Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: NAJBOLJI Peugeot servis

  1. #1
    d@vorin
    Guest
    Pozdrav
    prije nekih 4 mj kupio sam polovni 307 HDI 90KS i imao sam PUNO problema s njim.Otvorio sam ovaj post pošto su mi tada puno pomogli savjeti na ovom forumu pa sam vam svima dužan dati informacije o najboljem Peugeot servisu!Probao sam gotovo sve. I samo je jedan NAJBOLJI.
    1. Od ovlaštenih Peugeot servisa nemojte ići u Auto-par. Ne samo da deru cijenam nego nemaju stručno osoblje barem što se elektronike tiće.Ako se raspišem kaj su mi sve napravili tj. nisu kak treba napravili, neče stati u ovaj POST.Prestrašno!!!
    2.Auto-otok su ima ok osoblje što se ljubaznosti tiće ali primjera radi dijagnosticirali su mi nešto što uopće nije bilo pokvareno i naravno to su (pošto to jedino zanju) htjeli zamijeniti.
    E sad na neovlaštene:
    1. SOPRANO - imaju komjutor ali ne tako dobar SW tako da za zamjenu mehaničkih dijelova su OK ali elektronika BJEŽŽIII!

    I za kraj. Za sve ljubitelje i vlasnike Peugeot marke:
    Osoba kod kojeg uz moju malenkost i pojedini djelatnici ovlaštenih Peugeot servisa idu servisirati svojeg ljubimca (to sam kasnije saznao)je g. DAVOR PORKOLABIĆ u Novo Ćiće iza Gorice. Jednostavno rečeno dečko zna svoj posao. 4 mj sam se s oproštenjem zajeb...o po ovlaštenim servisima i prosuo brdo novaca nepotrebno, dok nisam njega upoznao.
    Moja topla preporuka svim zainteresiranima.
    Još jednom hvala na savjetima koje ste mi prije slali.
    D.


  2. #2
    spusio na Pugu
    Guest
    ajd jos napisi telefon i adresu doticnog.
    eh...da, i ja velim - nikad vise Peugeot

  3. #3
    d@vorin
    Guest
    broj mobitela: ×××/274-209 Davor. Radi do 17h.

  4. #4
    gost1234
    Guest
    to ti sebe reklamiras?

  5. #5
    d@vorin
    Guest
    ) neee. Stvarno ne radi se o reklami već ako imaš vremena i pogledaš prijašnje postove na svima sam kao d@vorin. Ove informacije sam napisao je znam kolko sam se ja napatio s tim autom i koliko sam love prosuo nepotrebno. Ako netko traži alternativu i nije zadovoljan s prijašnjim servisima neka proba kod njega.

  6. #6
    mmm
    Guest
    kako si potrosio pun ××××× para ako ti je auto pod garancijom?

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Kaj radi sve taj Porkolabić? Nije on imao Daewoo servis?

  8. #8
    gost1234
    Guest
    ko da mi citas misli, mmm.

  9. #9
    mmm
    Guest
    ja brijem da ti nemas ni p od peugeota toliko od mene

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    čuo sam za tog Porkolabića

  11. #11
    -Vlado-
    Guest
    Baš sam čitao o 307-ici i kažu da nije baš pouzdan

  12. #12
    d@vorin
    Guest
    Odgovor za mmm - kupio sam polovi 2 godine stari auto 10.04.2004.
    Što se tiće vas ostali. Gle fakat mi je sve jedno vjerujete li ili mislite da vas muljam. Jednostavno nemam druge riječi nego ono "×××××i se". Glavno da sam ja svoj autić sredio, a Vi nastavite i dalje svoje Peugeotice servisirati gdje god hoćete. Za one koji žele slobodno navratite ...

  13. #13
    maks
    Guest
    vjerojatno nije najbolji ali ja sam jako zadovoljan - Jandras na Samoborskoj


  14. #14
    gostZD
    Guest
    Bok ekipa. Imam P307. Trebao bi promjeniti zadnji brisač. Može li se kupiti samo dobra gumica od oko 30 kn i ubaciti je u željeb na plastičnoj metlici ili da se kupi novi čitav plastični brisač od oko 90 kn kako bi željeli oni u servisu? Što vi mislite? A što je sa prednjim velikim brisačima ? Oba dva nova su oko 300 kn. Je li se tu mogu nači gumice ili se sve kupuje novo i samo se zamjene za stare brisače? To je ipak dosta skuplje. Molim par odgovora i srdačno vas pozdravljam iz Zadra. Bok!

  15. #15
    307
    Guest
    i ja imam 307. stražnjibrisač mi još radi ok., a na prednjim sam samo mijenjao gumice. na prijašnjim vozilima sam probao staviti skuplje gumice, ali sve preko ljeta od sunca i nekorištenja otvrdnu. mislim da je bacanje novaca mijenjanje cijele metlice, ako je je ona ispravna. jedini problem je što za prednje brisače trebaš gumice od 70cm koje je malo teže pronaći. predlažem ti da promjeniš samo gumice, a ti izaberi hoćeš li skuplje ili jeftinije, ali i skuplje su jeftinije od cijele metlice

  16. #16
    Sused25
    Guest
    A jojj decki ja neznam gdje zivite ali gumice mozete kupiti svugdje gdje se prodaje sto za auto.Mozda i u Ini ali neznam.Imam p206 i ja sam si mijenjao samo gumice i sve radi a platio sam ih 19 kuna a dobio sam 2 gumice.

Slične teme

  1. Peugeot servis
    By Pierre in forum Auto servisi
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 16-02-2004, 13:46
  2. NAJBOLJI GTI
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 108
    Posljednji post: 18-04-2003, 10:40
  3. Peugeot servis-cijene
    By B.S.gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-11-2002, 16:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •