Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Auto do 5000€

  1. #1
    Muki
    Guest
    Koji auto kupiti do 5000€? Kandidati:
    Reanult Clio - 00. god.
    Lancia Ypsilon - 99. god.
    Mitsubishi Colt - 97. god.
    Honda Civic - 96. god.

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Clio, najmladji je.

  3. #3
    activa
    Guest
    ...lancia , sjajan auto !!!
    ..mada i hondica 96 , nije losa ??...to je onaj model sa velikim farovima .....fina zujalica !!??

  4. #4
    Axl
    Guest
    Lancia zna se
    Taj Colt izgleda super

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Lancia ili Clio. Budući da je Lancia 99% iz uvoza jer se kod nas prodavale nisu je bi preporučil Clia.

    Ova druga dva bu ti dok trepneš stari 10 godina, a to nije neka sreća.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    S V T
    Guest
    Honda definitivno!

    Japanac star 10g. je duplo bolji od bilo kojeg talijana i francuza starog 5g.<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne bi rekao.

    A tek kad počnu kvarovi na japancu, a počet će nakon 10 godina. Onda se tek hvataj za glavu kad bude išlo naručivanje iz japana i nenormalne cifre Jednom smo staklo zadnjih vrata čekali 3 mjeseca za mitsubishi pick upa.

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    Talijani su iznimka što se tiče zamjenskih dijelova jer ih proizvode lijeve manufakture i upitne su kvalitete...pa nismo svi valjda tako jadni da moramo kod kupovine misliti isključivo na to kak će nam nekaj otić i koliko ćemo platiti popravak i dijelove...najboje da svi vozimo Zastavu...

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Govorimo o isključivo originalnim dijelovima. Talijanski original je jeftilen u odnosu na japanski original.

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Ypsilonku kad kupis,koja je i ovak i onak iz uvoza,onda si ozenjen sa njom.To vise nikome nemozes prodati.

    Ali da je lifestyle i da ima trajnu tehniku to stoji.

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mytbyte naravno da kod kupnje novog nećeš an to misliti, al kod kupnje japanca od 10 godina na to bi trebalo itekako misliti, prije svega što baš i nema neoriginalnih dijlova niti dobre niti loše kvalitete. Dok za europske aute ima dosta neoriginalnih dijelova koji su dobri ko i original, a upola jeftiniji. Dovoljno je da npr. bendix kočioni cilindar kupiš direktno od bendixa proći ćeš dosta jeftinije nego da kupiš orignal koji je tako i tako od bendixa. Evo sad mi ej ukla šajba. Original lijepih 250€, nema nikakvog pečata da se radi o roveru već samo ime dobavljača Sicursiv. Ma taman i da ima, nisam lud da platim znakić koji znači k...a. Isto takvo staklo kad kupim direktno od Sicursiva dođe me oko 100€



  12. #12
    mytbyte
    Guest
    Ok, talijanski original je jeftiniji od japanskog originala, ali opet je riječ o iznimci zbog više razloga...kod posljednjih generacija vozila cijene rezervnih dijelova su se praktički izjednačile, pogotovo otkad su japanci počeli proizvodnju na tlu Europe...pa nisu japanci krivi kaj žive s druge strane svijeta. Logično je da se proizvodnja dijelova za 10 godina stare aute općenito polako gasi...ima Tokić dijelova za japance koliko znam, mada ne znam cijene jer mi nikad nije trebalo... )

    Što se tiče OEM spike s dijelovima, ok je ako znaš tko je dobavljač dijelova za određeni model određene marke, možeš proći jeftinije...ali za to treba fakat čačkati...

  13. #13
    HONDAA
    Guest
    HONDA-ZNA SE, pustite price o skupim Japanskim dijelovima, pa Honda se 5 puta manje kvari nego bilo koji Talijan.

  14. #14
    cccc
    Guest
    ma čitam ovo i nemogu vjerovati!
    pa zar vi ne vidite da se čovjek zajebava s vama! 5000E takvi auti?
    u snu,možda.....ili karanbolirani i prepravljeni s tokićevim djelovima,e tad možda.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Toliko navedeni auti i vrede; ne znam kaj je tu čudno!? <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  16. #16
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Evo ti moj Tico 2000 godina za 2500€.

    A kaj se tiče dijelova za japance, samo onaj koji ih nikad nije imao može srati o jeftinoći tih dijelova.

  17. #17
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Japanac star 10g. je duplo bolji od bilo kojeg talijana i francuza starog 5g.

    SVT , si ti bio dugo na buri????

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Dom, oprosti SVT-u, jučer mu se u Golfu okrenulo sve za skoro 2x po 360 st. pa još nije došao sebi.

  19. #19
    S V T
    Guest
    Neznam kome se više okrenulo, meni ili onom iza mene!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  20. #20
    spidi
    Guest
    Ovisi o afinitetima, moj izbor je Lancia ili Honda, a za istu svotu mozes nabacit neku 145-cu T.S redizajn

  21. #21
    cuore_primitivo
    Guest
    sve samo talijana ne )

  22. #22
    activa
    Guest
    , sve , sve , ali ipak talijana !!?? )

  23. #23
    cuore_primitivo
    Guest
    NE!!! ) :smile25:

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Fratelli d'Italia
    L'Italia s'e desta!!!

Slične teme

  1. Auto CAD
    By TiNy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2004, 15:43
  2. Auto hi-fi
    By Dac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 28-03-2004, 20:57
  3. Sto kupiti do 5000€??
    By DieselPower in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-03-2003, 12:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •