Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Opziv Alfi 147 i 156

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    VWminator
    Guest
    U Njemačkoj su u servise pozvani vlasnici Alfe 147, 156 i Lancie Lybre. Opoziv se odnosi na oko 50 tisuća vozila proizvedenih između listopada 2000. i listopada 2003. Do opoziva dolazi radi mogućnosti kvara na bravi poklopca motora koji može izazvati otvaranje poklopca tijekom vožnje. Do kvara dolazi radi hrđe i habanja metalne kuke na poklopcu koja ulazi u bravu. Za sada nam nije poznato da li će se ovaj opoziv provoditi i izvan Njemačke.

  2. #2
    NNN
    Guest
    )

  3. #3
    mc
    Guest
    A jakog li kvara... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Bash. )

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Pa ne znam kako bi se proveo da mi na 100 i kusur km/sat hauba odleti u zrak.

    Za to mene je kvar...

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    Vec sam na Alfa temi napisao nesto o tome.Hauba nece odletiti zbog osiguraca kojeg moras na svakom auto pritisnuti da bi uopce mogao otvoriti i podici haubu nakon sto si ispod volana povukao rucicu za otvaranje.Meni je majstor na bivsem autu zaboravio spustiti haubu do kraja i vozio sam nakon toga osjeckom juznom obilaznicom barem 140 Km/h i bas nista se nije dogodilo.

Slične teme

  1. Promjena CD-a u Alfi 147
    By Dom Dom unlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 29-08-2004, 18:12
  2. Džibo o Alfi
    By zonta in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-06-2004, 20:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •