Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Auti koji izgledaju da idu, a ne idu

  1. #1
    doni
    Guest
    Često mogu pročitati na ovom forumu ovu rečenicu ali nikako je do kraja razumijeti......molio bi da mi netko objasni kakvi,odnosno koji su to automobili koji....IDU ALI NE IDU

    ..i ako može konkretno par takvih nabrojati,,,,,,veoma zahvalan

  2. #2
    Extreme
    Guest
    Ferrari 360 Modena s motorom 1.9 SDI by Volkswagen.

  3. #3
    A L F
    Guest
    Da bi skontao to tome malo vise, razmisli malo u novom Audi A3 s 1.6L motorom.
    auto izgleda mocno , napuhano kao da ide najmanje 220km/h, cak je grafiran do 260, medutim kad sjednes u njega lijen ko crnogorac.
    Prica se nastavlja sa BMW 316i E36 bilo u limuzina,compact,karavan ili coupe izvedbi jednostavno je preasmatican i prelijen, apsolutno ne ide, na papiru izgleda solidno ali u stvarnosti
    Ima jos dosta primjera ali da ne duljimo

  4. #4
    A L F
    Guest
    Ako nisam u pravu molim da me ispravite

  5. #5
    doni
    Guest
    Koliko sam shvatio u pitanju je samo vanjski izgled....ili..???????

  6. #6
    cuore_primitivo
    Guest
    hmm,pa to je bar lako.90% talijanskih drekova,uhh,pardon nazovi sportskih ) ) ) drekova :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  7. #7
    doni
    Guest
    cuore, nemoj se zajebavat pitam ozbikjno pitanje....

  8. #8
    S16
    Guest
    Nešto kao golf VR6... Teoretski ide, ali to je miljama daleko od sporta...

  9. #9
    sepra
    Guest
    Nova Honda Civic 1,6<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  10. #10
    sepra
    Guest
    Alf kako 316 ide u stvarnosti?

    Što u biti očekuješ od 8 ventilskog 1,6 motora na 1400 kg??

    Ide 190 maks brzine i imao je oko 11 do 100.

    Pa to je samo ××××nih 100 ks koji su i više nego korektno odrađivali svoj posao.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  11. #11
    Stilo_16
    Guest
    Cuore nemas pojma kaj je sportski auto.
    Talijani imaju najbolje sportase, a u dizajnu su nenadmasivi!

  12. #12
    Zgenbo
    Guest
    Bolje reci auta koja izgledaju da ne idu

    A IDU
    kao moj dvojka x golf.

    Kad ga zarolam nizbrdo sve se bojim ruku kroz prozor metnut kontam poleticu ××××te :smile22:

  13. #13
    ghost11
    Guest
    147 1.6

    147 2.0

    kao da imaju upola manje konja

  14. #14
    101
    Guest
    Potpisujem ovo o A3 1.6. Trebao sam provozati 2.0 FSI model, ali je bio na servisu taj dan, pa mi je prodavac dao 1.6, upozorio me da se radi o sasvim drugom autu i zamolio me da dodzem na drugu probnu voznju neki drugi dan.

    Vratio sam auto nakon 10-ak minuta...

  15. #15
    piquet
    Guest
    kaj si otišao 500 metara od salona? ) )

  16. #16
    mc
    Guest
    Sepra, pa nova Honda Civic izgleda kao kontejner, a s tim motorom ide bolje od vecine kompakata s 1,6 motorom - cista suprotnost od naslova teme...

    Pristojno izgleda jedino s troja vrata i sport paketom. I opet ide bolje od slicne konkurencije. Naravno, nema tu govora o nekakvom sportskom autu - to je obicna kanta za svaki dan... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  17. #17
    piquet
    Guest
    nije da samo izgleda već i je kontejner.

  18. #18
    101
    Guest
    "kaj si otišao 500 metara od salona?"

    Tako nesto.

    Vorsprung durch Technik? Yeah, right...

  19. #19
    mc
    Guest
    Piquet, ti to o svom autu? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  20. #20
    piquet
    Guest
    mc često spominješ kontejner 1,6 pa me zanima da li si ga vozio ili bio vožen u njemu?

  21. #21
    mc
    Guest
    Zar ih uopce ima tu kod nas??? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  22. #22
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Neda mc japance


  23. #23
    zeNNoN
    Guest
    znas ono, mercedesi od 2 tone ili vise a masine 2.0 ili 2.2 ... e to ne ide...

  24. #24
    Elf
    Guest
    Kako je moj Fiat ritmo dizel iso, ××××te u ona doba dero sam golfove i ostale kante ko majmun bananu

    al ××××ga pregazi ga vrijeme a malo i ja

  25. #25
    bios
    Guest
    BMW-316,izgled dobar ali u vožnji traktor-đubre od auta......Sepra istuširaj se... :smile25:

Slične teme

  1. Auti koji se ne viđaju baš često... se prodaju.
    By S16 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 04-04-2004, 16:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •