Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: dilema

  1. #1
    B.S.gost
    Guest
    Vaše mišljenje? U prilici sam hitno uplatiti Golfa V 1.6 benzin. Da li je pametnije uzeti Peugeot 307 ponovno s istom motorizacijom ili Golf ? Mazda 3 se uopće ne može dobiti ove godine.

  2. #2
    aprilia
    Guest
    Najbolje uzet novog Peugeota 307 redizajniranog, izgleda prednji kraj kao na novoj 407. Imaju slike nove 307-ice u novom Auto+.

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Uzmi ono što ti je isplativije a ima opremu koju trebaš, performanse su vrlo slične, golf bi trebao imati manju potrošnju, i malo je prostraniji, pouzdanost i trajnost su ionako više-manje nevažni argumenti s obzirom na današnju razinu tehnologije proizvodnje...

  4. #4
    activa
    Guest
    ....peugeot 307 ...!!!!
    ...ili mozda xsaru , koja je sada na rasprodaji !!??

  5. #5
    aprilia
    Guest
    Neka sačeka novog Citroena C4 i novog Forda Focusa.

  6. #6
    ŠULE
    Guest
    Osobno ja bih Golfa jer poznajem previše vlasnika 307-mica koji su se propili.

  7. #7
    aprilia
    Guest
    Ako bude uzimao Golfa neka uzme 1,6 FSI puno manje troši od 1,6 a i ima 13 ks više i puno bolje ide. 1,6-ica ima elektronsku blokadu , najviše može ići 185 km/h. I najbolje uzet do 1.9. jer do tada traje akcija besplatna klima - ušteda 900 €.

  8. #8
    B.S.gost
    Guest
    Nema više mogućnosti izbora. Ima samo jedan s 4 vratima 1.6 102 KS crne boje, tako da sam ga uplatio. Za P 307 isto treba 3 mjeseca čekati , a već ga vozim 3 godine i nisam imao nikakvih problema.

  9. #9
    piquet
    Guest
    vidiš mc kako se to radi.
    8 postova i gotovo!

  10. #10
    activa
    Guest
    ..i pun pogodak ....?????

  11. #11
    S16
    Guest
    activa, zašto " " ?!

  12. #12
    activa
    Guest
    ...sta mislis ....????

  13. #13
    mytbyte
    Guest
    B.S., ako je 1.6 102 onda zanemari moju opasku o performansama i potrošnji

  14. #14
    mc
    Guest
    Golfa nikad ne bi kupio jer bi zavrsio na psihijatriji zbog brige da mi ga netko ne ukrade - narocito kad sam kod zeninih u Makarskoj - ovdje je Golf "najpopularnije auto". Dakle, ostaje 307. Predlozio bi jos i Corollu ako smijem... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Golf je bolji auto....

  16. #16
    Axl
    Guest
    cestitam

  17. #17
    activa
    Guest
    cezy...od cega bolji ..???
    ..nesto se ne mogu setiti ni jrdnog .....??? )

  18. #18
    OS FIAT>>>
    Guest
    Lijepa su mi oba, ali mislim da je Golf ipak bolji.

Slične teme

  1. Gumena dilema
    By Initiale in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-12-2003, 22:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •