Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: GT elektronika

  1. #1
    felix1
    Guest
    Vozdra ljudi.
    Imam golfa 3 GT 1,6, 101 KS 96 godište i imam problem.

    Dešava mi se da mi se auto ugasi obično u leru, dok stojim ili dok mjenjam brzinu, i to bez trzanja već kao da ga neko isključi. Nakon toga ne mugu ga upaliti, vergla i pali i gasi se lampica za pritisak ulja dok ga palim. Moram saćekati 20-tak sekundi i onda upali. Ovo mi se dešava periodično, period radi (15-tak vožnji) a onda se ugasi

    Znam da pitanje nije za foruma, bio sam u par servisa, ali dijagnostika nije ništa otkrila pa su mi rekli da nemaju šta da popravljaju.

    Neki sumnjaju na gorivo, promjenio sa par pumpi na kojima toćim gorivo ali ništa...

    Ukoliko neko od vas, a vidim da ima i stručnjaka, mi može pomoći savjetom ili ima slićnih iskustava bio bi mu zahvalan.

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Meni je kod iste situacije pomoglo čišćenje zaklopke snage... (s tim da je zbog istog problema već jednom mjenjana)... radi se o Feliciji 1,3...

  3. #3
    TONČI
    Guest
    Ja imam Golfa 1.6,96.god. i imam sličnih problema.Obrtaji padaju na 600,a kad upalim klimu čak i na 400 obrtaja tako da mi se nekad i gasi.Spojio sam ga na kompjuter i očitao je 660 okretaja.Minimalno mora imati 550 a maximalno 930 pa sam onda ostvio kako je ali ću nešto morati napraviti

Slične teme

  1. seat ibiza - elektronika
    By nik in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 11-05-2004, 10:06
  2. Peugeot 307 elektronika
    By d@vorin in forum Auto servisi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-04-2004, 19:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •