Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: Pag, Novalja, Zrče

  1. #1
    Calibra fan
    Guest
    Da se malo odmorimo od auto tema... Je li zaista tamo najbolji provod ovo ljeto na Jadranu??? Bio tko, iskustva???Kontam tamo idući vikend pa eto...

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Calibra , ja idem tamo zadnje tri godine i mogu ti reči da luuuuudo!!!
    Cura ko u priči , cuga se ko u Badelu , ja mislim i šmrče , uglavnom meni najbolje mjesto za provod na Jadranu.

  3. #3
    Calibra fan
    Guest
    E a jel istina da ta čuvena plaža nije u samom mjestu već ima dosta jahanja do tamo??

  4. #4
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Moj frend ima apartman u Gajcu i mi idemo na Zrče s autom.A inače u Gajac ti vozi i vlakić ko za klince, sad zbilja neznam jel ide taj vlakić i u Novalju.Malo je dalje je to radi 0-24 , pa valjda da se onda niko od mještana nema kaj buniti kad mjuza piči cijelu noć.Odi nebuš zažalio.Sad bude jedino jeba kak se bude murja postavila s novim zakonom , jer prijašnjih godina su stajali na izlazu s plaže gore na glavnoj cesti, i jadnici su morali žmiriti kad su vidli ko sve vozi aute
    Neznaš koji je pijaniji

  5. #5
    Brock
    Guest
    Najbolje ti je otić u Gajac... puno mlade ekipe po apartmanima, na malom mjestu imaš sve (pošta, ambulata, plaža, plac, bla bla,...). Zrče ti je sa druge strane otoka (srećom da je tu otok najtanji ) ) i treba ti nekih 5 minuta autom do tamo.

    Po meni... najjebačkije mjesto na moru... ta plaža je dušu dala za opijačinu i razvrat svih vrsta...

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jel ima neko update od ove sezone? Kakve su cijene u Aquariusu i Papayi? na razini Jarunskih ili još gore?

  7. #7
    Brock
    Guest
    Budem se probao raspitati...

  8. #8
    Fresh
    Guest


    Fotka sa Zrča
    Ne djeluju baš trijezne

  9. #9
    Brock
    Guest
    ... ni frigidne... )

    Evo još par komada...

















  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    Znači ne gine nekih 20 Kn za twist off pivicu od 0.25, ak ne i 25... P.M.

  11. #11
    Brock
    Guest
    Ma nije... mislim da je mala Bavaria u Kalypsu prošle godine bila oko 15-16kn...

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ode ove godine sve gore...

  13. #13
    Brock
    Guest
    Evo.. zvao sam frenda... i veli da su cijene kao u Zagrebu... kava sa mlijekom 6kn, Cola 10kn, pivce između 12 i 15kn, sa time da na toj plaži imaš 3 kluba (Aquarius, Papaya i Kalypso) i da je skoro svaki dan u jednom neki party čiji je sponzor neka cuga, pa je i dosta jeftinije... (npr. 2 Tuborga za 15kn i tak to...)

    Eto.. možeš mirne duše krenut na opijanje i partijanje... )

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    ××××no... Nego usput jel zna neko di ima na netu točan vozni red trajekata za kvarnerske otoke (Cres, Lošinj)

  15. #15
    Brock
    Guest
    www.jadrolinija.hr , pa sa lijeve strane link na Plovidbeni red.

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    Danke!

  17. #17
    Koko
    Guest
    Tamo idem četiri godine, i definitivno je hrvatska Ibiza. Nigdje na jadranu nije takav provod. Od centra Novalje do Zrča imaš pola sata pjehe, od Gajca 20 minuta. Tijekom dana voze vlakići i shuttle busevi a nocu ovi drugospomenuti.

    Cijene su ko u Zagrebu, vrlo povoljne, a isto vrijedi i za smještaj. I parking na plaži preko dana nije suviše skup. Sve u svemu raj na zemlji za mlade...
    Još jedan detalj. Murja u 98% slučajeva cijeli dan i noć dežura na putu između Gajca i Zrča, dok ih gotovo nikada nema između Novalje i Zrča tako da je smještaj u Novalji mnogo bolja solucija za pijane vozače...

  18. #18
    Koko
    Guest
    Da, i ako ideš s autom u š××××, preporučam okolni put preko mosta i grada Paqa. S obzirom na potrošeni benzin i cijenu trajekta dođeš na isto, a vremenski su mnogo brže jer se na trajekt Prizna-Žigljen prošli vikend čekalo cca. 2-3 sata.

  19. #19
    Brock
    Guest
    Istina... od silaska sa autoputa prije Zadra do Novalje ti treba nekih sat vremena, a nemoraš čekat i plaćat ××××ni trajekt...

  20. #20
    Brock
    Guest
    Sve u svemu... Zagreb-Novalja preko autoputa i mosta bi trebalo bit ispod 4 sata.

    ... meni je prošle godine trebalo točno 3 sata i 57 minuta od centra Zagreba do Povljane (Karlovac-Plitvice-Udbina-auto put).

  21. #21
    Koko
    Guest
    Tri sata i 45 minuta iz Novog Zagreba do centra Novalje... Već mi sline cure, možda idem ovaj vikend a sigurno početkom osmog...

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Ti mora da si tajkunov sin kad su ti cijene u Zagrebu povoljne..<br><hr>

  23. #23
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Koko , cijene na Zrču su vrlo povoljne

    Kad to u 11 ili 12 mjesecu :smile25: :smile25: :smile25:

  24. #24
    Calibra fan
    Guest
    Bus vozi iz Zg 4h do Novalje, valjd preko mosta...?! Calibrom mislim punooo brže Dakle društvo pozdravljam vas do 1.8. uživajte mi i pazite na kolica!!!

  25. #25
    Brock
    Guest
    Bus vozi 4h do Novalje?!?!?

    Airbus možda... )

Slične teme

  1. Novalja - Zrće
    By Skandalouz in forum Arhiva
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-04-2008, 09:39
  2. Povljana Pag Novalja apartmani!
    By Cro555 in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-02-2008, 11:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •