Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Peugeot307 pitanje

  1. #1
    3007OS
    Guest
    Prvo isprika što pitanje nije postavljeno u temi Peugeot Club, a sad pitanje Dakle, jel moguće kod kupnje "običnog" modela 307 (3ili5 vrata)kao dodatnu opremu uzeti panoramski krov ili je ta opcija samo za modele SW tj. karavane???

  2. #2
    drugmirko
    Guest

    koliko je meni poznato, ta je opcija iskljućivo namjenjena samo SW verziji karavana.

  3. #3
    cuore_pederativo
    Guest
    Tako je!

  4. #4
    turbo-limac
    Guest
    sw dolazi standardno s panoramskim krovom i zasebnim sicevima na straznjoj klupi....... 307 break ima obican metalni krov i klasicne siceve...

  5. #5
    3007
    Guest
    A jel se na 206ici može dobiti panoramski krov??ne sw već obična??

  6. #6
    drugmirko
    Guest

    mislim, da samo u roland garros opremi/modelu.

  7. #7
    turbo-limac
    Guest
    stakleni krov je opcija i za XT....

  8. #8
    activa
    Guest
    ...stakleni krov je modni trend , i prilicno je ××××× opcija !!!

  9. #9
    Wheeler
    Guest
    Jep, isto tak su mogli staviti kotace i motor na pecnicu i prozvat to auto sa staklenim krovom ) <br><hr><font color="red">There is no replacement for cubic displacement.</font>

  10. #10
    activa
    Guest
    ..sunce ×××× , i bije direktno u teme , tu klima i zatamnjeno staklo slabo pomazu , a sta se dogadja prilikom jacek sudara ili prevrtanja , samo nebo zna !!??
    ..jos jedan minus je povecanje tezine vozila !!??<br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  11. #11
    turbo-limac
    Guest
    kad probajte onda pisite....

    to je atermicko staklo pa sunce ne pece...

    sto se tice tezine tu se slazem, ali to isto ide i svakom vlasniku kabrioleta, koji su daleko vise penalizirani tezinom nego sto je to dodatak koje kile za stakleni krov....

  12. #12
    activa
    Guest
    ...ja probao , i to na 2 razlicita automobila , i nije mi se svidelo !!??

  13. #13
    mc
    Guest
    Ma stakleni krov je zakon... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #14
    drugmirko
    Guest

    activa, si probao pravi staklenjak ili šibedah variante? ovi u pežo 206/307-citroen C3 imaju atermična sakla, ko što t.l. kaže a imaju i izolirano sjenilo. kad ga zatvoriš, krov iznutra ne izgleda puno drugačije od limenog.

  15. #15
    drugmirko
    Guest

    ok. onaj u 206 po kojem sam ja ćeprkao, imao je. možda nemaju svi ili imaju plahticu umjesto plastike.

  16. #16
    activa
    Guest
    ..peugeot 307 sw , i verovao ili ne , picasso sa staklenim krovom !!!!
    ...deluje skoro kao pravi krov , ali ipak mi ne prija !!?? ...ali to je moje misljenje i osecaj nelagode !!??.....pa ja ne mirisem ni kabriolete !!.....vise mi prija " bunker " , osecam se zasticenim !!?? ) )

  17. #17
    drugmirko
    Guest
    ) , to s osjećajem sigurnosti mogu razumijet. kad sam sjedio pod onim staklenjakom malkice me stislo uz pomisao, šta ak, nedaj bože, okreneš auto naglavaćke .
    nije ni metal neka garancija sigurnosti, što se može pročita u temi "probijen Tuareg" ali nebi ni Marko Martin pošao ovak bez većih posljedica, kad bi u C4 WRC s staklenim krovom kod 170 na sat napravio takvu saltu na krov.<br><hr>

  18. #18
    3007OS
    Guest
    Moram priznat da na 307SW izgleda odlično, atermičko je,zatamnjeno i filing je odličan..daje osjećaj prostranosti..luksuza..Znaći u 206ici se uz XT može dobiti???

  19. #19
    VEX_RC
    Guest
    točno, stakleni krov A'la Rolland garros.
    Cijena 4560 kn , pdv uključen.<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    klik ovdje - :URL=http://www.hraweb.com/forums/index.php?&act=Garage&CODE=12&CID=129:206 RC:/URL:
    </font>

  20. #20
    HDI
    Guest
    Je, stakleni krov je stvarno zakon, kad sam prošle godine isprobavao 307 SW, jedna od stvari koje su mi se najviše dopale bio je upravo taj stakleni krov, naprosto oduševljava osjećajem prostora i okruženjem, imaš osjećaj ko da ploviš u nekoj jahti, i sunce koje tuče direktno kroz njega nije nikakav problem, ne samo zbog atermičkog stakla, ima i jedan botun koji stisneš i tri pomična poklopca se poput teleskopa klizno izvuku zatvore krov, fantazija....
    Šteta što je auto tad bio debelo skuplji od Picassa, i što Peugeot ne radi akcije....inače...

  21. #21
    activa
    Guest
    ....i kupio bi peugeota , pre nego picassa ?????? :smile23:

  22. #22
    HDI
    Guest
    ) ...ma nebi naravno, ne sa ovim iskustvom, ali prošle godine prije kupnje Picassa sam malo isprobavao monovolumene i karavane, a 307 SW mi se svidio jako....

  23. #23
    activa
    Guest
    ...cccc, ....kakve su to " sumnje " , u odnosu na citroena ???.........nemoj da se to ponovilo !! :smile23: ) )

  24. #24
    HDI
    Guest
    )

Slične teme

  1. pitanje
    By jedna cura 17 in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-12-2009, 15:40
  2. pitanje??
    By zagi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-12-2003, 22:12
  3. pitanje
    By me in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 21-01-2003, 19:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •