Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: more 2

  1. #1
    učenik
    Guest
    Pošto lubenice?

  2. #2
    stud.-servis
    Guest
    One sa košticama su po 3,50 kuna u Makarskoj, a po 5 kuna one sa očišćenim košticama.Ova veća cijena je opravdana jer ove po 5 kuna ne prijete opstipacijom. )

  3. #3
    učenik
    Guest
    kako se koštice mogu očistiti a da se ne otvara lubenica

  4. #4
    učenik
    Guest
    ???

  5. #5
    stud.-servis
    Guest
    Ako nećeš rastvorit lubenicu moraš se znat bavit magijom. Otprilike kao ono kad osjetiš prst u guzi a svih deset prstiju je vani !
    Kužiš ?

  6. #6
    učenik
    Guest
    ne, objasni mi?!

  7. #7
    stud.-servis
    Guest
    Pa, kad naiđeš na lubenicu sagneš se vidjeti kakva je i dobro se naprčiš. Ja ti priđem i stavim ti prstonju u guzu i pitam te da li ga osjetiš. Kad ti kažeš da ga osjetiš ja ti ispred glave raširim ruke i pokažem svih deset prstiju. Magija se dakle sastoji u tome da ti je prst u guzi a istodobno su svi prsti vani. Da li sad kužiš ?
    To bi sada trebalo primijenit na vađenje koštica iz lubenice ! Kužiš li ti to ?

  8. #8
    srednjoškolac
    Guest
    Kako te nije bilo sram napisati da je naš učenik ××××× ?

  9. #9
    srednjoškolka
    Guest
    ništa učeniče....odi operi guzicu!

  10. #10
    učenik
    Guest


    Upravo se pripremam za gospone iz stud.-servisa pa se poslin operem? Može tako ?

  11. #11
    nastavnica
    Guest
    Sram vas može bit ! Čim nemate škole, obveza i domaćih zadaća evo ga na. Gurate prste svuda pa i odozada. Sramim se takve djece.

  12. #12
    učenik
    Guest
    uz sve vaše gluposti meni nitko nije objasnio kako izvaditi koštice iz lubenice, a da ista ne otvara?!

  13. #13
    nastavnica
    Guest

    Nikad od tebe znanstvenika, učeniče ?!
    Lubenicu učvrstiš na rotator. Kroz nju propustiš laserske zrake koje koštice pretvore u žitku masu. Zatim pokreneš rotaciju na maksimalnu brzinu tako da centrifugalna sila suspendira žitku masu košćica prema obodu i 'ugura' je u koru lubenice. Onda lubenicu staviš u mrežu i pustiš je u rijeku Gacku, nakon pola dana uzmeš veliki kuhinjski nož, razrežeš je na bokune i mljac......mlajac....
    Laser naravno nije onaj kao kod DVD čitača. Kužiš ?

    Kako lubenica izgleda vidi na slici !

  14. #14
    učenik
    Guest
    konačno je sve jasno! nema do nastavnice. što još znaš, nauči me?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •