Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: Pag, Novalja, Zrče

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra fan
    Guest
    Da se malo odmorimo od auto tema... Je li zaista tamo najbolji provod ovo ljeto na Jadranu??? Bio tko, iskustva???Kontam tamo idući vikend pa eto...

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Calibra , ja idem tamo zadnje tri godine i mogu ti reči da luuuuudo!!!
    Cura ko u priči , cuga se ko u Badelu , ja mislim i šmrče , uglavnom meni najbolje mjesto za provod na Jadranu.

  3. #3
    Calibra fan
    Guest
    E a jel istina da ta čuvena plaža nije u samom mjestu već ima dosta jahanja do tamo??

  4. #4
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Moj frend ima apartman u Gajcu i mi idemo na Zrče s autom.A inače u Gajac ti vozi i vlakić ko za klince, sad zbilja neznam jel ide taj vlakić i u Novalju.Malo je dalje je to radi 0-24 , pa valjda da se onda niko od mještana nema kaj buniti kad mjuza piči cijelu noć.Odi nebuš zažalio.Sad bude jedino jeba kak se bude murja postavila s novim zakonom , jer prijašnjih godina su stajali na izlazu s plaže gore na glavnoj cesti, i jadnici su morali žmiriti kad su vidli ko sve vozi aute
    Neznaš koji je pijaniji

  5. #5
    Brock
    Guest
    Najbolje ti je otić u Gajac... puno mlade ekipe po apartmanima, na malom mjestu imaš sve (pošta, ambulata, plaža, plac, bla bla,...). Zrče ti je sa druge strane otoka (srećom da je tu otok najtanji ) ) i treba ti nekih 5 minuta autom do tamo.

    Po meni... najjebačkije mjesto na moru... ta plaža je dušu dala za opijačinu i razvrat svih vrsta...

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jel ima neko update od ove sezone? Kakve su cijene u Aquariusu i Papayi? na razini Jarunskih ili još gore?

Slične teme

  1. Novalja - Zrće
    By Skandalouz in forum Arhiva
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-04-2008, 09:39
  2. Povljana Pag Novalja apartmani!
    By Cro555 in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-02-2008, 11:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •