Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 149

Tema: Pag, Novalja, Zrče

  1. #26
    Dom Dom unlog.
    Guest


    Možda driver busa privatno vozi Clio Sport :smile25: :smile25: :smile25:

  2. #27
    Dr. Strangelove
    Guest
    Oćuu i jaaaa taaamoooooooo...

    <br><hr>

  3. #28
    mc
    Guest
    I jaaaaaaaaaaa. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  4. #29
    mc
    Guest
    Velecasni, kaj je na Zrcu jako skup sladoled na koji lovite zalutale ovcice??? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #30
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Mlađi od 18 godina nemogu bez pratnje :smile25: :smile25:

    Znači morate iči u mom prisustvu, jel to OK???

  6. #31
    mc
    Guest
    Mladji od 18, a ne mladji od 2x18... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  7. #32
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , ma koji sladoled???

    Tam cure piju žesticu i crnjak da se uopće ne želim blamirati Jer bi mogao postati četveronožno svemirsko biće :smile25: :smile25:

  8. #33
    mc
    Guest
    Kaj ovo kaj vlc. zanima (ispod 16) isto cuga alkohol? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  9. #34
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , ne bi vjeroval , dok ne vidiš!!!

    Nisam ni ja , ta današnja omladina

  10. #35
    Brock
    Guest
    Vjeruj prijatelju, vjeruj... ko' preživi tjedan dana tog ritma ...more, sunce, pichoni, cuga, jebačina, sunce, plaža, sladoled, more, jebačina, cuga, brijačina, curice, puzanje, riganje, cuga, karanje, more,... dobar je..

  11. #36
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Je Brock , zato ja već šepam , treba to sve polovit itd...... :smile25:

  12. #37
    alfa099
    Guest
    ...sram te bilo dom!
    ...nama prodaješ priču o "bolesti u djetinjstvu"
    ...a kad ono, s×××× se jureći komade po šoderplaži... :smile25: <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  13. #38
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Je , jebal ih onaj duboki šoder....

  14. #39
    alfa099
    Guest
    ...ajd si pogledaj na temi preko 18, jel ti se sviđa crvena!

  15. #40
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Čuj reljefno je odlična , ali ja inače ne volim crvenokose cure.Više se furam na latino tip.Moj dragi prijatelj Sepra zna da mi je Aria Giovanni sanak pusti.

  16. #41
    alfa099
    Guest
    ...i tak sam ti ja tu na Zrču radil prije 2 godine, svaki vikend...i to s novom GTVjkom...
    ...imagine that! :smile25: :smile25: :smile25:

  17. #42
    Dom Dom unlog.
    Guest
    I can imagine!!!!

  18. #43
    alfa099
    Guest
    ...nemreš, vjeruj mi! :smile25:

  19. #44
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Vjerujem jer sam zadnjih 3 godine tamo , barem par dana.Onda ponoči nemrem spavati i sanjam cice i onda si moram nekaj popiti i svi u apartmanu popizde , jer onda kad zaspim blaženo hrčem i sanjam cice. :smile25:

  20. #45
    alfa099
    Guest
    ..ima i tome leka: die beste!
    ...najbolje je odmah zgrabit prvu cicu na koju naiđeš!
    ...šanker iz Aq je prije 2 godine došel curi i reko da nije karao 2 mjeseca i dal bi mu pomogla...a ova mu je popljugala vani na terasi uz izlazak sunca...
    ...moje doživljaje objavit ću u autobiografiji: kako sam proveo prvih 40 godina...

  21. #46
    Brock
    Guest
    Pa, dobro se i držiš za svoje godine... )

  22. #47
    Fresh
    Guest
    Jutro,

    čitam ova iskustva i sve me više privlači, ali prvo se moram oporaviti od jučerašnjeg koncerta.

    Jebate, još mi zuji u ušima.

    Santana je muški odradio posao.

    Prvo njegov sin od 20 do 21 i onda majstor do 23.20.

    mc, jesi čitav )

  23. #48
    Brock
    Guest
    I? Bilo dobro, a?

  24. #49
    Koko
    Guest
    U jebate ima nade za nas. Ja imam šare za Seala u Nedjelju u Opatiji, a kad sam na njima procitao da koncert organizira onaj hebeni Invictus već sam vidio otkaz. Sad se ponovno nadam jer oni stoje i iza Santane. Bilo kak bilo u Petak ××××m u Istru i ostajem prek vikedna bilo koncerta ili ne...

  25. #50
    mc
    Guest
    SANTANA JE CAR!!!

    Koncert je bio zbilja izvrstan, a Santana se pokazao kao veliki covjek. Odrzao je koncert od nesto manje od 2 i pol sata za par tisuca ljudi i niti u jednom trenu nisi imao osjecaj da se stedi zbog tako malobrojne publike. Na moje veliko zadovoljstvo, odsvirani su najveci klasici tipa Oye Como Va, Black Magic Woman, Evil Ways itd. uz dosta solaza samog Santane i njegovih vrsnih glazbenika - bravo majstori. Ovo je ujedno, bar u mojim ocima, velika pljuska ovim pizdekima Metallici i Lennyu koji su razocarali publiku otkazivanjem koncerata zbog slabe prodaje karata, koja je ipak debelo nadmasivala prodaju karata za Santanu. Iako Santana na kreativnom polju lagano ispada iz igre, jos jednom je pokazao da je vrstan glazbenik, veliki covjek i zivuca legenda... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Novalja - Zrće
    By Skandalouz in forum Arhiva
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-04-2008, 09:39
  2. Povljana Pag Novalja apartmani!
    By Cro555 in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-02-2008, 11:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •