Pozdrav
prije nekih 4 mj kupio sam polovni 307 HDI 90KS i imao sam PUNO problema s njim.Otvorio sam ovaj post pošto su mi tada puno pomogli savjeti na ovom forumu pa sam vam svima dužan dati informacije o najboljem Peugeot servisu!Probao sam gotovo sve. I samo je jedan NAJBOLJI.
1. Od ovlaštenih Peugeot servisa nemojte ići u Auto-par. Ne samo da deru cijenam nego nemaju stručno osoblje barem što se elektronike tiće.Ako se raspišem kaj su mi sve napravili tj. nisu kak treba napravili, neče stati u ovaj POST.Prestrašno!!!
2.Auto-otok su ima ok osoblje što se ljubaznosti tiće ali primjera radi dijagnosticirali su mi nešto što uopće nije bilo pokvareno i naravno to su (pošto to jedino zanju) htjeli zamijeniti.
E sad na neovlaštene:
1. SOPRANO - imaju komjutor ali ne tako dobar SW tako da za zamjenu mehaničkih dijelova su OK ali elektronika BJEŽŽIII!

I za kraj. Za sve ljubitelje i vlasnike Peugeot marke:
Osoba kod kojeg uz moju malenkost i pojedini djelatnici ovlaštenih Peugeot servisa idu servisirati svojeg ljubimca (to sam kasnije saznao)je g. DAVOR PORKOLABIĆ u Novo Ćiće iza Gorice. Jednostavno rečeno dečko zna svoj posao. 4 mj sam se s oproštenjem zajeb...o po ovlaštenim servisima i prosuo brdo novaca nepotrebno, dok nisam njega upoznao.
Moja topla preporuka svim zainteresiranima.
Još jednom hvala na savjetima koje ste mi prije slali.
D.