD-a u Alfi 147
    By Dom Dom unlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 29-08-2004, 18:12
  2. Džibo o Alfi
    By zonta in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-06-2004, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •