Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Ispušni lonac!

  1. #1
    Kamikazee
    Guest
    Imao sam Remus-ov lonac na Civicu 1.6 VTi sa čijim zvukom nisam bio zadovoljan i sada dolazi do promjene.Želim dobiti što reskiji zvuk.Koji filter zraka da stavim i koji ispušni lonac?Čuo sam da u firmi Sole rade ispušne lonce sa izgledom i zvukom po želji???Hitno mi pomozite :smile23: :smile24: .Hvala.

  2. #2
    Mario Haas
    Guest
    ništa ne znamo o tome

  3. #3
    MoschuS
    Guest
    Sole ti radi sve po zelji i imas dozivotnu garanciju jedini problem je sto je uzasno skup. Istina da se vrhunska kvaliteta placa ali recimo zadnji lonac sa 2 izlaza okrugla (jedan pokraj drugog) dodje nekih 2300 kn bez ruku. Nakon dosta searchanja i pricanja po nasim forumima ja sam se odlucio za Lastovcica kojeg svi jako hvale i napravio mi je lonac od Inoxa sa 2 izlaza i montaza s tim da su mi jos kod montaze malo zarezali branik jer mi ruzno izgleda na Cliu kad izlazi idu skroz ispod i to sve me doslo 1000 kn ) Jako sam zadovoljan kako su to napravili i zvuk mi je taman kakav sam zamislio. Odi na http://www.auspuh-lastovcic.hr/ pa imas tamo tel. i kako se dolazi do njih.

  4. #4
    Ing
    Guest
    Sole ne radi sve po želji ni van želje
    Ja sam ih tražio da mi naprave granu 4-2-1 pa su mi odgovorili da grane ne rade.

  5. #5
    Koshpa
    Guest
    Pa istina grane ne rade. Al vjerojatno da ih znas osobno napravili bi ti.

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Znam jednog dečka kojem se Lastovčićev lonac RASPAO nakon dva tjedna.

  7. #7
    sepra
    Guest
    Jedna lasta ne čini proljeće

    Lastovčić za lovu koju traži daje i više nego fer kvalitetu. Uostalom zreklamirao je taj lonac zar ne?<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  8. #8
    sepra
    Guest
    Jebati meni je napravio kompletnu granu s dva protočna lonca za 900 kn.

    Pa ××××te za tu lovu da plešu jedno ljeto dobre je. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  9. #9
    sepra
    Guest
    Za Yamahu mi je napravio komplet ispuh od inoxa i spigao grane identične kao original.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    je, reklamirao je i sve je bilo ok poslije toga. živijio EPP!

  11. #11
    sepra
    Guest
    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Slične teme

  1. Sportski lonac
    By pack0575_ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-06-2004, 08:53
  2. riknule vilice i lonac na 12 000 km
    By skywalker in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 16-12-2003, 13:11
  3. Zadnji lonac
    By Mrle in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 03-04-2003, 19:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •