Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: što da radim???

  1. #1
    klinac
    Guest
    U ponedeljak sam imal saobraćajku u kojoj nisam ja kriv, policija je izašla van, napisala zapisnik i sve to... E sad imam problem s tipom koji me je lupil, neda mi broj police i svoje podatke a ja imam samo njegovo ime i prezime i broj telefona. Sad me zanima kaj da napravim, da odem na policiju da mi oni daju podatke ili kaj da radim?<br><hr>

  2. #2
    frrk
    Guest
    Najprije si u jednom postu imao saobracajku, pa si se u drugom sam razbio, sad te opet netko napenalio u trećem postu...???? Šta je istina u svemu tome?

  3. #3
    mlinac
    Guest
    Tražiš kramp kod pekara! Valjda prvo ideš na osiguranje pa će te oni uputiti dalje. U policiji uvijek imaš pravo uvida u zapisnik ili njegovu kopiju.

  4. #4
    cleaner
    Guest
    ti više nemaš kaj dogovarat s tim tipom. podigni policijski zapisnik,odnesi ga na osiguranje(njegovo)ako znaš kod koga je osiguran,ako ne odnesi na svoje i predaj taj zapisnik i popuni formulare kako se to dogodilo i oni će podnjet zahtjev za isplatu štete osiguranju tog tipa. ako je kriv zakonski mora dati svoju policu.i nema tu nikakvog navlačenja!

Slične teme

  1. šta da radim????????????
    By jedna in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 20-04-2009, 07:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •