Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: NAJBOLJI Peugeot servis

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    d@vorin
    Guest
    Pozdrav
    prije nekih 4 mj kupio sam polovni 307 HDI 90KS i imao sam PUNO problema s njim.Otvorio sam ovaj post pošto su mi tada puno pomogli savjeti na ovom forumu pa sam vam svima dužan dati informacije o najboljem Peugeot servisu!Probao sam gotovo sve. I samo je jedan NAJBOLJI.
    1. Od ovlaštenih Peugeot servisa nemojte ići u Auto-par. Ne samo da deru cijenam nego nemaju stručno osoblje barem što se elektronike tiće.Ako se raspišem kaj su mi sve napravili tj. nisu kak treba napravili, neče stati u ovaj POST.Prestrašno!!!
    2.Auto-otok su ima ok osoblje što se ljubaznosti tiće ali primjera radi dijagnosticirali su mi nešto što uopće nije bilo pokvareno i naravno to su (pošto to jedino zanju) htjeli zamijeniti.
    E sad na neovlaštene:
    1. SOPRANO - imaju komjutor ali ne tako dobar SW tako da za zamjenu mehaničkih dijelova su OK ali elektronika BJEŽŽIII!

    I za kraj. Za sve ljubitelje i vlasnike Peugeot marke:
    Osoba kod kojeg uz moju malenkost i pojedini djelatnici ovlaštenih Peugeot servisa idu servisirati svojeg ljubimca (to sam kasnije saznao)je g. DAVOR PORKOLABIĆ u Novo Ćiće iza Gorice. Jednostavno rečeno dečko zna svoj posao. 4 mj sam se s oproštenjem zajeb...o po ovlaštenim servisima i prosuo brdo novaca nepotrebno, dok nisam njega upoznao.
    Moja topla preporuka svim zainteresiranima.
    Još jednom hvala na savjetima koje ste mi prije slali.
    D.


  2. #2
    spusio na Pugu
    Guest
    ajd jos napisi telefon i adresu doticnog.
    eh...da, i ja velim - nikad vise Peugeot

  3. #3
    d@vorin
    Guest
    broj mobitela: ×××/274-209 Davor. Radi do 17h.

  4. #4
    gost1234
    Guest
    to ti sebe reklamiras?

  5. #5
    d@vorin
    Guest
    ) neee. Stvarno ne radi se o reklami već ako imaš vremena i pogledaš prijašnje postove na svima sam kao d@vorin. Ove informacije sam napisao je znam kolko sam se ja napatio s tim autom i koliko sam love prosuo nepotrebno. Ako netko traži alternativu i nije zadovoljan s prijašnjim servisima neka proba kod njega.

  6. #6
    mmm
    Guest
    kako si potrosio pun ××××× para ako ti je auto pod garancijom?

Slične teme

  1. Peugeot servis
    By Pierre in forum Auto servisi
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 16-02-2004, 13:46
  2. NAJBOLJI GTI
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 108
    Posljednji post: 18-04-2003, 10:40
  3. Peugeot servis-cijene
    By B.S.gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-11-2002, 16:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •