Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Nova A klasa

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Možda ste već i prokomentirali, ali kad sam na moru pročitao o novoj A klasi, zaljubio sam se u taj auto:









    U kombinaciji sa dizelašem od 109 KS i cijenom od cca 23.000 eura.

    <br><hr>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    3 p. verzija mi je do a. Crni AMG kad izide ce biti taman!!

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Moram priznati da mi je stara linija (s dužim međuosovinskim razmakom) ljepša, i iznutra i izvana...zašto je centralni dio armature iskopiran od Peugeota 407???

  4. #4
    sepra
    Guest
    Pa Frešinjo moram ti reći da bi si i ja rado ubrizgal jednu.

    Još da ima zadnji pogon kak priliči jednoj Mećavi, mam bi išel u kalkulacije.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Meni isto nekako miriše ovo na fotkama.

  6. #6
    Starfucker
    Guest
    UŽAS - stvarno ne znam tko će dati lovu za tu grdobinu od auta

  7. #7
    drugmirko
    Guest

    jesmo, u temi "Overgrown computer mouse br.2" ali ne sekiraj se. možemo ga vidjet još po koji put.

  8. #8
    piquet
    Guest

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ima jedno rješenje na zadnjem ovjesu kao transaxle alfe (watt link) Šta se vraćamo u povijest? Zar nije to vrijeme pregazilo?

  10. #10
    206-os-
    Guest
    INTCP, mislim da je to rijesenje upotrijebljeno prvenstveno zbog manjka prostora u prednjem dijelu vozila..motor se nalazi gotovo ispod nogu vozaca i suvozaca pa je logicno da su neke sklopove pokusali prenjeti u straznji dio vozila..a da je to neki trend, slicna rijesenja bi vidjeli i u c,e,s klasi..a tamo njih nema..

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    206 os ma nema to veze s prenašanjem sklopova, to je zadnji ovjes.

    Šta si mislio da su prenjeli mjenjač otraga? )


  12. #12
    OS FIAT>>>
    Guest
    Izgleda mi puno bolje od starog modela.Nekako mi izgleda da je sa starim modelom otisao i miris jeftinoce kojim je odisala prva A klasa.

  13. #13
    206-os-
    Guest
    INTCP, pa spominjes mi transaxle koncepciju..a nisam proucavao navedeni auto, pa pomislih da su i oni stavili straznji pogon kao i BMW u seriji 1..

  14. #14
    T-IE
    Guest
    INTCP, a znaš da je Škoda prva uvela transaxle i to davne 1936g. Koja Alfa hihihi...

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Nit smrdi nit miriši.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  16. #16
    Fresh
    Guest
    A da je Alfin znak na nosu onda bi sigurno fino mirisalo na burek )

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Nije to... jednostavno nisam ljubitelj monovolumenskih linija, a Mercedes mi je (osim sportskih modela) uvijek bio malo sterilan za razliku od BMW-a.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  18. #18
    Fresh
    Guest
    Pošteno...

    ali da možeš birati izeđu BMW 1 ili A klase, šta bi uzeo. Cjenovno su tu negdje.

  19. #19
    piquet
    Guest
    fresh daj neko teže pitanje.

  20. #20
    Cezy
    Guest
    To je ubiti prevara od auto.Skupo u p.m. a ne nudi nista.Vozio sam 170 cdi staru A klasu,i auto je nating speshl,bolje ubost onda godinu dana staru C-klasu pa se vozis ko gospon.

  21. #21
    turbo-limac
    Guest
    za tu lovu bi uzo pug 407....

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Vidim na kakve sam sugovornike naišao.

    Je činjenica je auto košta, ali malo bolje opremljeni Golf, ili Corrola su tu negdje 1.000 eura gore, dole.

    Ali koncepcija auta, gdje na 3.85 m imam povišeno sjedenje, bunker od preko 400 litara mene oduševljava.

  23. #23
    piquet
    Guest
    mislim da si jako u krivu što se tiče cijene fresh.
    imamo naručenu jedinicu u firmi pa trebaš čuti priču šta se sve mora nadoplatiti i kuda se penje cijena.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Ja bih izabrao BMW 1. Iako mi dizajnerski nije neka sreća, ima puno veću osobnost od A-klase. Barem meni.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  25. #25
    Cezy
    Guest
    A kaj to trebas nadoplatit,prozore na struju imaju napred svi,muziku i ovak zelim sam slagat,klimu bi jedino nadoplatio,ove ostale ×××××rije mi ni ne trebaju.

Slične teme

  1. Kraj legende - Nova G-klasa
    By Koko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 21-04-2004, 18:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •