Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: MOLIM VAS,POMOZITE

  1. #1
    lina
    Guest
    Digla sam kredit i namjeravam kupiti auto..malo sam citala forum i vidim da se dosta kuzite..dala bih za auto do 90 000 kn.razmisljam o novom cliu,citroenu c2,seat ibizi..kupila bih svakako diesel..ne putujem puno..treba mi najvise po gradu..neki mi govore,nikako francuze,kvare se..ajd,molim vas,dajte neke savjete..

  2. #2
    HDI
    Guest
    Imamo mi stručnjaka tu na forumu za takve stvari, to je mc forum master.....

  3. #3
    activa
    Guest
    ....za par godina ces resiti problem ..... ) )

  4. #4
    drugmirko
    Guest
    što je zajebavate, bando jedna ) ...

    kvare se svi a najviše ti sve skupa i onak zavisi od vozaća. ak se prema autu odnosiš, ko da je trinesto prase, tako ti će i vratiti. u familji su mi francuzi već 28 godina i nikad im nije trebalo ništa drugo neg normalan odnos i redovito održavane na servisu.

    tak, da ti je savjet jednostavan: ak kupuješ auto s kojim ćeš ostat dulje idi za srcem i odaberi onog koji ti se sviđa, tak, da će ti bit gušt vozit ga i nakon nekoliko godina. a ak kupuješ nešto što planiraš dobro prodat kroz godinu-dvije, kupi nekog švabu&co.<br><hr>

  5. #5
    VEX_RC
    Guest
    ako ne putuješ puno, onda nikako dizela. francuz - svakako

  6. #6
    mc
    Guest
    Potpisujem VEX-ov komentar - za grad i malu kilometrazu je najbolje uzeti "malog" benzinca. Razmisli o dobro opremljenom Twingu 1,2 16V - jako dobra i povoljna kupovina u toj klasi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  7. #7
    turbo-limac
    Guest
    je je, u toj klasi dizli su daleko skuplji i nikad ti se nebu isplatili... mali benzinac svakako...

  8. #8
    chevy
    Guest
    Ono što misliš potrošiti za kupnju C2 sa diesel motorom radije utroši za nadoplatu za dodatnu opremu po izboru ( pr.klima, ABS, daljnsko centralno, radio sa CD, alu-felge i sl). C2 je dobar izbor, i s obzirom na malu kilometražu koju ćeš prevaljivati, bolji (isplativiji) je izbor benzinskog motora. Moja preporuka: već provjereni motor 1.4 zapremine, sa 73 KS (minimum snage za rad klima uređaja). A može dobrano povući i izvan grada i nije pretjerano rastrošan u potrošnji. Savjet:bez klima-uređaja nipošto.

  9. #9
    cleaner
    Guest
    clio dci 82ks. dobiš klimu abs,4 airbaga.

  10. #10
    NNN
    Guest
    Moj savjet ti je Opel Corsa CDTI!
    Imas ono kaj hoces:
    Turbo Disel 70 KS, Klima, ABS, Airbag, centralno, daljinsko, maglenke, zatamljna stakla, Progresivni servo, petora vrata, metalic za 85,000 kuna !!!
    Moja zena ga ima i autic je mrak...najduzi međuosovinski razmak (duzi od Ibize, Pola, Punta, Clia...).

  11. #11
    Magnifico
    Guest

    Il'ovaj Trabanat, al samo opcija bez klime
    :smile22:




    magnifico je pider :smile24:

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Da li je Yaris unutar 90kkn?

  13. #13
    chevy
    Guest
    Turbo dieselski motor za gradski automobilčić ???? Čemu ??? Nikad to ne bih kupio, posebno ne kao drugo auto u obitelji. Ipak je to premalo auto za takvu vrstu motora.

    Ipak pored svih nabrojenih C2 je ipak najbolji izbor (dizajnerski noviji i atraktivniji).

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    yaris je unutar cijene ali ne dizel...1.0 benzinac opremljen do jaja s klimom (Luna A/C)za 88000kn je prava prilika... )

  15. #15
    menor odlog.
    Guest
    Mali auto sa td motorom je zakon. Cijene goriva će rasti i dalje pa će troškovi goriva biti sve veći i onima koji se malo voze. Druga stvar mala je oscilacija između najveće i najmanje potrošnje gledano na ljeto/zima i stišćeš/nestišćeš gas do daske. I naravno na otvorenoj cesti pretičeš na 140 na sat bez da ti treba kilometrski zalet a to je bitno zbog sigurnosti.

  16. #16
    Cezy
    Guest

  17. #17
    Cesare Fiorio
    Guest
    a kaj je Cezy??? te muči kaj ovdje još niko nije spomenul Alfu ili? ) ) )

  18. #18
    GT
    Guest
    ne konta cezy sta je menor napisao )

  19. #19
    GT
    Guest
    lina curo fina, ja bi ti preporucio malog benzinca, jeftiniji u startu, ne trosi puno, sama kazes da ne putujes puno, meni je C2 fin autic i ja bi ti ga preporucio, ako jos imas pitanja, uvijek me mozes nazvat :smile22: ) ) )

  20. #20
    Bondzoli
    Guest
    C2, C2, C2

    http://www.autoweek.nl/images/480/6370.jpg

  21. #21
    Mario Haas
    Guest
    Moja prognoza je da će diesel gorivo poskupljivati više od benzina, te će na kraju razlika u cijeni goriva u koju se svi kunete biti vrlo mala. Budite bez brige da je država uočila rastući trend kupnje diesel automobila i da će prilikom uzimanja harača itekako vodit o tome računa. Uostalom, pogledajte zadnje poskupljenje, postotak poskupljenja diesela je više nego dvostruk u odnosu na eurosuper.

    I nemojte prosipat duboke misli o "isplativosti" diesela, pogotovo u slučaju gospođice koja radi malo kilometara to ne vrijedi. Razlika u cijeni auta je još uvijek prevelika a u cijeni goriva bit će sve manja, da bi se diesel isplatio. Diesel se isplati samo onima koji rade PUNO kilometara.
    <br><hr>

  22. #22
    Jos Ljepsa Brena
    Guest



    Uvijek, stalno i vazda se "namjerno" (kad se govori o isplativosti dizel/benzin) presucuje veoma bitan fakat, stavka i CIFRA.
    A to je: sta sa onom razlikom u naknadnoj prodajnoj cijeni auta da ne govorim o brzini prodaje istog.

    Zar je to svarno tako MALA i zanemarljiva stavka.

    dajte se malo uozbiljite i radite matematiku kako treba...

  23. #23
    Fresh
    Guest
    A ti kupujueš auto samo razmišljajući o kasnijoj prodaji.

    Pa živo mi se ×××× da li ću nakon 7,8 godina dobiti za auto 3.500 eura ili 3.800 zato jer je dizel.


  24. #24
    Najljepsa Brena
    Guest
    Naravno da kad kupujem auto razmisljam "I" o naknadnoj prodaji...nesto cudno jel?
    Razlika koju si naveo 300Eura je stvarno neozbiljna i u realnosti je mnogo veca ma o kojoj klasi auta da govorimo...tako da moze i dalje da ti se zivo ×××× :smile21:
    al se neces najebati vjeruj mi :smile24:

  25. #25
    poglec
    Guest
    gle, ja na to gledam ovak
    razlike v startu med dizlu i bencinu je nekak okolo soma i pol do dva soma ojra
    razlika kad ga se bus pozelil resit je nekak nakon pet let poprilici soma ojra

    daklem stvarna razlika med dizlom i bencinom v istoj kategoriji avta je nekak petsto do soma ojra

    pri danjasnoj situaciji v ceni dizl goriva avto na dizl se splati vec nakon dvaest soma km

    zemi dizla
    bus se vise vozila i lakse ga se resila
    a vsaki avto prije ili potle dopizdi
    ionak po novim pravilima igre nemres pit nemres se brzo vozit nemres nikaj
    ak imas pilu jao tebi pa to je za popizdit


    ma zemi dizla i fajrunt

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-12-2012, 01:13
  2. POMOZITE MI: PEUGEOT 307 I PALJENJE
    By Jure in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-12-2002, 11:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •