Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pomoć

  1. #1
    GostZG1
    Guest
    Evo ovako stoje stvari :
    -kupio sam novi komp da me drži do zime , tako da baš i nisam gledao kvalitetu komponenti niti njihove performanse , nego samo da me drži par mjeseci
    -e sad što mi se dešava ; Windozi se dižu normalno , multimedija (MP3 i DivX ) radi normalno , ali kad pokrenem neku igricu , konkretno sinoć je to bio Diablo 2 i warcraft 3 ,komp stane , ekran se zacrni i ništa , a kad stisnem esc ili enter izbaci me u windoze ili mi javi poruku could not read from memory , error at 0x01331338f
    ili tako nešto
    konfiguracija je slijedeća :
    MB Asus ASRock S748SX (Lan , 5.1 sound onboard )
    CPU AMD Athlon +XP 2500 ( Barton)
    Cooler Igloo 2450 ( do 3000MHz)
    Hdd WD 40 GB Ata 100
    VGA Nvidia FX 5200 Ultra 128 MB
    Ram 512 DDR 333 MHz
    i ostale sitnice

    Iako mislim da znam u čemu je problem , molim vas da mi vi kažete svoje mišljenje jer je uvijek dobro poslušati i nečiji savjet

    Eto thanxx unaprijed

  2. #2
    Grga
    Guest
    Najvjerojatnije je da su ti driveri u k...u ako nije to pogledaj da ti nije nesto krivo nastelano u biosu
    <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  3. #3
    HELPMAN
    Guest
    Evo pomoći. Pošto uvijek dijelim lagane savjete. Evo jedan! Instaliraj sve ponovno Od grafičke pa nadalje!!!!! Nikako ne prčkaj po BIOSU ako neznaš!!!!! Počni čitati PCchip!!!! Ako ništa ne pomogne onda instaliraj Windows

Slične teme

  1. Pomoć
    By vw in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-09-2004, 18:18
  2. Pomoć
    By rs turbo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-09-2004, 23:01
  3. Pomoć!!!!
    By Zli ja in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-02-2004, 22:51
  4. Pomoć?
    By Lama Aqua in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 18-01-2004, 23:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •