Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Ford Shelby GR-1

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    Evo, kak se puno stvari zbilo dok smo mi bili u padavici:







    divota! <br><hr>

  2. #2
    piquet
    Guest
    lijepo. nešto kao 8c competizione.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Slažem se Piquet, rijetka situacija da za amera mogu bilo kaj pozitivno izjavit.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  4. #4
    S V T
    Guest
    Faking bjutifl



    još jedanput faking bjutifl

    <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Opet Ford iznenađuje po drugi put nakon GT 40 opet su sročili sportaša auto koji je dizajnerski doslovce pokosio sve supersportaše.

    Ovako treba izgledati danas supersportaš, a ne ona sterilna govna tipa enzo i carrera gt koji izgledaju dobro samo zato jer su niski široki i jer imaju ime.

    Da ne govorim da 911 pored ovog liči na bubu na pedale.

    Ovo mi je bolje od 8C Competizione :smile25: <br><hr><font face="Courier"></font>

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest



  7. #7
    drugmirko
    Guest

    right! pogotovo ono o sterilnom dizajnu!

  8. #8
    Wheeler
    Guest
    SVT, potpisujem!


    Ja bi ovaki!<br><hr><font color="red">There is no replacement for cubic displacement.</font>

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Cep, dal bum te streljat. Nemoj tako o Enzu.

    Moje je iskreno mišljenje da ovaj auto može po stabilnosti i upravljivosti na velkim brzinama te držanju ceste u zavoju dudlati spulje i Enzu i Carreri GT. Za ekstremne performanse i dizajn mora biti takav, a ja na ovom autu ne vidim dovoljno aerodinamike za takvo što. Jedino kaj može bit naturpijan na miljardu konja i imati sek. do 800 km/h, ali to nije ista priča.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  10. #10
    Fresh
    Guest
    Ali to je poanta.

    Kad ovako nešto vidiš na cesti sklanjaš se iz strahopoštovanja, kad vidiš ostale dizajnerske uratke kvazi sportaša, onda se pitaš šta si vidio...

    Vidi samo te lijepe mesnate gume, uh divota

  11. #11
    drugmirko
    Guest

    je Girra, je... al je ovi zato ljep!

  12. #12
    mytbyte
    Guest
    Nema smajlića koji bio ovo dostojno opisao, zato:

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Tu se slažem. Lepi je.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  14. #14
    turbo-limac
    Guest
    GR-1 za plac i svaki dan a Enzo za vikende, kaj ne...

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari znaš da je enza dizajniral japanac u pininfarini :smile25:

    U biti ovo nije kategorija enza nego modene, a modena je pak isto tako prema ovome. U biti ovaj auto izgleda više talijanski nego bilo koji današnji ferrari.

    Ovo jedan retromix starih de tomasa, maseratija, ferrarija i aston martina

    <br><hr><font face="Courier"></font>

  16. #16
    turbo-limac
    Guest
    kad smo kod starih detomasa, jel netko gledo kill bill 2... ? ima jedan...

    jesam li to vec napisao ili nisam..... nesto me muci memorija...

  17. #17
    mytbyte
    Guest
    Ja sam gledao Kill Bill 2, al se ne sjećam De Tomasa...možda da pogledam 2. put film što mi baš nije drago...

    Ako ga itko vozi onda je to Bill i to mangustu...<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    bill vozi i to imas scenu kad spika s burazom ispred njegove "kuce" a ono u pozadini pila se hladi...

  19. #19
    TRANS AM
    Guest
    "Moje je iskreno mišljenje da ovaj auto može po stabilnosti i upravljivosti na velkim brzinama te držanju ceste u zavoju dudlati spulje i Enzu i Carreri GT."

    Je! To se točno vidi iz ovih fotografija. Baš se fino vidi da mu ovjes nije dobro pogođen, a i aerodinamika mu baš nije na visini.

    Pa mislim, da čovjek dobije sraćku od takvih "stručnih" komentara na temelju fotki i to ljudi koji u životu nisu sjeli u pravi sportski auto. Sorry, ali neke stvari jednostavno ne mogu prožvakati. <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  20. #20
    drugmirko
    Guest
    ma daj trans, uspoređivati ovo s Enzom i Carrerom GT, je odprilike ko da WRC bolid uspoređuješ s formulom 1. nisu rađeni za isti cilj.
    cilj ovog Shelbyja nije extremizam i prefekcionizam u performansama nego, da izgleda jebaćki, izaziva poštovanje i pruža tome primjerenu mogućnost stisnut gas, ak se nađe netko što misli, da poštovanje ne zavređuješ.

    znaći u najboljoj tradiciji njegovih engleskih sportskih korijena (u izgledu i namjeni), kao naprimer suvremeni Astoni. ni za njih ti ne pada na pamet, da ih uspoređuješ s Enzom osim po tome, da za svaki dan izgledaju puno praktičnije i ljepše.

    sorry, ali mislim, da je to iz debate (čak i iz INTCPovog posta) ipak vidlivo, iako nikad nisam sjeo u "pravi" sportski auto. <br><hr>

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Je Trans, imaš pravo.

    Kad pogledaš dizajn autiju koji predstavljaju i predstavljali su vrh autoindustrije kao npr. McLaren F1, Bugatti 110, Enzo, F-50, F-40, Porsche 959, Carrera GT, Pagani Zonda... čovjek shvati da su inžinjeri koji su ih radili stvarno kreteni koji su jedan za drugim posezali za gotovo istovjetnim dizajnerskim i konstrukcijskim rješenjima kad se isti rezultati mogu dobiti u karoseriji i konstrukciji nekakvog Maranella. Kada se onda još konstrukcija, dizajn i raspored komponenti (motor, kabina...) usporedi sa jednim bolidom F1 ili LeMansa onda definitivno shvaćam da se radi o idiotima.

    <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Osjećal li ja to dozu sarkazma u ovom postu

  23. #23
    TRANS AM
    Guest
    Sarkazam bi mogao biti upotrijebljen u slučaju da je netko od nas sjedio u barem jednoj od pobrojanih zvjerki i da je upoznat s većinom konstruktorskih i dizajnerskih rješenja, no na žalost tome nije tako. Isto tako pravo na sarkazam i skepsu prema GR-1 imao bi netko tko je sudjelovao u stvaranju bilo kojeg od pobrojanih bolida i ima dovoljno stručnosti, znanja i iskustva da temeljem fotki donosi zaključak. No, nitko od njih to ne radi. Zašto? Odgovor je jednostavan, a pogotovo Girrari, kao student prava, bi ga trebao znati. Nikada se ne prejudicira. Poanta mog posta je bila ta da se temeljem nekoliko fotografija, bez i jednog rezultata testiranja i sa vrlo skromnim znanjem o automobilima, ne mogu donositi zaključci tipa ko bi kome dudlao špulje. That's all!<br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Ma, da leži ko traktor opet bih ga želio imati... ) ) )

  25. #25
    Richie-unlog.
    Guest
    TRANS-AM ti očito nemaš pojma o autima pa zato misliš da nemaju ni drugi. Ako uzmeš u obzir zadnjih 20 god. niti jedan super-sportski Ferrari (GTO, F-40, F-50, Enzo) niti Porsche (959, Carrera GT) nije imao naprijed smješten motor. Isto vrijedi i za ekskluzivne maloserijske aute tipa McLaren F1, Pagani Zonda, Bugati EB 110 itd.
    Probaj mi objasniti na koji način će Ford sa 20 Ks manje i vjerovatno većom masom i naprijed smještenim motorom ostaviti Ferrari Enza kojeg do sada nije uspio ostaviti niti jedan drugi auto?
    Ti si taj koji ima predrasude tipa "još se ništa ne zna". Onima koji se kuže u aute sve je jasno već na prvi pogled, ne treba tu biti nikakav stručnjak.

Slične teme

  1. Shelby
    By Hudson in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-11-2008, 00:23
  2. Shelby cobra GT500
    By Domi in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-04-2004, 22:22
  3. Ford GT vs Ford GT40
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-08-2003, 17:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •