Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Spas od klinaca

  1. #1
    jasenka
    Guest
    kako se može postaviti šifra da mi klinci ne švrljaju po kompjuteru.hvala!

  2. #2
    FANCY
    Guest
    Postavi sama svoj PASWORD u WINU i to je to...I nitko nema pristup tvojim podacima niti icemu drugomu..

  3. #3
    stručnjak
    Guest
    Još bolje ti je prilikom bootanja pritisnuti tipku Delete(Del) na tipkovnici i tada ćeš dobiti sučelje BIOS gdje ćes postaviti zaporku.
    <br>
    Spremi unešenu promjenu i sada ti je računalo totalno zaštićeno od neovlaštenog korištenja.
    <br>
    Naime tražit će upisivanje zaporke na samom početku botanja sustava.

  4. #4
    jasenka
    Guest
    šifra u winu poništi se sa običnim esc,jedino ne mogu na internet,a ostalo opet rade što hoće!

  5. #5
    chenga
    Guest
    http://5star.freeserve.com/Utilities/files/wsi95-20.zip
    <br>
    <br>
    eto ti odgovora nema govora o ulasku klunaca na komp

  6. #6
    tish13
    Guest
    sifra na biosu se moze ponistiti na vise nacina (izvaditi baterijicu,"reset to default" jumper,a postoje i programcici u koje upises tip maticne ploce i on sam generira valjanu sifru)
    dok win-secure-it nemoze u potpunosi zaprijeciti ulaz u winowse(moze samo zaprijecit ulaz pojedinim aplikacijama)
    za klince je dobar i bios pasword ali ako netko zna nekakav dobar programcic(citaj funkcionalan) za windoze neka javi

  7. #7
    FANCY
    Guest

    hehehe da ti poniste lozinku na escape hehehe e to je onda kad nepravilno konfigurars istu a ako bih ti je ja dao nebi je ni ti ni njih 50 naslo za 10 godina.Potrudi se malo pa idi u pomoc u winsima oko lozinke pa ce ti mnogo toga biti jasnije jer lozinku na pocetku nije stavljena za ukras nego da nitko ama bas nitko tko nema lozinku prilikom paljenja tvog compa moze radit i gledat po njemu sto zeli..Pogledaj malo u pomoc od Winsa i konfiguraciu lozinki jer ima vise nacina da se ista postavi...

  8. #8
    veca
    Guest
    Kad ste već kod toga kako se namješta ova opcija za bios. Kad postavim user password on mi samo zaštiti bios, kad postavim supervisor password opet isto. Gdje trebam ići da zatraži password čim se bota?

  9. #9
    FANCY
    Guest
    veca zelis se igrati brisanja CMOS-a...

  10. #10
    Beetle
    Guest
    Nakon sto postavis password u biosu
    trazi u drugim menu-ima "Password Setting: " i stavi na "System" a ne na "Setup"

  11. #11
    Kreten
    Guest
    Instaliraj win2000 kreiraj svoj profil i nema frke.

  12. #12
    BeCool
    Guest
    Ako zelis klincima potpuno zabranit pristup, instaliraj Mause Trap. Izvrstan program, ali stavi ga u neki file gdje ti ga klinci nece lako pronaci jer ga se lako rijesiti ako ga pobrises iz dos-a.

  13. #13
    Administator chat-a
    Guest
    Ako imaš windows-e xp otiđi na korisničke račune u win i tamo postavi lozinku

  14. #14
    Ulix
    Guest
    ...za 6 mjeseci puno vode protekne... )

  15. #15
    McKrckan
    Guest
    Napravi jedan novi account koji je limited i postavi password tako da nece bas moci puno naskoditi... A na foldere mozese stavit password...

  16. #16
    |)@X
    Guest
    opet ti mc. a kretenu glupi prestani vadit ××××ne teme 2003.

  17. #17
    BenGAMES
    Guest
    Krckane, siguran sam da nema XP-e, kad kaže da joj klinci pomoću ESC-a izlaze is onog traženja lozinke! Pretpostavljam da ima 98 WIN. Ali više joj ne treba pomoć, u dvije godine, već su klinci kompjutor razvalili!

  18. #18
    |)@X
    Guest
    haaha. baš.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •