Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: tko sjedi u vlasti......

  1. #1
    turbo-limac
    Guest
    nadam se da ste procitali ovo.....

    :URL=http://www.index.hr/clanak.aspx?id=213638:HDZ-ov političar koji je pregazio djevojčicu pa pobjegao - u Savjetu za sigurnost u prometu!:/URL:





    cini mi se da su neki jednakiji od drugih....<br><hr><font face="Courier" color="red">"...fuj internet..." © S.E.V.E 2004</font>

  2. #2
    drugmirko
    Guest

    sad jesmo.
    iako nije moja država, osjećam se ko da me netko uz prijateljski smješak izje... :smile21:

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    prijateljski smjesak, stisak ruke i poklik "pokrenimo hrvatsku..."

  4. #4
    drugmirko
    Guest

    ...u svoju privatnu korist", kako im ponekad izgleda .

  5. #5
    Hondo
    Guest
    ...pokretenimo Hrvatsku...
    A po ovom što vidim oko sebe, to se i ostvaruje. Uvijek smo bili ovce i takvi ćemo i ostati.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #6
    Axl
    Guest
    eeeeeeeee

  7. #7
    HONDAA
    Guest
    Nazalost, Hrvatskom jos uvijek vlada mito, korupcija i Mafija, Boze cuvaj HRVATSKU

  8. #8
    Brock
    Guest
    Živjela banana republika!

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Isuse... e ovo nisam trebo pročitat u ponedjeljak ujutro...

  10. #10
    leffe
    Guest
    Užas, sramota <br><hr><font face="Impact" color="blue"></font>

  11. #11
    sepra
    Guest
    Bolje da nisam ovo čitao <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  12. #12
    PetarZG
    Guest
    Pošaljite ovaj link svima, to je jedino što možemo učiniti da ×××××a primitivnog pošaljemo da tuca kamen!

  13. #13
    mc
    Guest
    Sto reci? Da sam bijesan, tuzan, ogorcen, da me sram sto zivim u zemlji u kojoj je ideal raditi sto te volja i proci nekaznjeno???
    Necu dalje nabrajati sto me sve smeta u ovom kurcu od drzave, ali zbilja mi se ponekad bljuje od primitivizma koji ovdje vlada... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    FUJ

  15. #15
    komandante
    Guest
    znam ja tipa,sjedio u vlasti...al ×××××,poslje vlasta zatrudnila i jebat ga ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Bolje da više ništa ne komentiram. <br><hr>

  17. #17
    GTT- the beast
    Guest
    Nisam otvarao link niti sam to čitao ali znam otprilike šta bi mogao tamo naći jer je slično na koju god stranu da se okrenete u ovoj predivnoj državi, uvijek neka nevjerojatna ×××××× i drago mi je da nisam to čitao jer bi se samo iznerviral a tak nikakve koristi od toga...
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  18. #18
    drugmirko
    Guest

    GTT proćitaj. dođe ti da izađeš na ulični prosvijed. treba takve stvari čitat i glasno govorit o njima. kako sudska vlast nije sposobna napravit ništa protiv njih, škandal je jedina prepreka protiv ponavljanja. osim toga, škandal je i jedina stvar koje se takvi papci boje.

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Bili i ostali lopovi koji su unazadili Hrvatsku.

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Neka, neka neće još dugo.

  21. #21
    mtč
    Guest
    samo vi izlazite na izbore i hranite se demokracijom. Dok ne izađete na ulice i nahranite se njihovim bubrezima sve će ostati onako kako i jest. A vi ćete umrijeti iščekivajući pravdu i bolja vremena.
    Žalim i sebe i vas.

  22. #22
    sepra
    Guest
    Apsolutno se slažem, volio bih da smo poput Francuza. Ono ak im nešto ne paše odmah na Šampzelize, po mogućnosti s kravama i ovcama.
    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  23. #23
    sepra
    Guest
    Zamisli prosvjed protif 0,0 promila. Hrpa pijane ekipe <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  24. #24
    Dom Dom unlog.
    Guest
    E Sepra sad si na×××× s 0,0 :smile25:

    Treba vas sve u red dofurati, i ove divljake kaj nore po cesti , sve, bravo Vlada!!

  25. #25
    S16
    Guest
    U ovoj državi i novinari idu u zatvor...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •