Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: Streetrace Grobnik

  1. #1
    Vž-156
    Guest
    Ide ko sutra na Grobnik?<br><hr>

  2. #2
    MONSTER
    Guest
    TAMO SAM ZA.....3 sata! idem se spremit i otvorit turbinu na pili i krecem....kako cu razvaliti rijecane...!


  3. #3
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Za 3 sata na Grobniku????? Pa kud ideš , preko Sarajeva???

  4. #4
    S V T
    Guest
    Ja i T-ie stižemo večeras oko 20h!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  5. #5
    Turbo Paljo
    Guest
    Mene neće biti, zbog malog udesa koji sam imao na slalomu u Delnicama. Niš strašno samo mi se baš ni slagalo, što češ kad sam ljenčina

  6. #6
    Vž-156
    Guest
    Evo kratke reportaže: na Grobnik sam stigao oko 5 sati popodne, nakon vrlo ugodne i relativno brze vožnje starom cestom u GTV, taman na početak prvih kvalifikacija. Oduševio me je ambijent, i moram priznati vrhunska atmosfera. Mirisalo je na kišu, ali nadl sam se da nebude usrala stvar. Organizacija odlična (pohvale!), auti vrhunski. I onda pljusak oko 7, koji je završio oko pol8, sastanak vozača i odluka o nastavku, ali sljedeći pljusak koji je potrajao definitivno usrao stvar. Nažalost.

    Sve u svemu, odlična atmosfera, fenomenalni auti i puno adrenalina.!

  7. #7
    Cesare Fiorio
    Guest
    Evo bio i ja! Slažem se Vž-156, odlična atmosfera i vrhunski auti. Šteta što je kiša sve upropastila.

  8. #8
    Cesare Fiorio
    Guest
    da nismo rekli-na stazi je Pulić trenirao sa kamionom. i to sam na tranutke gledao. ˝mali˝ide dobro! )

  9. #9
    MONSTER
    Guest
    da,ma bilo je mrak!!! jeb ga...kisa!

    nego,kakve su vam hostese,a????

    aj da cujem komentare!



    dom.....u 4 h sam vozio 2 hostese na bus pa sam dosao doma odspavat 2 sata pa isao pokupiti 3 hostese i onda tek krenuo na grobnik!!!

    a GTT ti moze potvrditi kako je clio DCI ponizio jednu alficu 156 2.0 TS na putu do zg!


  10. #10
    Vž-156 odlog.
    Guest
    Žalosna je činjenica da takoreći nitko od ovdje vrlih forumaša nije bio na trci. I da niti jedna prijavljena alfa! Hvalča bogu ovdje na forumu ima onih koji voze GTA i slične pile, ali ne kužim zakaj se ne prijave. Moja je izvan konkurencije, ali se nadam da kad je sredim bude i te kak konkurentna!

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ja moram priznat da me utrke ubrzanja interesiraju otprilike kao lanjski snjeg.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  12. #12
    Hondo
    Guest
    Vž-156, ja na streetraceove gledam na malko drugačiji način. U Italiji recimo, na takva natjecanja dolaze ljudi koji su iz serijskih auta napravili bolesne stvari sa jedinom namjenom da pobjede. Tako da je tamo više pravilo nego iznimka recimo Punto GT sa preko 700 ks. Kod nas se nema para baš za takvo 'iživljavanje', no ima ljudi koji rade čuda u svojim garažama i koji, po meni, puno više zaslužuju da se natječu na tom eventu od recimo mene sa GTA. Evo ti čovjeka koji je stvorio Paljin auto, pa onaj Swift bimoto, pa legendarni Yugić iz Rijeke itd., itd. Uostalom, ja sa đubretom od 250ks koje ima 4 katalizatora i 1500 kg ionak nisam u konkurenciji.
    Druga strana priče je da se na takvim dragovima enormno troši lamela i cijeli kuplung je pod velikim naprezanjima, gume također stradavaju, kočnice. itd., a te stvari za moj auto su sve samo ne jeftine i onda se zapitaš: 'Jel mi to treba???' )
    Meni ne. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  13. #13
    MONSTER
    Guest
    girrari.....tebe zanima tko zna dobro postelat turbinu i napraviti generalku!

    (trenutna inspiracija-imas cugu!)

    hondo....to je ok sto kazes ali da nema nitko neku stariju alfu pa to isao slagati?!

    ali je zato najvise RENAULTA prijavljenih!!!!!!!!!!!

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">UNLEASH THE BEAST....</font>

  14. #14
    Dom Dom unlog.
    Guest
    VŽ 156 , streetrace je za one kaj im rastu dlake na pimpeku, pa moraju curicama to pokazat.Meni taj streetrace nije ni na kraj pameti.A lako je sa tuđim po plotu lupati , pa recimo složi ti GTV-jku i ajde uništavaj ju , i za pobjedu dobi 1000 eura kaj ti pokriva gume.Nemam ništa protiv streetrace , ali me zbilja ništa ne privlači na to.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Monster, naj me coprat.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  16. #16
    MONSTER
    Guest
    dom.....ne slazem se s tim-a jos k tome nisi bio ni na jednom STR!

    to je kao da kazes da koji K se ovi na igralistu znoje i trce oko neke lopte-trgaju se i razbijaju noge!?

    mislim.....svatko ima svoj ventil na kojem se ispuse! a sto se tice STR, neki vozaci vec imaju svoje sponzore!a kako je to sve HOME MADE, troskovi i nisu astronomski!



    ako gledas na aute kao SAMO prijevozno sredstvo onda ok ali reci ovo: streetrace je za one kaj im rastu dlake na pimpeku, pa moraju curicama to pokazat. nije u redu! tu na forumu ima 2 clana koji se natjecu i jos 100 njih koji su postali ajmo reci legende u hrvatskim krugovima auto fanova!


  17. #17
    MONSTER
    Guest
    i nitko se ne natjece da bi ulovio komada! za to postoji GTA a ne swift bimoto!?




  18. #18
    S V T
    Guest
    Dođeš sa GTA na street i onda te pofleka yugo od 1500 €!

    Ne hvala! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  19. #19
    MONSTER
    Guest
    zato treba doci sa GTA DELTA ili BITURBO! a ne sa probnim tablicama i autom iz salona...!


  20. #20
    piquet
    Guest
    ajde ti prvi!

  21. #21
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Monster, to sa dlakama sam napisao metaforički , jer moraš priznati da je 80% ekipe napaljena omladina do nekih 25 godina.Nadam se da se Turbo Paljo nebu uvredil na moj post, njemu i još nekima je to u krvi , ko recimo Vici.Mene to uopće ne zanima, jer nemam sponzora, a i nisam tak bogat da stavljam turbine po autu i takve stvari.Auto sam kupio čisto za svoj gušt i nikakvi raceovi me ne zanimaju.Sve je to preskup sport.

  22. #22
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Monster , ja sam namjeravao na svoju crnu 156 napraviti Delta tuning.Najbliže odredište je Švicarska.Sorry stari , ja preko grane nemam nigdje nikoga , i zato sam odustal od svega, makar se da napraviti od Alfe monster motor.

    A na STR sam bio jednom onda kad si me zvao na probu i to mi je bilo dovoljno da shvatim kaj bude ostalo od auta nakon recimo 10 takvih startova.

  23. #23
    GTT- the beast
    Guest
    Ma Dom kaj drobiš, dobro shvačam da te SR ne zanima i to je u redu ali nemoj pričati da bu ti se nekaj raspalo nakon deset takvih startova, ak se nije meni na autu starom 15 godina onda se nebu ni tebi!!!
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al alfa je ipak govno, to se kvari čim ju stisneš. Nešto ko jugo, ode getriba, odu poluosovine. Ne znaju to talijani složit.


  25. #25
    MONSTER
    Guest
    evo,intereptor po prvi puta pravo zbori!!!

    dom,na raceu ima MOZDA 3-5% natjecatelja koji su ispod 25god!!!!!!!! ima dosta ljudi koji imaju svoje privatne firme sa gro zaposlenih i koji su jaaako respektabilni u poslovnom svijetu u hr!a kolika je to pusiona pokazuju i interesi brojnih sponzora...
    402 streetrace je donekle postala institucija u hr! na niti jednom okupljanju ne dolazi preko 10 000 ljudi u hr osim na STR!

    a auto se ne raspada nakon 10 startova a i nitko nije rekao da TI odes na race vec samo da je cinjenica ta da NEMA niti jedne ALFE prijavljene!!!


Slične teme

  1. SR 402 Grobnik
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 82
    Posljednji post: 10-09-2004, 08:52
  2. Street - Grobnik
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 28-12-2003, 17:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •