Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: alfa Romeo GTV V6 turbo VS. FIAT coupe Turbo 20V

  1. #1
    A L F
    Guest
    Sta vi mislite, ja mislim da je ××××no za odluciti skroz! Cijene polovnih su gotovo pa identicne, oba idu ××××no, imaju sve sto treba jednom pravom sportskom talijanu, medutim razlika je velika.


    Mislim da bi se malo ko protivio da mu jedan od ova dva stroja krasi garazu ili dvoriste ) <br><hr><font color="red">VIVA cars from Italy</font>

  2. #2
    Axl
    Guest
    stvarno tesko pitanje
    hmmmmmmmmmmmm
    mislim da bih ja uzeo Fiata jer mi se Alfina guza ne svidja za razliku od Coupe-ove
    Coupe je bomba <br><hr>

  3. #3
    mentor odlog.
    Guest
    Mislim da je auto blic imao usporedni test prije nekoliko godina. Moj izbor bi bio fiat.

  4. #4
    Brock
    Guest
    Alfa bez razmišljanja...

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Teška odluka jer su oba od one vrste auta koja se više, nažalost, ne proizvodi. Pošto se radi o autima sa par godina na leđima, održavanje bi trebalo biti glavna vodilja kod kupnje, jer održavanje takvih motora nije jeftino. S te strane, mislim da prevagnjuje Fiat jer su djelovi ipak jeftiniji nego za Alfu.
    S druge strane, Alfa je Alfa. ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #6
    activa
    Guest

  7. #7
    activa
    Guest

  8. #8
    activa
    Guest

  9. #9
    activa
    Guest

  10. #10
    activa
    Guest

  11. #11
    activa
    Guest

  12. #12
    activa
    Guest

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Vrlo teška dilema. Zaista ne znam za kaj bi se odlučil... na kraju bi vjerojatno prevagnulo koji je auto u boljem stanju.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  14. #14
    206-os-
    Guest
    Vozio sam se u Fiatu tak da mogu reci da auto ide odlicno i da je bolja baza za tuning (turbo motor+ chip). Alfa mi je ljepsa ali i cini se skuplja za odrzavati..

    Zakljucakdaberi ono sto ti se vise svidja i sto bude u boljem stanju..

  15. #15
    A L F
    Guest
    Kod ovi autica br ne mozete reci; paet hoce jedno , srce drugo Srce hoce oboje ) :smile23:

  16. #16
    activa
    Guest
    otprilike , isti slucaj !!?? )

  17. #17
    mentor odlog.
    Guest
    Alfaje ljepša ali fiat ima visco :smile25: i mislim da se ljepše vozit u njemu.

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Uf neznam stvarno,trebao bih voziti oba dva,to bi odlucilo!!

  19. #19
    activa
    Guest

  20. #20
    activa
    Guest

  21. #21
    R32
    Guest
    Alfa sa Fiatovim motorom bi mi bila najbolji izbor. Ovako biram Alfu, bolje izgleda a ipak je to Alfa...

  22. #22
    activa
    Guest

  23. #23
    activa
    Guest

  24. #24
    activa
    Guest


    Alfetta GT Turbo Autohaus Isert Kulmbach, Deutschland.

    Technische Daten:

    Motor: Alfa Romeo 4-Zylinder in Reihenanordung, 1421 ccm, Bohrung x Hub 81,0 x 69,0 mm 294 kw, 400 PS bei 9500 U/min, 298 Nm bei 7800 U/min. Bosch Einspritzung, bosch Zündung, Trockensumpfschmierung.

    Kraftübertragung: Alfa Fünfgangetriebe mit Differenzial 85% Sperrwirkung.

    Fahrwerk: Aufhängung vorne: Doppelquerlenker, Querstabilisator, Schraubenfedern. Aufhängung hinten: DE Dion Achse mit Wattgestänge, Querstabilisator, jSchraubenfedern. Bremsen vorn/hinten belüftete Scheiben, Bilstein Stoßdämpfer. Felgenformat vorn/hinten 11 x 16 / 12,5 x 19, Reifenformat 275/565/16 / 325/650/19, Zahnstangenlenkung.

    Gewichte und Maße: Leergewicht: 885 kg, Radstand: 2400mm, Spur vorne/hhinten: 1450/1530mm, Länge/Breite/Höhe 4290/1950/1300 mm.

    Höchstgeschwindigkeit bei längster Übersetzung: 290 km/h.

    Preis: 160.000,- DM

  25. #25
    A L F
    Guest
    Eh ovo jos niko nije napravio

Slične teme

  1. alfa 145 1.6/1.8 Twin Spark ili alfa 164 super twin spark
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 11-12-2003, 12:02
  2. Megane coupe
    By neki_lik in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-08-2003, 13:59
  3. megane coupe 20 16v 170 ks
    By deky in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 12-07-2003, 15:28
  4. coupe turbo
    By srecko in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-09-2002, 22:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •