Stranica 14 od 14 PrvaPrva ... 4121314
Prikazujem rezultate 326 do 334 od 334

Tema: Bike Thread!!

  1. #326
    ART
    Guest
    Decki vec smo dosta pisali o diskovima, tako da cu jos jednom reci da je bolje lovu potrositi na dobre V brakeove i ostatak uloziti u dobre gume i ostalu opremu koja je extremno skupa. T-IE bolje pusti bike kakav je a uzmi si kompletnu opremu za voziti bike po zimi jer mi smo na moru i osim bure nema zapreka za voziti cijelu zimu.
    Tubless je sada skoro standard svakog boljeg (skupog) bicikla, sada se set kotaca sa tubless kolima nadje za nekih 300 eurica - pa tko voli... Opet dobre gume za tubless su preko 200 kn (jeftinije) a strasno su mekane i ako izdrze 500 km mozes biti sretan.

  2. #327
    T-IE
    Guest
    Ma ja ću uzet taj hidraulični set za prednje kotače jer je jeftin, a efikasnost kočenja je puuno bolja.

    A što se tiče tublessica ja ih nisam vidio niti na jednom bike-u ispod 6500-7000kn, tako da zasad još uvijek spadaju u egzotiku kako DR Str. reče.

  3. #328
    ART
    Guest
    Pa 7000 kn je jeftin bike, tublesice dodju tek na bike oko 2000 eura i na vise. Pukni ti sebi taj disk jer na prednjem je gust imati disk jer mozes raditi ×××××rije na prednjem kotacu ) .

  4. #329
    T-IE
    Guest
    Imao si pravo ART. Iza ima predviđeno za V brake, ali napred ne.

  5. #330
    ART
    Guest
    Super T-IE napred cemo ti srediti, sad si pogledaj na pretrazivacu Magura HS-33 pa reci sta mislis o tome. Cujemo se oko utorka ili srijede kad se vratim doma pa ti javim sto mozemo napraviti.

  6. #331
    Cezy
    Guest
    EEE vozio sam neki dan,hladno u p.m. ali ide dobro kad je suho.

    Jedva cekam da poderem ove balonke,trebaju mi druge gume.

  7. #332
    T-IE
    Guest
    ART, mžda si me krivo shvatio preko moba. Ne razmišljam trenutno o nikakvim V-brake, nego sam te pitao ako mi možeš nabavit pakne za kišno vrijeme.

  8. #333
    ART
    Guest
    Probaj ti kod Vasota napraviti djir na njegovoj Sintesi i zakociti s Magurom pa ces zaboraviti na diskove ) . Za pakne za kisu ti javim u utorak. cujemo se!

  9. #334
    T-IE
    Guest
    Ok.

    Ma danas sam malo "čačkao" po kočnicama, pa sam na kliještima podesio (smanjio) razmak između pločice i diska. Riječ je možda o milimetru ali sad opet koči normalno.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •