Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: Hyundai Sonata

  1. #1
    drugmirko
    Guest
    jest, da se puno ljudi, uključujuči ponekad i mene, drage volje sprda iz korejskih automobila, ali ovi ljepo i zdravo napreduju svkim novim autom po više generacija. uz to su i prilično kvalitetni. pitajte Doma za ultrasprdmobil zvani Tico . inje uvijek sve u izgledu a ni novcu ) ) .

    izgleda, da će se priča od S-coupea (one smijurije na osnovi Ponya, ak se još sječate) do sadašnjeg Coupea, ponovit i s Sonatom. sljedeća generacija će izgledat ovak:


    <br><hr>

  2. #2
    drugmirko
    Guest

    evo odmaskiranih slikica:




  3. #3
    drugmirko
    Guest

    i unurašnjost:




  4. #4
    drugmirko
    Guest

    nije još za padavicu, ali malo po malo pa savim pristojan auto evropskog ukusa.

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Vidi se da pucaja na americko trziste!!

  6. #6
    HONDAA
    Guest
    Da istina je da sve vise napreduju u tehnici i u kvaliteti ali trebaju jos mnogo raditi da bi bili u koraku s Japancima, velika mana koju imaju korejanci je i to da kao rabljeni gube dosta brzo cijenu(bar ovdje u USA), sve u svemu Hyundai prije 15 god i sada, ostvario je veliki napredak.

  7. #7
    HONDAA
    Guest
    I jos nesto, zadnji kraj su ukrali od Honde Accord(americka verzija).

  8. #8
    HONDAA
    Guest
    Prvo sam pomislio da je moja Honda Accord i boja je ista(silver)

  9. #9
    HONDAA
    Guest
    A Hondin logo su ionako vec prilicno dobro kopirali, ovo treba ici u den Haag. )

  10. #10
    drugmirko
    Guest

    ma nije ti ono Honda, već Honday

  11. #11
    HONDAA
    Guest
    A kad gledas sa strane lici na Audija A6- pretprosli model, decki pa ovo je autokrada godine.

  12. #12
    A L F
    Guest
    Uh ××××te fakat krada godine, bokocrt je pljunuti audi A6
    Iako bih na prvi pogled pomislio da se radi o nekom Lexsusu, ili Camry-ju autic izgleda super za jednu limuzinu, a USA style se vidi iz aviona

    Sto se tice korejaca, za Hyundai bi stavio ruku na panj, kvaliteta, puzdnost, mnogo plastike ali dobre.
    Stari vozi Santa Fe GLSsport CRDI , o njemu sve naj naj! Accent je jako izdrzljiv autmobil, ova zadnje serija Sonate isto je Ok samo sto je 2.0 rastrosan previse, a to su KG-mi krvi
    Novi coupe nije dobio bezveze epitet "korejskog ferrarija" iako to opravdava performansama ali sta je tu je, V6 je dobar u svakom slucaju a ni 2.0 nije za odbaciti.
    Getz je OK prilicno , uglavnom na dosta mjesta sam procitao i cuo da za Hyundai prognoziraju za nekih 5-7 godina da ce biti medu prvi 5 svjetskim prozvodaca automobila sto se tice svega , kako su krenuli ova informacija ce se ostvariti

    Kia nije losa, ali nju slepa Hyundai, medutim njima treba "jos".
    daewoo se pokazao najlosjim korejcem iako ja i nisam primjetio toliko losih stvari kod tih auta
    Lacceti je cool al Gnojpelov mjenjac ja kvari

  13. #13
    HONDAA
    Guest
    a jel bolji od japanca a malo losiji od fiat i alfe, ALF jesi li ti ikada vidio camry-mozda na slikicama, otici na Hondinu stranicu(www.honda.com) pa pogledaj zadnji kraj accorda(americko trziste)-pa reci da nije krada.

  14. #14
    HONDAA
    Guest
    pogledaj jod jednom "bokocrt" srebrenog hyundaia - orginal predzadnji audi A6

  15. #15
    uff sad mi je lakse
    Guest
    Evo ja gledam bokocrt i sve nesto kontam da mi se tako ×××× da moram odmaaaaaa u venecuelu na istovar

  16. #16
    cuore_primitivo
    Guest
    kazu da hyundai/kia imaju najbolju garanciju na svijetu na americkom trzistu,10 godina i 160 000 km na motor/mjenjac,sto daje dobar razlog za stavljanje ruke na panj.mislim da je njihov kvalitet odlican,samo ih ×××× image,ali promijenice se i to,kad je mogla honda od bicikla dogurati do ovdje,i toyota od sivacih masina do broja dva u svijetu,ovakvom politikom mogu i oni,samo im treba dati priliku da se dokazu...

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Nemrem reći da sam oduševljen dizajnom.
    Srednja žalost.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  18. #18
    savjest
    Guest
    grdoba !

  19. #19
    cuore_pederativo
    Guest
    plafon!

  20. #20
    mc
    Guest
    Mozemo se mi sprdati iz Hyundaia koliko hocemo, ali cinjenica je da u zadnje vrijeme nezaustavljivo grabe naprijed. I to sasvim zasluzeno. Vidjet cemo tko ce se zadnji smijati... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Ma ×××× mi se tko će se zadnji smijati. Ne bi tu kištru vozil da je zadnja.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  22. #22
    activa
    Guest
    ...imam utisak da ce to biti Japanci !!?? )

  23. #23
    mc
    Guest
    Girro, sjeti se samo duela 156 i Elantre, pa onda pricaj o kistrama... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  24. #24
    drugmirko
    Guest
    girra, čitajući tvoje zadnje postove po temema... kaj si danas tako antiprotivan? ) ) <br><hr>

  25. #25
    cuore_primitivo
    Guest
    156 je za hyundaia kistra bas kao sto je trabant za 156 :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: kad se vec spominju kistre.... ) <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

Slične teme

  1. Hyundai
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 31-10-2003, 23:42
  2. Hyundai Sonata 97 2.0
    By kos in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-08-2003, 19:27
  3. Hyndai Sonata 1.8 95.god.
    By zlobni in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-08-2003, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •