Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Dobiti automobil preko Nagradne igre

  1. #1
    Nino
    Guest
    Da li se okušavate,šaljete li kupone.
    Jeste li ikada Vi osobno ili netko koga poznajete dobili besplatno automobil kao pobjednik neke nagradne igre?

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Od jednog mog frenda iz srednje, sestra dobila u Večernjaku na strugalici Atosa.. i to par mjeseci nakon što su kupili novi auto...

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Prije 15-tak, možda i više godine, mamina kolegica s posla je dobila Mercedes 190 (i to neki jači model mislim 2,3 16v).

    Kako nije imala love za platiti davanja za njega, prodala ga je.<br><hr>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Lik iz kvarta je prije mjesec-dva dobil Mercedes ML...

  5. #5
    GT
    Guest
    ja neki dan dobio Toyotu Yaris ""Idols""" na nagradnoj igri

  6. #6
    mc
    Guest
    Moja kolegica je prosle godine na nagradnoj igri Panonske pivovare dobila Mini Coopera, a par dana kasnije neku lovu na lotu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mene to fascinira kako neko može imat sreće...evo onaj portugalac koji je uhvatio Beckhamovu loptu (fulani penal) dobit će za nju skoro 10 milja €... a s druge strane neko ode planinarit i desi se potres i kamenje se zaruši baš na njega...ono nemre bit manja vjerojatnost da tak pogineš... sorry na digresiji al podsjetilo me<br><hr>

  8. #8
    Brock
    Guest
    Ja sam žarko želio Megane na nedavnoj Cedevitinoj nagradnoj igri... popio sam pun ××××× ××××ne Cedevite, ali Megi nisam dobio...

    Prošlo ljeto sam popio 3 kartona PAN-a, ali Picasso je otišao drugome...

    U biti... nikad ništa nisam dobio niti na jednoj nagradnoj igri...

    No dobro... bar sam sretan u ljubavi... a i zdravlje je dobro... a to je ipak najvažnije.

  9. #9
    piquet
    Guest
    bar si malo požutio!

  10. #10
    mc
    Guest
    Ha ××××ga Brock, sreca je zajebana. Kolegica koja je dobila Minija je pospremala sobu od kceri koja je bila na moru i pronasla kovertu koju je kcer zaboravila poslati. Dofurala je kovertu na posao i jos ju je mislila baciti i ne poslati, ali ju je druga kolegica nagovorila da ju ipak posalje - sto je ova i ucinila zadnji dan. Mozes misliti kako je kcer bila iznenadjena kada su je nazvali na more i rekli da je osvojila auto, a ona nije nista poslala.

    Ja se trenutno nadam nagradnjaci od OMV-a, a moram popiti jos pola kile Cedevite za zadnji krug izvlacenja Meganea... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    Sve kuverte od Cedevite idu u zadnje izvlačenje... pa smo oboje u bubnju... )

    Je... i ja skupljam OMV listiće...

  12. #12
    piquet
    Guest
    i ja.
    samo što su honde nagrade.

  13. #13
    mc
    Guest
    Zato ih i skupljam. Da su Alfe u igri, ne bi ih ni uzimao na blagajni... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    :smile23:

  15. #15
    kizo
    Guest
    ovak, radim na pošti pa znam o čemu pričam
    pol tih koverti dolazi razdrapano, čepovi ispadaju van, pisma nisu zaljepljena adresa nedovoljna fali markica itd.....
    na nagradnoj igri nikad ništa, a žena sve igra :smile23: :smile23: <br><hr>

  16. #16
    Wheeler
    Guest
    Dobio sam prije 10 godina Legice iz Djecjeg kluba. WooHoo.

  17. #17
    Axl
    Guest
    ja sam probao sve i svasta i nikada nista do sada

Slične teme

  1. igre
    By besplatno in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-12-2009, 14:27
  2. ps one igre na PC
    By Tazman in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-04-2005, 11:01
  3. PC-igre
    By ninja in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-03-2003, 22:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •