Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 28 od 28

Tema: Ford Shelby GR-1

  1. #26
    Richie-unlog.
    Guest
    A i tebe je Cep izgleda opalilo sunce. Ti još uvijek živiš u prošlosti i ne želiš prihvatiti ništa novo. Pa ne mogu auti, a pogotovo supersportski, izgledati isto kao i prije 30 god.

  2. #27
    Cezy
    Guest
    TRans AM.

    Naravno da bi mi svi vristali od srece da imamo priliku profurat takav auto.
    Jel liga 4,5 sec i 300 + kmh su pile da se za××××s.Pogotovo ako ga jos dozivis na stazi. Ali ovaj auto je GT i igra u toj lizi.Po meni je to konkurencia za Modenu,buduci 8c,iztrenirane elfere,etc...

    Ali nikako konkurencia Enzu ili Zondi,koji su jednostavno napravljeni da budu brzi,najbrzi!!

    Mozda mi obicni smrtnici,koji aute od 200cv pa i manje smatramo SPORT-om,tu razliku nikad ne bi mogli primjetiti,ali je ona sigurno tu.Zanemarimo to da njegov potencial i ovak i onak nemozemo iskoristit.

  3. #28
    mytbyte
    Guest
    Tako je Cezy...možda da nam netko da da odvozimo krug ili dva u bolidu F1, "sportskost" svih Gti-ja, Type-R-ova i M-ova, a bogami i Ferrarija, Porschova ili NSX-ova ovog svijeta vjerojatno bi odjednom izgubila svoj smisao... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

Slične teme

  1. Shelby
    By Hudson in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-11-2008, 00:23
  2. Shelby cobra GT500
    By Domi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-04-2004, 22:22
  3. Ford GT vs Ford GT40
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-08-2003, 17:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •