Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: astra 19 CDTI vs stilo 19 JTD

  1. #1
    gost 987
    Guest
    Sto mislite o ovoj usporedbi. Astra 150 PS i Stilo 140 PS. Mislim da je Opel malo bolje \'\'ustimao\'\' ovaj agregat. Bit ce zanimljiv njihov usporedni test.

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Astra je noviji model na trzistu i vjerujem da ima vise prednosti od Fiata, ali nikada nebi kupio Opel.Nije da mi nevalja, jednostavno to je marka koja me ni malo ne privlaci.Inace u testu vjerujem da bi Astra pobjedila, ali ja bi ipak radije Fiata.

  3. #3
    activa
    Guest
    ..vec sam se zabrinuo , kada sam poceo citati tvoj post ....i hvale na racun opela !!??? )

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest

  5. #5
    activa
    Guest
    ..ali ipak je sve OK !! ) )

  6. #6
    A L F
    Guest
    Ako je u pitanju Stilo sa dvoje vrata onda fdefinitvno Stilo.
    Medutim drzim da je Astra ipak bolja od Stila, ako nista drugo auto je noviji, mislim glupo bi bilo reci da je stilo bolji onako realno gledajuci

    Zavisi sta trazis od auta jebat ga, Stilo je sigurno temperamentniji ipak je to BOY FROM ITALY )

  7. #7
    cuore_pederativo
    Guest
    Astra definitivno

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kako si to samo samouvjereno napisao. )
    Cuore ×××××ko, znas li ti uopce ciji je motor u toj Astri? )

  9. #9
    Lanzar
    Guest
    S obzirom da su isti agregati,biraj koja ti lipse izgleda.

    Osobno,Stilo 3v mi je lipsi od Astre.
    Astra mi je lipsa od Stila 5v.

  10. #10
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Osobno,Stilo 3v mi je lipsi od Astre.
    Astra mi je lipsa od Stila 5v."



    U potpunosti se slazem s ovim.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Također.

    A koliko je Astra bolja o tome bi se dalo pričati... iskreno nemam pojma koliko i da li uopće je. Znam da su je nakrcali raznim đinđama, ali mislim da sve to (ovjes koji se prilagođava cesti i načinu vožnje, svetla koja se zakreću u zavoju itd.) ide u doplati ili u ××××no opremljenim verzijama koje i dosta koštaju. A koliko je neki standardni model bolji... to je pitanje jer to kaj je noviji ne mora nužno ništa značiti.

    S druge strane ta novost može (ali i ne mora) imati i neke negativne posljedice kao što su dječije boleštine.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  12. #12
    mc
    Guest
    Da bas moram birati, dao bi prednost Astri iako bas i ne volim Opel zbog nekih starih predrasuda...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    cuore_primitivo
    Guest
    u astri je usavrseni i dotjerani fiatov motor,kome su svabe otklonile mane i poboljsali trajnost,pouzdanost,performanse i kvalitetu,tak da moj glas ide gnojpelu... ) ) :smile25:

  14. #14
    savjest
    Guest
    opel u svakom pogledu !
    stilo petovrati je smijesan ! :smile25:

  15. #15
    spidi
    Guest
    i najbolja kopija je daleko iza najlosijeg originala (stilo jtd)

  16. #16
    cuore_primitivo
    Guest
    astra nije kopija nicega,originalan autic koji sa fiatom dijeli samo pogonski agregat(usavrsen i dotjeran ) )a u svemu ostalom je miljama ispred stila.bas me zanima kaj ce ovakvi reci za novu kramu,najsportskiju ikad koja ce biti pogonjena gm-ovim RADNIM motorom(3.8 V6)?da li ce biti original koji ce ukivati u zvijezde ili samo losa kopija chevroleta??? )

  17. #17
    MMm
    Guest
    Da se ova rasprava vodila prije jedno 5 godina a u vezi Fiat Brave i proslog modela Astre isto bi vecina bila za Bravu. Treba otic i pogledat kako se drzi jedan a kako drugi auto. Opel stvarno nije neka marka ali je kvalitetom daaaaaleko ispred Fiata.

  18. #18
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Opel stvarno nije neka marka ali je kvalitetom daaaaaleko ispred Fiata.

    Antologija, remek djelo , izvrsnog poznatelja auto idustrije. :smile25:

  19. #19
    xyz
    Guest
    Jucer je na DSF-u bil automagazin usporedni test astra 16 16v 77kw/105 ks mazda 3 1,6 16v 77kw/105 ks i golf 1,6 fsi 116 ps,naravno golf ih je sve opral sa tom masinom ali PRENERAZILE su me JADNE performanse GNJOPELA i MAZGE koje su ispod razine jednog FIATA STILA 1,4 16v ) ) )

  20. #20
    spidi
    Guest
    Da su bili u opelu toliko sposobni proizveli bi sopstveni agregat i ne bi kupovali od fiata, isuzua itd. tako da danas opel je obicna karoseriska radionica i nista vise. )

  21. #21
    cuore_primitivo
    Guest
    nisu oni njega kupili,nego dobili kroz razmjenu dobara unutar koncerna bas kao sto ce najsportskija kraljica svih vremena biti pogonjena americkim motorom,jer u fiatu ne umiju napraviti nekaj da valja,samo su hrpa limara... :smile25: :smile25:

  22. #22
    spidi
    Guest
    Dio grupacije FIAT je i FERRARI a poznato je da FERRARI nije zakon nego ustav u klasi supersportskih auta )

  23. #23
    komandante
    Guest
    astra je teska ,ima prek 12 sec ubrzanje,ni meni nije jasno
    mazda 3 po papirima ima 11 sec,na nekom testu je pak spominju ko najsportskiju u toj klasi i ima 10.6 sec

    ja sam tricu vozio i cist je zivahna za tu masinu/snagu/tezinu<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Clarckson je na Top Gearu više manje pohvalio Astru zbog ležanja, Mazda mu je bila preplastična(???), a Golf je, naravno, odnio debelu prevagu... naravno, mislim da su vozili Astru sa full opremom dakle i s nabrijanim ovjesom...

    Ako ti je prostor i osjećaj slobode važan, uzmi Stila, Astra je NEVJEROJATNO kalustrofobična... e da, ne moramo to posebno naglašavati, plastičnija od Mazde 3., ma što Clarckson mislio o tome... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  25. #25
    cuore_primitivo
    Guest
    mislis dio grupacije gm odnedavno ) vidis da ameri ipak znaju napraviti sportski stroj....

Slične teme

  1. Opel Corsa 1,7 CDTI
    By rossi46 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-02-2004, 12:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •