Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Jeli istina...

  1. #1
    Ing
    Guest
    Da je naša policija nabavila Preze, naime vračam se u nedjelju iz Malinske stigla me jedna kod Ravne Gore na 120km i tak se mi vozimo i delegat nikak naprijed, ja po gasu on po gasu, skroz po lijevoj, do KA ja sam išel 210, a on neče naprijed???
    U KA je nestao!
    Danas u jutro čujem spiku na kavi da je policija nabavila 3kom bijele.
    Ajde utješite me da to nije istina. <br><hr>

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Da, baš te pustio da se pereš do Karlovca 210.

    A ako te i pustio, onda je kreten, isto kao i ti.

  3. #3
    Ing
    Guest
    Friški, pa ja znam da sam kreten kak i onaj koji misli da se more na cijelom dijelu do KA voziti 210.

  4. #4
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ing, da naša policija ima Impreze , to ti je tak vjerojatno da ja zašoram Shaiqila O Niela.Domet naše policije je Škoda Fabia.Ja sam vidio par Mercedesa da ima naša policija kaj im je darovala švabska murja, ali auti nisu civilni , nego imaju policijske oznake.A da je i bio policijski auto , vjeruj mi da nakon 10 km , bi bio u pit stopu , tj. bez vozačke.

    BTW , kaj noriš tak s traktorom??

  5. #5
    Ing
    Guest
    Dom, inače se ne vozim tak ali sam se požuril, a i ON me inspiriral(kaj da sam se vratil u 20-te) htel sam čim prije stiči do Lučkog makar sam onda čul prek radija da je bila neka saobračajka pa sam skrenul u Jaski na staru KA(poslušal sam savjet).
    Od sad uvijek idem tak...mislim na Jasku )

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Sad kad smo vam proširili i obnovili naplatu u Jaski, sad svi tam bežite van.

    Sram vas bilo...

  7. #7
    Dom Dom - Fresh & co
    Guest
    Dečkiči....iznenadili se budete kad bute videli kaj sve nasa policija fura....nisu to samo Fabije i Puntaći....a to su i nabavili zbog svakavih dečkića i šmrkavaca kaj misle da su glavni na cesti......NOVI ZAKON JE PREBLAG

Slične teme

  1. Jeli istina da se Toyote ne kvare ???
    By STOLE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 12-07-2004, 12:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •