Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 52 od 52

Tema: NOVA AUTO CESTA

  1. #51
    Fresh
    Guest
    Osjećam se pozvanim na ovoj temi.

    Prvo kao običan vozač. Otišao na more, vratio se s mora, ne čekajući ni u jednoj koloni - zašto. Zato jer iz tjedna u tjedan slušam kad su najveće gužve i gdje i jednostavno prilagodim putovanje tome.

    Jasno mi je da stranci krenu, pa kad stignu jer ispred sebe imaju 700 - 800, pa i preko 1000 km, ali da mi, vi ne možemo planirati putovanje od 200-300 km u peridou kad nema gužvi, e to mi nije jasno.


    Kao drugo - svi spominjete rentabilnost ceste i njezinu kvalitetu izgradnje.

    Da se autoceste kod nas grade da bi bile rentabilne, onda bi možda naši unuci imali opravdanja za gradnju iste.

    O kvaliteti izvedenih radova je bolje ne govoriti jer rokove izgradnje ne diktira operativa i tehnologija nego politika i politički bodovi.

    Pitao bi ja vas da li ćete neki proizvod napraviti onako kako treba i usput ostati bez posla, jer niste završili na vrijeme, ili ćete ''nažalost'' malo sfušarit pa poslije ispravljat nedostatke.

    Pa cijela auto-industrija radi na taj način. Zašto auti idu na restyling nakon dvije tri godine. Pa ne budite smiješni...


  2. #52
    DeLux unlog
    Guest
    Split-Muć-Drniš(prećica Gradac)...-Zg(rotor)=cca 340km sa C5 1.8 za 3h40min po _proljetnom_ danu + 1 pišanje i štrudel, naravno uz čuvanje vozačke na kritičnim mistima i idiotskog priticanja prije okuka i ovo sve, šta je najbolje, nesvijesno i bez presinga i sam u autu, dakle moj izbor je naravno D1 za sve nas splićane jer je sad praznija a i ono oko ŠI i kapela nisu gotovi pa se upade u kolonu a i na kraju krajeva jeftinije je.. i ima jebate okuke a ne tamo neki pravac....

    TAMO DI JE MEKO

Slične teme

  1. AUTO PLIN
    By brunosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-10-2004, 21:01
  2. AUTO SAJAM !!!
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 29-03-2004, 19:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •