Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 149 od 149

Tema: Pag, Novalja, Zrče

  1. #126
    Rossonero
    Guest
    Tu sam lani zgorel ko rak. Sunce je pakleno, a bila je sredina rujna. I ove godine se vracam...

    A u pozadini je Diamond Head... prekrasno...

    Aloha
    <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  2. #127
    Mario Haas
    Guest
    Vražji nemoral...




  3. #128
    Fresh
    Guest
    Ovdje Fresh sutra putuje

    Silba


  4. #129
    Brock
    Guest
    A, ovdje Brock putuje za 18 dana...




  5. #130
    Dr. Strangelove
    Guest
    Brock koje je to mjesto?

  6. #131
    Brock
    Guest
    Ups! Sorry... kriva slika! )

    Evo... ispravljeno...

    Na slici je Povljana na Pagu.

  7. #132
    Koko
    Guest
    A ovdje ode Koko sutra...<br><hr>

  8. #133
    Brock
    Guest
    A.. nije li tu vodica malo daleko?

  9. #134
    TRANS AM
    Guest
    Alooo, baš se vratio iz Crikve di sam proteklih desetak dana prao noge

    Alfa×××, danas pičim na isti otok! Definitivno najljepše mjesto na svijetu (bilo je još ljepše dok ga šminkeri nisu otkrili). Palmižana je mrak!
    Btw, ... ovaj htel sam te pitati... bude GTV-ejka izdržala do Splita? Mislim, ak' hočeš stavim par rezervnih djelova u gepek pa kad te vidim sprakanog kraj autoputa stanem. <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  10. #135
    Koko
    Guest
    Najljepša vodica u Istri je pet kilometra udaljena

  11. #136
    activa
    Guest
    ...znaci Pag i Istra su pravi izbor za ovu godinu ???

  12. #137
    mc
    Guest
    Ovisi sto volis. Istra je super ako te interesira gastroturizam, kulturni dogadjaji i ako volis dobro organiziranu turisticku ponudu. Pag je odlican za tulumarenje, dok je karakteristika juga najljepsa priroda uz izostanak kvalitetnih sadrzaja i usluge... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #138
    activa
    Guest
    ..sta podrazumevas pod jugom ??...sredisnji deo obale do Dubrovnika i otoke ??
    ...u Dubrovniku je valjda usluga na najvisem nivou ....kao i cene ???.
    ...da li je Dubrovnik i dalje mondeno mesto , samo za one sa dubokim dzepom ??

  14. #139
    mc
    Guest
    Ne znam kako je konkretno u Dubrovniku, a pod jugom sam mislio na sve juznije od Zadra. I nisam mislio na mjesta/turisticke objekte gdje su jako visoke cijene - na takvim mjestima je uglavnom dobra i usluga. Mislio sam vise na ponudu i uslugu za obicne smrtnike... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #140
    activa
    Guest
    ...ima li uopste mesta za obicne smrtnike na HR obali ???....stekao sam dojam da ste se opredelili za imucniju klijentelu , sa vise novca u dzepu , a samim tim i cene su paprene ???

  16. #141
    mc
    Guest
    Jesi ti pao s Marsa, pa nama je i dalje ideal imati par miliona turista koji jedva da imaju za smjestaj... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  17. #142
    Brock
    Guest
    Mi izgleda osim mora i sunca nemamo što ponuditi, pa ako se nešto i nađe... onda to pokušavaju opako naplatit...

  18. #143
    activa
    Guest
    ....mislio sam da se to promenilo...????

  19. #144
    Brock
    Guest
    Ovisi... na Rabu ti je iznajmljivanje ležaljke 10kn po danu, a u Povljani su idioti prošle godine tražili 40kn!!!

    I, normalno... od 50 ležaljki su ih imali iznajmljeno 2-3 znači (100kn po danu), a da su ih recimo davali za 5 kn imali bi zaradu od 250kn po danu... kreteni!

  20. #145
    mc
    Guest
    Mijenja se i ima napretka, ali smo ipak jos daleko od onoga sto bi trebali biti - Dalmacija koja ima najljepsu prirodu tu najvise zaostaje... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  21. #146
    activa
    Guest
    ...mozda je i bolje da ta prelepa priroda ostane ocuvana , a ne da se pretvori u betonsku dzunglu , i industriju za uzimanje novca......onda se izgubi ono sto je najvrednije !!??

  22. #147
    mc
    Guest
    Ma ne, nismo se razumjeli. U Dalmaciju dolazi izuzetno veliki broj turista najslabije platezne moci za koje postoje "zdanja za smjestaj", koja itekako narusavaju prirodu oko sebe. Poanta je u tome da se od takvog turizma slabo zaradjuje, a unistava se okolis i nagrdjuje cijeli kraj. Uzmimo za primjer Makarsku koje je inace predivno mjesto i cijela rivijera je zakon, ali se u sezoni pretvori u kosnicu u kojoj ti kao turist nemas sto raditi. Gastronomija? Nikad culi tamo za to - nema niti jednog restorana kojeg bi covjek od srca preporucio. Kultura? Nema sanse - sto je to? Ostalo? Tu i tamo nesto. Sve u svemu zalosno...
    S druge strane, odes npr. u Porec i tocno vidis da se u svemu daleko vise trude. Od ugostiteljskih objekata, do kulturne ponude, organiziranih dodatnih sadrzaja itd.. Ici cu vjerojatno zadnji vikend ovog mjeseca u Istru - Motovunski filmski festival, koncert u Pulskoj areni, klopa u dobrom restoranu itd. - vjerujem da ce mi taj vikend puno vise znaciti od dva-tri tjedna guzvanja po Makarskoj u kojoj ne znam di cu sa sobom... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #148
    activa
    Guest
    ..u pravu si !!??
    ..sto se Makarske tice ona je bila prenapucena leti od kad znam za sebe !!??....tako da sam je uvek preskakao i trazio manje posecena mesta !!...more , 15 metara plaze , cesta , hoteli , i sve to pretrpano , ne moze se proci od guzve ......grozno !!

  24. #149
    Rossonero
    Guest
    Sve kaj si napisal MC je zalosno, ali istinito. Dalmacija mi je daleko najljepsa, ali je ponuda stvarno u banani. Kolko god mi se ne svidja odlaziti u Istru (ljetoval sam u Puli, Porecu, Rovinju...) tolko su opet organiziraniji.

Slične teme

  1. Novalja - Zrće
    By Skandalouz in forum Arhiva
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-04-2008, 09:39
  2. Povljana Pag Novalja apartmani!
    By Cro555 in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-02-2008, 11:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •