Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Do Splita,autoputom ili starom cestom

  1. #1
    los
    Guest
    Kaj se vise splati,zna neko možda koja je razlika u kilometraži i kakva je cesta preko knina i sinja?

  2. #2
    mc
    Guest
    Stara cesta, od Slunja pa nadalje je zivi gust za izvoziti ako nema prevelike guzve. Ja cu jos ove godine po njoj jer mi se ovakav autoput gadi - zastoji, suzenja, obilasci, sahtovi, cijena, a kad to pocne liciti na nesto, onda cu vjerojatno autoputom...

  3. #3
    piquet
    Guest
    autoput je dosta brži i smireniji za voziti, ali i puno skuplji.
    mc ako je gužva na autoputu onda je vjerojatno i kroz karlovac i na plitvicama. tih par udarnih dana ako je gužva ne smatram velikim nedostatkom.
    šahtovi su stvarno veliki problem.

  4. #4
    los
    Guest
    Moram ići u subotu ujutro,u svakom slučaju bude gužva.Fakat ako ides autoputom ima dva obilaska i zastoj na tunelu.Ne znam bas da se dobi puno na vremenu.

  5. #5
    mc
    Guest
    ××××ga, u subotu ujutro ti bude svugdje guzva. Poslusaj stanje na cestama prije nego sto krenes, ako je kaos, ja bi krenuo preko Kupineckog Kraljevca - ne dobije se na vremenu, ali se bar vozi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #6
    piquet
    Guest
    dobije se sigurno puno na vremenu.

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Neznam kak je kad se ide za split,al kad se ide za Zadar ovakva je situacija:
    Autobahn se isplati samo ak se vozis 150kmh + ,inace ne. Ja sam se vozio 120 pa sam putovao da KA 3 i pol sata.I jos te ozene za lovu.Ak imas klince u autu onda ti je autobahn bolja solucija jel je sigurnije,inace stara cesta do Udbine,i onda izbit na autobahn,tako mi je trebalo 2:45h za istu rutu onak normalne voznje.

  8. #8
    Mario Haas
    Guest
    a šta bi tek bilo da si išao s Edizione Piloti
    <br><hr>

  9. #9
    Cezy
    Guest
    I ja se pitam!! ) )

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    Mario "edit" radi ko lud

Slične teme

  1. Vožnja auto cestom u kontra smjeru???
    By Dom-Dom in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 24-06-2003, 20:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •