Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: rs - gta

  1. #1
    piquet
    Guest
    zanima me da vam netko ponudi besplatno 10000km sa jednim ili drugim šta bi izabrali!
    naravno ja gta.<br><hr>

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Sada bi i ja izabrao GTA.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ovdje uopće ne moram ni odgovarat... nego Šule... čujem da se seliš na Brač. ) <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  4. #4
    ŠULE
    Guest

    Pa ostala su lijepa sjećanja....

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Neka, neka... nadam se da bu i sledeće godine na Braču SZ u malom.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    nadam se da bu jos brzih kola pa da bacimo jednu "turisticku furku" malo po otoku...

  7. #7
    ŠULE
    Guest
    Ali da se poslije nitko ne ljuti!

  8. #8
    turbo-limac
    Guest


    i da nitko nemora posjecivat limara...

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Nije to za mene... prevelik sam.

    Hehehehe... nikad nisam mislil da bum to izjavil. <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  10. #10
    turbo-limac
    Guest

  11. #11
    S V T
    Guest
    jel mislite na octaviu RS??<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  12. #12
    ŠULE
    Guest
    To bi i bila realna usporedba. )

  13. #13
    GT
    Guest
    GTA

  14. #14
    cdti
    Guest
    jel moze 5000 sa cliom i 5000 sa gta ? )

  15. #15
    S V T
    Guest
    Pa naravno da je realna usporedba, oba vozila se isporučuju u crvenoj boji! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  16. #16
    MONSTER
    Guest
    i oba vozila nemaju xenon,niti sportski motor,niti senzore,niti alkantaru,niti pravi sportskizvuk,niti pravi sportski handling,niti su S od sportskih auta!


  17. #17
    mc
    Guest
    Trenutno ne bi volio niti jednog voziti jer mi treba vozacka. Zalim ljude koji su nedavno kupili jako brze automobile - mora da ja bedara militi s njima po cesti... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #18
    OS FIAT>>>
    Guest

  19. #19
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Moram priznati da sam rađe htio kupiti Focusa RS , ali kod nas se taj auto nije mogao kupiti, makar me je prodavač u Autu2000 ( Jankomir)vukao za nos da bude bilo kod nas u prodaji.

    Ipak na kraju je GTA došla u dvorište.

  20. #20
    S V T
    Guest
    Svaka čast alfici ali ja bi ipak radije RS-a! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  21. #21
    GT
    Guest
    RS je dobar, ali za stazu, za svakodnevnu upotrebu nikako, dok je 147 GTA bolji auto jer je bolji za svokodnevnu upotrebu.

  22. #22
    Dom Dom unlog.
    Guest
    GT, ti to iz svog vlastitog iskustva ili....?????

  23. #23
    GT
    Guest
    nisam vozio RS, ali znam covjeka koji ga vozi, vozio sam se u RS, i taj auto nije za svakodnevnu upotrebu, bolji je 147 GTA, ja nebi ni sekunde razmisljao izmedju RS i GTA, zna se , uzeo bi GTA.

  24. #24
    Dom Dom unlog.
    Guest
    OK , ali reci mi u kojim segmentima nije za svakodnevnu upotrebu?

    Potrošnja , tvrdoća.....

  25. #25
    Dom Dom unlog.
    Guest
    RS je dobar, ali za stazu.

    Pa valjda ne kupuju ljudi u Engleskoj, na primjer, da bi se vozili s njim samo po stazi???

    To mi nije jasno?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •