Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ECO TEST

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    AR
    Guest
    Prilikom mog posljednjeg svračanja na tehnički pregled radi registracije Eco test je prikazao ovakvu "krvnu sliku"
    o mom Hyundai ponyu 1.5 iz 90god.
    stanje ispušnog i usisnog sustava ok,temp ulja vode ok,prazan hod ok,
    CO min 0 - max 3.50 moj 2.85 ok
    CO2 min 13- max 17 moj 7.17 loše
    HC min 0 - max 300 moj 210 ok
    O2 min 0 - max 2 moj 8.53 loše
    pa bi volio da mi neko malo razjasni što bi trebalo podesiti i izmjeniti jer se baš ne pouzdajem u svakojake diagnoze mehaničara. Znači auto je prošo eco test sa tim da mu je povečan ugljikov dioksid CO2 i prevelik sadržaj kisika O2, ali i troši i do 13 lit. po gradu pa molim za pokoj savjet?<br><hr>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Čini mi se da ti je konc. CO2 smanjena, a ne povečana dok ti je O2 povečan.

    To bi moglo ukazivati na to da imaš odvod za kondenzat u auspuhu i dio ispušnih plinova ti izlazi tamo van ili da jednostavno imaš rupu na auspuhu.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Ja sam sa svojom 106-com (koja je da napomenem još uvijek na prodaju) prošao na eko testu u 9. mjesecu (bila je nekakva akcija besplatnog testiranja) a pao u 12. mjesecu prilikom registracije.

    Kad sam tipu rekao da je auto prije tri mjeseca prošao eko test, onda on veli, pa malo vam je ler gas povišen, pa su vam ''možda'' zato rezultati negativni.

  4. #4
    IRA
    Guest
    Meni se isto dogodilo s Corsom, ali u samo nekoliko dana. Išla sam na besplatni tehnički u Siget i sve super, 4 dana poslije imala sam regu, i nije prošla eko.
    Ne pitaj me zašto...

  5. #5
    mirek
    Guest
    Prije eko testa auto treba obavezno po autoputu vozit do daske i rezultati če biti puno puno bolji nego ak ideš na test drito iz duge gradske vožnje.Puno starijih auta bi prošlo taj test da su ga prije raspuhali jer taj eko test mjeri zacrnjenje u ispuhu, ali opet ako auto ima neki kvar ni 24 sata La Mana mu nebuju pomogla da ga položi.

Slične teme

  1. TEST 4X4 pogona.
    By Fabia SDI Elegance! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-01-2004, 22:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •