Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 149

Tema: Pag, Novalja, Zrče

  1. #51
    Mario Haas
    Guest
    Kad čujem đitru u "Healer" s J.Lee Hookerom mislim da bi se mogo rastopit od miline. A u tom stanju najbolje bi mi pasala ona crvena sa "Iznad 18" kad ju već Dom neće!

    )

  2. #52
    mc
    Guest
    Healer i Chill Out s Hookerom su do jaja. Imam ti jednu home made kompilaciju za auto baziranu na takvim stvarima - ak hoces, zaprzim ti...

  3. #53
    Mario Haas
    Guest
    Hehe a kaj misliš kaj sad radim... na lijevoj strani stola je hrpa CD-a a na desnoj isto tako, a u sredini hard s gomilom .wma
    Sutra ću uživat u kompiliranju!



    Svejedno hvala, ko da jesi!

  4. #54
    mc
    Guest
    Ak slozis kaj pametnoga, napravi koju kopiju viska - ne bu se bacila... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #55
    Lenny Kravitz
    Guest
    mc , kaj ti imaš protiv mene.Mene boljelo grlo i nisam moga da pevam i kaj sad?? Ajde lepo ti na stage pa pevaj :smile25:

  6. #56
    mc
    Guest
    Da da Lenny, boljelo te grlo, a prodaja karata je bila tak losa da ne bi ostalo niti za Strepsils - i ja bi odustao na tvom mjestu... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  7. #57
    Mario Haas
    Guest
    Nema beda stari e... )

  8. #58
    alfa099
    Guest
    ..kaj ste zabrijali na Santanu???

  9. #59
    alfa099
    Guest
    ..ovak završava posjet Zrču:

  10. #60
    activa
    Guest
    ...santana ????....gde ??...kada ?????..... ....mrzim vas !!! :smile25: )

  11. #61
    activa
    Guest
    ...i to jos na takoreci " privatnoj zurci"...na uvce !!??

  12. #62
    Brock
    Guest
    Jučer... Dom Sportova...

    Alfa...

  13. #63
    activa
    Guest
    ...da pitam kako je bilo ??? .....ili da se pokrijem usima , i tiho patim !!?? .....pa sto ne javiste !!........mrzim vas !!! :smile23: :smile23: )

  14. #64
    mc
    Guest
    Activa, imas moj komentar na prethodnoj stranici... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #65
    activa
    Guest
    ...nikada vam necu oprostiti sto niste javili !!?? ...godinama jurim njegov koncert , i stalno mi izmice !!??

  16. #66
    Brock
    Guest
    Dragi naš activa...

    .. internet je čudo jedno! Da tu i tamo pratiš Santaninu stranicu :URL=http://www.santana.com/frameset.html:web stranica:/URL: vidio bi raspored cijele turneje.

    Eto... sljedeći ti je 21.07. u Budimpešti.

  17. #67
    mc
    Guest
    Taman stigne ako odmah krene... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #68
    activa
    Guest
    ..cak cu stici i par piva popiti pre koncerta !!?? ) )

  19. #69
    alfa099
    Guest
    ...sa Citroenom? Na vrijeme?

  20. #70
    activa
    Guest
    mc , jesi li isao na Mljet krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih ???

  21. #71
    activa
    Guest
    ....ne, ne , citroen je vec u HR , sa zenom , , a ja ××××m mareom !!?? )

  22. #72
    mc
    Guest
    E, pazi sto je napisao novinar u Jutarnjem Listu - da su Santana i njegova ekipa dali sve od sebe, a mozda u nekim trenutcima i previse jer su predugackim solazama ubili car nekih pjesama.
    Jel taj covjek normalan? Jel on ista zna o rock glazbi? Koji kreten!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #73
    activa
    Guest
    ...mozda voli magazin i cecu ..?? )

  24. #74
    mc
    Guest
    Activa, a sto si ti radio 14.03.1971. izmedju 15,30 i 17,45??? )

    Salu nastranu, koliko se sjecam nismo ljetovali na Mljetu... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  25. #75
    mc
    Guest
    A ovaj novinar ako vec ne zna nista o glazbi o kojoj pise, onda je mogao bar pogledati publiku kako uziva u solazama, pa bi shvatio da je to ipak nesto dobro... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Novalja - Zrće
    By Skandalouz in forum Arhiva
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-04-2008, 09:39
  2. Povljana Pag Novalja apartmani!
    By Cro555 in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-02-2008, 11:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •