Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Stilo 1.8,par pitanja

  1. #1
    Lanzar
    Guest
    Dobar vam dan,ja evo,imam par pitanja vezana uz gorenavedeni auto.Planiram do kraja godine uzet nesto za cca 15-16 k eura,i Stilo mi se namece kao najlogicniji izbor.Sad,provoza sam ga,i vise-manje sve mi je ok...samo da je rucica mjenjaca manja,ali ok,to se lako rijesi.
    I,kako se u par km ne moze skoro nista skuzit,zanimaju me komentari i misljenja vlasnika,jer auto mi se strasno svida,i cijena je skroz ok.Zanima me potrosnja(okvirno),lezanje(koje djeluje skroz ok),i nekakve karakteristicne boljke na koje trebam obratit pozornost.

    Zahvaljujem.

  2. #2
    mc
    Guest
    Moja preporuka ti je da procitas sve sto se pisalo na temama Fiat club i Novi Fiat Stilo i sl. - tamo ces vjerojatno pronaci dosta korisnih informacija. Cini mi se da nitko nije pisao o motoru 1,8, ali mozes naci info o lezanju, mjenjacu itd...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  3. #3
    Lanzar
    Guest
    Ispricavam se,stvarno nisam vidio temu o Stilu.
    I zahvaljujem na odgovoru mc.

  4. #4
    mc
    Guest
    Ma nema problema <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    ako ima kompletnu opremu (elektrika, klima radio-CD), ABS, 4 zračna onda ok, inače, ako nešto od toga fali, misim da drugi kompakti nisu ništa skuplji...gdje je nestao onaj jeftini FIAT...

  6. #6
    mc
    Guest
    Ma ok je cijena Stila - medju najpovoljnijima je u klasi...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  7. #7
    Lanzar
    Guest
    Pa i je najpovoljniji.Taj 1.8 mi djeluje skroz u redu,oprema Dynamic daje vise-manje sve sta treba.2-zonska automat.klima,abs,4 zracna,solidna muzika,i ono standardno,cent.zaklj,podizaci,el.retrovizori...tr alalala,malo preko 15 k eura.
    I auto mi izgleda predobro,3v izvedba,naravno.
    Sad,ovo jos nije konacna odluka,tek na kraj godine cu uzimat novui auto,trebam prvo prodat ovoga,ali Stilo mi zasad vodi.

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Jesi mozda razmisljao o necem polovnom.Ja isto mislim do kraja godine kupovati veci auto, ali nisam siguran jos hocu li mjenjati Bravu ili Punta.Radije bi Bravu, a da Punto ostane.Mislim potrositi isto oko 15 000, ali su mi zanimljiviji polovni.Tu se vec da naci recimo neka 147, 156, E46 (ko voli BMW)..., a sve od 2000.g. > pa nadalje.

  9. #9
    mc
    Guest
    U mom selu 1,8 Dynamic s 3 vrata kosta 17660 eura... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #10
    mc
    Guest
    Os, samo sto ti to na kraju ne kosta 15000 eura, nego osjetno vise... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #11
    activa
    Guest
    ..bogato ti " selo " ????

  12. #12
    mc
    Guest
    Ne, bogati su ovi sto prodaju Fiate... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kad sam napisao 15 000 mislio sam ukupno, uvijek se ostavi 1000-1500 ojra za eventualne popravke. )

  14. #14
    activa
    Guest
    ....zato su toyote jeftine ???

  15. #15
    OS FIAT>>>
    Guest
    Activa, jesi ti na godisnjem? )

  16. #16
    activa
    Guest
    ...ne !!
    ...ja kao radim !!??

  17. #17
    activa
    Guest
    ...nikoga u radnji , nikoga na ulici ......???
    ...j...., da se nije desila neka elementarna nepogoda , a ja ostao neobavesten ???
    ......

  18. #18
    OS FIAT>>>
    Guest
    Boli te kuki, ja kad sam na poslu onda sam na poslu.

  19. #19
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nije nitko dosao danas kupiti neki Fujifilm S7000? )

  20. #20
    activa
    Guest
    aha !!!
    ...u radu je spas !!

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    Da i vi mozda ne slavite nas Dan domovinske zahvalnosti? )

  22. #22
    activa
    Guest
    ....danas je dan za reklamacije !!??
    ...a , to mnogo volim !!?? :smile25:

  23. #23
    activa
    Guest
    ..jel to bese pocetak oluje ??

  24. #24
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ne, nego kraj.Na taj dan nam je zemlja oslobodjena.Dvije godine kasnije je i istocna Slavonija vracena pod Hrvatsku, ali mirnim putem.

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Ja isto planiram zamjenit auto. I to za nesto malo,brzo,francusko!!

Slične teme

  1. par pitanja od mene
    By yaris in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 11-11-2003, 15:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •