Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33

Tema: MOLIM VAS,POMOZITE

  1. #26
    mentor odlog.
    Guest
    Izostavio sam sasvim slučajno t iz nicka sorkač.
    Mislim da nema smisla spominjati razliku u cijeni. Lina želi potrošiti 90000 kn(na dizla ili benzinca) tako da one priče "na razliku u cijeni se ti voziš ..." padaju u vodu. Meni jtd zimi troši 6,5l u gradu a max potrošnja je nešto preko 7 i to možeš navući jedva. Ljeti je to još manje.

  2. #27
    Dudek
    Guest
    Bum delal kak ti kas Franc :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22:

  3. #28
    drugmirko
    Guest
    neznam... ja sam to nekako... ajd, ne prerastao, da se netko ne uvrijedi, već me te stvari, hoće li se isplatit sad ili kroz pet godina, jednostavno ne zanimaju. u vremenima, kad se dizlom stvarno dalo punit kasicu prasicu -legalno ili ložnjakom- to su bile trome, smrdljive, glasne traktorske mašine za turke i gastarbajtere, koje me jednostavno nisu zanimale. bez obzira na pređene kilometre i moguću uštedu. auti, za koje bi bilo bolje izać i pogurat ih u uzbrdcu, da nije postojala opasnost od ugušenja. )
    danas su to modreni, kultivirani i komotni strojevi, koji pristojno povuku, praktićki su nečujni i izza sebe više ne ostavljaju dojma prolazka ovske divizije. a ak je pritom treba još koji put manje na pumpu to samo znaći potvrdu toga, da su komotni.

    zato lina, još jednom, HDI, TDI, JTD, dCI, TDCi dizli su sasvim u redu ali za auto:
    <font color="red">kupi onog koji ti se sviđa </font> !
    a ak si preračunljiva pa bi se već sad ugrizla za dupe za 100 eura kroz pet godina... onda kupi i švabu i dizla. lakše ćeš ga uvalit nekom z brda.


    <br><hr>

  4. #29
    Mario Haas
    Guest
    aha, ne dime malo sutra. <br><hr>

  5. #30
    drugmirko
    Guest
    ) , pa ne dime! comonraili ne dime više tak grozno, era particle filtera se sve više bliži (PSA će ih stavljat u 1.6 a možda i niže),pa čak i narodnovagonski TDI više nije tak hudi smrad (znam, vozim jednog ) ).<br><hr>

  6. #31
    Mario Haas
    Guest
    "skoro pa ne dime"

    mislim da neću doživjet taj dan

  7. #32
    mc
    Guest
    Ne dime do kriticnih 3500 o/min... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #33
    chevy
    Guest
    Ne bi se baš složio. Možda ne smrde, ali zato puše, izbacujući crni čađavi dim kada se papučica gasa naglo stisne. Prije par dana me je na cesti pretekao jedan Talijan sa novim Passatom karavanom, koji je imao pozadi oznaku TDI. Brzo je proletio pored mene u silnom zaletu pretjecanja, te je nekih 20-30 metara ispuštao neki crni "nedefinirani" dim, dok nije došao na normalu.

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-12-2012, 01:13
  2. POMOZITE MI: PEUGEOT 307 I PALJENJE
    By Jure in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-12-2002, 11:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •