Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 98

Tema: Stilo 1.8,par pitanja

  1. #26
    activa
    Guest
    ..malo je cudno da su se svi pacovi koji su to zakuvali izvukli na vreme , i naselili dedinje uglavnom ....magacioneri , brkati panduri , kobasicari iz gavrilovica ....a jad i beda naivna ostade , verujuci velikom vodji !!??
    ..nama krajisnici i bosanci , vama hercegovci ?? ....milina jedna ??

  2. #27
    OS FIAT>>>
    Guest
    Francuzi mi bas i nemaju nesto zanimljive aute u zadnje vrijeme.
    Mislis mozda uzet Saxo VTS?

  3. #28
    activa
    Guest
    ....c4 vts ???

  4. #29
    activa
    Guest
    ...."Francuzi mi bas i nemaju nesto zanimljive aute u zadnje vrijeme."???????????

  5. #30
    Cezy
    Guest
    Ma ja bi 106 Rallye,ali njih nema puno,a zanimljivi su mi i 106 GTI i 205 gti 1,9 kat.

  6. #31
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kad smo oslobodili zemlju vise nam nije bitno tko je zakuhao, vazno je da nam je zemlja cijela i da je mir i da se mozemo normalno kretati po vlastitoj zemlji.Tebi je iz te perspektive tesko zamisliti kako je nama bilo.Zanemarimo li svakodnevna bombardiranja, nismo mogli normalno autoputom do Zagreba jer je bio okupiran djelomicno oko Okucana, dok nije Maslenica oslobodjena nismo mogli ni do Dalmacije.Osijek je bio u gotovo potpunom okruzenju skoro 6 godina sa samo dva izlaza iz grada.Ovo je dan kad stvarno osjecam olaksanje.

  7. #32
    activa
    Guest
    ..nisam tako nesto doziveo na srecu , ali mogu zamisliti kako je !!
    ..nas su " nato zlikovci " , kako ih je zvala ovdasnja propaganda rokali 2-3 meseca , i nije bilo prijatno !!

  8. #33
    Lanzar
    Guest
    Ako smijem,raspravu o politici bi preskocija,i vratija se na Fiat-a.

    Os,polovnjake nisam gleda,jer auto najvjerovatnije kupujem na kredu.

    Mc,nekidan sam isa u salon probat Stila,nekakva akcija je u tijeku ili nesto slicno,nisam bas obraca previse pozornost,jer kao sta sam rekao,auto kupujem tek krajem ove/pocetkom sljedece godine.Uglavnom,cijena je ako se dobro sjecam 15400 eura.Auto salon Balinjera u Splitu.

    Sad,sta mene zanima najvise je,dali se isplati uzimat 1.8,u odnosu na 1.6.
    Jeli prevelika razlika u potrosnji,i ako je,dali je performanse opravdavaju.

  9. #34
    activa
    Guest
    ...izvinjavam se na " zastranjivanju " , u mutne vode !!
    ...

  10. #35
    OS FIAT>>>
    Guest
    Razlika od 30-tak konja bi se trebala osjetiti kao i potrosnja.Za 1.6 16V ti mogu iz osobnog iskustva reci da je jako dobar.Istina da bas i nije skroman u potrosnji, ali barem ide.Vjerojatno mi se cini da puno trosi jer malo koristim Punto, pa malo Bravu pa mi se valjda zato cini kako trosi puno. )
    To sto kupujes auto na kredit ne znaci da ne mozes kupiti i polovni.
    Mozes dici kredit koliko ti treba i kupiti sta god zelis i bilo gdje.Imas i auto kuca sa rabljenim autima gdje isto mozes kupovati na kredit.Meni se jako svidja Alfa 147, ali najvise me smeta njen los rezultat u crash testu.Nekima je ovdje to smijesno i nevazno, ali ljudima na zapadu je to jedna od najbitnijih stavki.

  11. #36
    Lanzar
    Guest
    Iskreno,ni meni crash nije bas najbitnija stavka )
    Hebiga,inace vozim motore....

    Inace,cua sam da Bravo 1.6 ne ide lose,i ako se smije znat koliko ti on trosi?

    Opet kazem,ovo jos nije definitivna odluka,ali Stilo mi nekako vodi.
    147 mi je strasan auto,ali ne znam...o polovnjacima bas i nisam razmislja,ipak su to auti koji se ne kupuju za laganu voznju,a novu ne mogu priustit nikako.
    Racunam svoj auto prodat za nekih 9 k eura,i onda ostatak nekakav kredit opalit.

  12. #37
    OS FIAT>>>
    Guest
    Trosi po gradu sa njeznijom nogom oko 10 l.××××ga, po meni je to puno za 1.6 motor.147 vecinom kupuju mladi i stvarno mi se cini da ju je rizicnije kupiti nego recimo 156 za koju osobno znam dosta starijih ljudi da ju voze.
    Razmisljao sam i ja o Stilu, ali nesto mi nije sjeo skroz.Nije mi unutra u potpunosti savrsen.Stave full kvalitetnu plastiku na prednju armaturu, a recimo srednji greben i plastika na vratima je puno losije kvalitete.Uvijek moraju nesto zajebat.

  13. #38
    Lanzar
    Guest
    Vidis,meni najvise smeta onoliki mjenjac,ali to i nije neki problem sredit.
    A sta se tice kvalitete plastike,ne znam nikoga tko ima Stila bar godinu dana pa da provjerim.A ovako na opip mi ne djeluje lose.

    Od drugih auta sam gleda Mazdu 3 i Corollu....i nijedna mi nije legla.Znam da su to skroz dobri auti,nigdje nisam procita ni jednu losu rijec o njima,ali meni nisu sjeli.
    Jednostavno,nemam nikakav feeling kad sidnem.
    147 mi je bomba,ali preskupa bomba.156 takodjer.
    Golf....da je 3-4 k eura jeftiniji...mozda.
    Astra,ova moja me bas i nije odusevila,pa ne planiram kupit jos jednu.
    Hebiga.....ostaje mi samo Stilo )

  14. #39
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je dizajnom takodjer Golf V skroz OK.
    147 i 156 su skupe kao nove, ali im brzo pada cijena tako da 1-2 godine staru vec mozes naci za te nofce.Ako si bas odlucio kupiti novi, onda ××××ga, uzmi Stila.

  15. #40
    Lanzar
    Guest
    A eto.....izgleda da jesam odlucija kupit novi )
    Jedva cekam te slatke muke dok ga budem razradiva....malo,pomalo do nekih 2-3 k km.....i onda vidit kako ta 133 konjica vuku.

    Ili mozda i ne uzimat nista jos godinu dana,da se nesto uspara,pa uzet Alfu.
    Ne znam,nisam pametan vise,zuadnjih tjedan dana sam toliko puta promijenia misljenje da je to nevjerovatno.
    Ko bi reka da je ovoliki problem kupit auto?

  16. #41
    OS FIAT>>>
    Guest
    Moji starci su jos uvijek u fazi kupnje i nikako se ne mogu odluciti.
    Uopce pri izboru ne robuju nekim predrasudama o neunistivim japancima, savrsenim svabama,udobnim francuzima...vec jednostavno traze nesto sto im se svidja i da je novo.


  17. #42
    Lanzar
    Guest
    Hehe,nije ni kod mene puno drugacije.
    Svaka cast japanskoj kvaliteti,ali ova dva navedena japanca,koja mogu priustit,mi ne izazivaju nikakve emocije.Mozda sam ovo malo glupo reka,ali vjerovatno kuzis sta ocu rec.Hocu auto koji mi se svida,kojeg cu sa gustom prat 2 puta tjedno )
    Ne kazem da to imaju samo talijani,ali momentalno mi je tako.Nemam neke predrasude u stilu;Svabe su za penzice,talijani se kvare,japanci su bez duse itd.
    Proizvodac auta mi je najmanje bitna stavka,bitno je da mi taj auto legne...u svakom pogledu.
    hebiga,sad sam se raspisa......

  18. #43
    ART
    Guest
    Uzimaj taj Stilo jer ne budes fulao a ta akcija ce trajati do kraja 9 mjeseca kak mi rekla frula iz AC. Tko ga vozi ne izlazi. Taj 1.8 mislim da imam u nekim nasim novinama na testu i stvarno su ga ishvalili.
    E da u Vecernjem listu bio ti je test 50 000 km sa Stilom JTD i prosao je bez greske. <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">semper fi(at)</font>

  19. #44
    komandante
    Guest
    pa kaj je taj stilo 1.8 fakat tak jeftin???!!!

    znam da je na akciji 1.4 95ks sa odgovarajucom opremom 12999 eura

    nemrem vjerovat da se za 15400eura dobije kompakt auto od 133ks i sva ta oprema

    mada ne volim talijane/fiata,covjek se mora zamislit nad takvom ponudom!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Taj Stilo ti je ideal kaj se benzinske ponude tiće. Ide odlično i pristojno se ponaša po cesti (iako ga nisam baš navozal da bi se dalo previše zaključit). Oprema je krasna, a cijena povoljna.

    U odnosu na 1.6 ide osjetno bolje, ali i više troši te je nešto skuplji za registraciju (klasa od 1600 do 2000 ccm).

    Ak imaš para za regu i napajanje, definitivno ga uzmi iako je i 1.6 čisto pristojan.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  21. #46
    mc
    Guest
    Teska ti je kupovina auta? Potrazi moju temu "Dvostruka dvojba" da vidis kako sam ja izludjivao ljude na forumu nekih 6 mjeseci.
    Za tu lovu, iako mi i dalje zvuci nevjerojatno, si ja na tvom mjestu ne bi puno razmisljao. Meni je isto Stilo bio u igri (s 5 vrata), ali mi isto kao tebi Corolla i Mazda 3 nekako nije predobro sjeo - iako nemam nekih konkretnih zamjerki. Ma da sam ga kupio, bio bi sigurno i s njim zadovoljan. Primjedbe bi jedino isle na malo cudna sjedala (lumbalni dio) i niski gornji rub sajbe sto mi u kombinaciji nije stvaralo preudoban osjecaj.
    I ako kupujes auto na kredu, onda bi po meni jedino novi dosao u obzir.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  22. #47
    Lanzar
    Guest
    Dat cu ovih 10-ak k eura koje dobijem za Astru,i ostatak ce na kredu.
    Znam da je ××××nija malo rega,ali hebiga,to je jednom godisnje )
    Mc,evo sad sam bija na cugu sa par momaka,i jedan od njih radi u Balinjere,Fiatovom salonu u Splitu.I kazem mu da su mi rekli ljudi da je Stilo 1.8 cca 17 k eura.On se nije tocno sjeca cijene,ali kaze da je ono sta mi je reka onda cijena za koju ga oni prodaju,a to je tih 154000 eura.I to mi je jedan od velikih pluseva za Stila.Najbolji 1.8 u klasi,10-15 konja vise od konkurencije,za ca 1500-2000 eura manje.
    Vidim po tvom zadnjem postu da kuzis sta sam htio rec sa onim da me neki auti ostavljaju ravnodusnim,a hocu auto koji ce mi dignit adrenalin cim okrenem kljuc.
    Sad imam Astru 1.7 Dti,koja se pokazala skroz ok,ali daleko je to od nekih emocija....
    Uglavnom,uspija sam isposlovat tog Stila 1.8 na cili dan preko tog prijatelja.
    Javit cu vam se u ponedjeljak dojmovima.

  23. #48
    Lanzar
    Guest
    Hebiga,ne vridi edit ako nisi regan izgleda,a preskocija sam slucajno Girrari-ev post.
    I pretpostavija sam da cuga vise od 1.6 ) ,samo ne znam ni koliko 1.6 trosi.
    A za rege i anje bas i nemam,ali mlad sam,prerano mi je da gledam nekakvu iskoristivost auta,i ono ulozeno/dobiveno.
    Btw,registracija/osiguranje ide po kilowatima koliko ja znam,ne po kubikazi.

  24. #49
    Girrari
    Guest
    Nešto ide po kW, a nešto po ccm. To sam ziher.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  25. #50
    komandante unlog
    Guest
    po kubikazi ide godisnji porez,ali misli da su 1.6 i 1.8 u istoj grupi

Slične teme

  1. par pitanja od mene
    By yaris in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 11-11-2003, 15:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •