Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Talijani imaju ono nešto!!!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    akakaka
    Guest
    Čast svakome...al ipak mora se priznat da su Talijani Meštri i gotovo!
    Pogotovo u zadnje vrime kad je tolika štancarija auta, svi su isti,al Talijan izvire u masi svojom osebujnošću,dizajnom,a kad ga se provoza,svi su vrazi u njemu.
    Oni što govore suprotno neznaju,jer i od ostalih marki automobila Talijan je dizajnira ono najljepše(npr.pogledajmo Seata prije Talijanskih prstiju....kutija lima!)
    A da nebi ostali samo na izgledu, tu je stara Talijanska škola mehanike, kako napravit pilu koja traje...Abarth..Alfa...pa do današnjih modela koji govore sami za sebe.
    Pogledajmo samo F1, pa ljudi moji to su dosezi tehnologija,Ferrary je moga izač i sa prethodnim modelom,zar tko još uvjek sumnja u to da bi bija prvi?
    Nije sve u snazi...treba imat ono nešto!!!

    )

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    a, je... trebalo im je 20 godina i francuz, da se vrate i prestanu gubit djelove s bolida na izlasku iz boksa... ali, u pravu si, kad su najbolji, najbolji su! <br><hr>

  3. #3
    Cezy
    Guest
    )

  4. #4
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Druže Mirko ti si fulao temu.Kao prvo trebao im je švabo (M.Sc.), pa englez (R.B) , pa francuz (J.T) i na kraju Montezemalo.

    A da talijanski auti imaju neki šarm to niko ne može poreči.

  5. #5
    ghost003
    Guest
    stara talijanska škola mehanike ??????GDJE ???
    Pa naravno, svaki vlasnik dobro nauči o mehanici alfe kad crkava non-stop.Pravi bolidi ahahahaha

  6. #6
    VEX_RC
    Guest
    nije sve ni u dizajnu

    Pogledajte 206 - super izgled - a ljudi se žale na njega.

    A tvrdio bih da svi valjaju jer se moja 2 ni još 5-6 komada od mojih prijatelja nisu nikad pokvarila.

Slične teme

  1. Talijani su ×××××i
    By xvg in forum Nogomet
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 18-01-2006, 15:53
  2. došli Talijani......
    By Nikica in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-08-2003, 07:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •