Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: NOVA AUTO CESTA

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    zlatni
    Guest
    Eto dočekali smo i to da imamo autocestu do mora.Uđeš kod Zadra i ideš u Slavoniju.Putuješ samo 10 h(deset sati) u boljem automobilu.Lijepo se voziš od Zadra prema tunelu Sv. Rok i u koloni staneš 10 km ispred tunela pa prva i po gasu 5-6 km/h.I tako nakon 3-4 kolone od 6-7 km konačno si pred zg ali čekaš cca 1 sat samo da bi platio cestarinu.I konačno za Županju ali tu se opet izvode radovi na rekonstrukciji i opet 3 kolone kilometarske i opet prva brzina i više stojiš nego voziš.I tako sve skupa put traje 10 sati. I košta preko 150 kn.Živjeli! <br><hr>

  2. #2
    Hondo
    Guest
    Ma jasno, sve je to ××××× i ništ ne valja i tra-la-la...
    Al dok sam u Italiji i svako malo za cestarinu plačam tu 10€, pa tu 7€, pa tu 11€, pa tek onak uz put 2€ itd., onda je to normalno. Ili dok u Njemačkoj zapadnem u isto takve gužve od Münchena prema skretanju za Innsbruck kada pol Njemačke nacije u 12. mj ide na skijanje, i to je u redu jel ×××× ga, Njemačka - standard, pa svi idu na skijanje. Al dok se takve gužve događaju na našem auto-putu, kojeg smo trebali kao ozebli sunce, onda odma Hrvati trebaju početi kakati.
    Stvarno smo posebna nacija.
    U nekim slučajevima, ona 'Proud to be croat', malo gubi na sjaju.

    I da ne bude zabune, ja sam ponosan što sam Hrvat jer smo svi mi skupa (netko posredno, netko neposredno) izgradili taj pre××××n auto put u vrlo kratkom vremenu i pomaknuli neke graditeljske granice prema kraju skale na kojem piše 'nemoguče' i svaki put kad prođem po njemu osjetim strahopoštovanje.
    A filozofa će uvijek biti... <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  3. #3
    zlatni
    Guest
    Da ali da su ti graditelji bili Hrvati kao nosioci posla onda da, ali kad nam Strabag digne 250 mil. eurića preko cijene i ne završi u roku i ono što napravi nije ni za k. onda se zapitaj da li su tako gradili i u tvojoj Njemačkoj ili kako kod nas govore "u nas u njemačkij je drugačije".Provozaj se za godinu ili dvije pa će ti strahopoštovanje pasti a samopouzdanje narasti. <br><hr>

  4. #4
    Hondo
    Guest
    Sine, ovdje se vjerojatno je kralo, ali je ostalo nešto vrlo opipiljivo, za razliku od onoga (a to je stalno) kada kradu i ne ostavljaju ništa. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Hondo slazem se sa tvojim prvim postom!

  6. #6
    drugmirko
    Guest
    ne razumem u čemu je problem. pa nije još gotova. pizdit treba kad je završe i nakon pola godine il godinu dana zatvore jenu traku i počnu popravljat ono što su usrali zbog brzine izgradnje. ti stojiš ko kreten u koloni a oni naplačuju punu cjenu cestarine.
    a za sad... vozi se starom cestom preko Knina i ušedi za kilu janjetine... . <br><hr>

Slične teme

  1. AUTO PLIN
    By brunosa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-10-2004, 21:01
  2. AUTO SAJAM !!!
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 29-03-2004, 19:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •