Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: OPEL CORSA

  1. #1
    explorer
    Guest
    Pitanje za stručnjake:
    Imam CORSU C 1.2 16v, tek 1.000KM i kada prelazim preko ležećih policajaca ili većih neravnina iz prednjeg ovjesa čuje se kratkotrajni duboki škrip. Je li riječ o nekom kvaru ili je to stoga što su amortizeri još nerazrađeni? To se čuje i pri vrlo malim brzinama, najviše na prednjem ovjesu.

  2. #2
    nesretni vlasnik
    Guest
    A što da ti kažem, u dvije godine promjenio sam dvije letve volana!! Sad garancije više nema a nova je kažu mi 5000 kn, pa mi se čini da če brzo na prodaju. Uz to su mi još otišla lambda sonde i brtva glave. Ukupno sam prešao nešto više od 60000 km.
    Želim ti puno sreće, jer će ti trebati!

  3. #3
    -Vlado-
    Guest
    Evo to se i meni događa na golfu IV. Bio sam u servisu i rekli su mi da su to neke gumice otišle pa zato to škripi, ja sam isto mislio da su otišli amortizeri ali sve je bilo uredu sa amortizerima. Cijena je negdje oko 400kn, barem je tako za golfa, a za corsu ne znam

  4. #4
    explorer
    Guest
    znači trebalo bi u servis...

  5. #5
    rules
    Guest
    Da, u servis! Već si se dovoljno navozao a tek km prešao, he,he, pa ti vozi opela.

  6. #6
    -Vlado-
    Guest
    Nažalost da u servis

  7. #7
    fergazer
    Guest
    Ukoliko nije letva volana problem (ipak imaš malo km) probaj si podmazati manđete, meni je to znalo jako skripati...

  8. #8
    nicky
    Guest
    vjerojatno nije ništa, ali ipak odi u servis

  9. #9
    explorer
    Guest
    IZ KOJEG INTERESA SU IZBRISANI POSTOVI?
    J...Š TAKAV FORUM!!!

  10. #10
    EXPLORER
    Guest
    GLE ČUDA SAD SU SVI TU

  11. #11
    -Vlado-
    Guest
    si bio u servisu???

Slične teme

  1. OPEL
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 26-12-2010, 01:11
  2. OPEL
    By GSI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 27-03-2003, 01:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •