Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Blue Vision, Vision Plus, Premium...

  1. #1
    Calubra fan
    Guest
    Mislim da je ova tema već bila otvorena ali neda mi se tražit po forumu gdje, pa stoga jedno pitanje: DA LI ZAISTA OVE ŽARULJE DAJU VIŠE SVIJETLOSTI ILI JE TO FARSA, ŠMINKA??? Koliko znate ili ne, na calibri su svjetla koma i hitno moram stavit neku jaču svijeću, pa ukoliko imate rješenje javite!!!

  2. #2
    turbo-limac
    Guest
    jesu bolje, ali izbjegavaj one s plavim svjetlom.... to ide na zivce i nis se bolje ne vidi........


    ako stavljas jace zarulje, obrati paznju na instalacije u autu i na to dali ce ti se rastopit kuciste od farova.... Nije lose napravit novu instalaciju za svjetla s relejima i debelim zicama, iznenadio bi se koliki otpor znaju imat neki auti u serijskim instalacijama...

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Prema novom zakonu, prednja svjetla moraju biti bijele ili žute boje...dakle ne isplati se riskirati jer ode 300 kn...

  4. #4
    C.MR
    Guest
    ali, mislim da PHILIPS "blue vision" spada u tu kategoriju. Neznatno su jača i svjetle nekako ljepše. Stupidno bi bilo za to platit kaznu, ja sam ih svojevremeno kupovao na OMV cijena je bila cca 250 kunjerosa.

  5. #5
    Rossonero
    Guest
    Vision plus, samo kaj vise svijetla ide na ustrb trajnosti. Krepa nakon 10, 15 hiljki.

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Ja sam na Golfa stavio jača svijetla, ali bijela, pošto su me s plavim (isto jačim) pred par godina rušili na tehničkom. Duga su 140W, a kratka 100W. Puno bolje se sad vidi i po suhom, a i po kiši. Nisam uopće dirao instalacije, premda bi možda trebao jer mi je 2x pregorio osigurač od dugih svjetala.

  7. #7
    Calibra fan
    Guest
    Vision plus, daju navodno više bijelog svijetla ili???

  8. #8
    chevy
    Guest
    Na tržištu se nudi dosta loših kopija i "falših" komponenti, sumljive kvalitete i podrijetla. Stoga treba pripaziti što se kupuje i od koga, i tko će raditi izmjenu svjetala. "Sam svoj majstor" nije preporučljivo,bolje je prethodno savjetovati s nekim stručnim, pa ako treba platiti i više tako biti siguran da će sve biti OK.

Slične teme

  1. The Blue Beast
    By _Stevo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 16-01-2004, 00:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •