Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: Subaru Impreza WRX , ma nema te alfe ili BMW

  1. #1
    Mickey20
    Guest
    ne zelim da provociram alfiste ili nekoga drugog, ali stvarno pogledajte malo Imprezu WRX sa 225 KS, nemojte gledati dizajn, jer je to stvar ukusa, ali ako pogledate sta taj auto nudi a ne kosta puno, onda morate priznati da za te pare se nemoze kupiti bolji auto. Sta mislite vi o WRX ? Dali se slazete da je to najbolji auto za te pare ako zelis sport, kvalitet, vrlo dobre vozne osobine, brz auto, za te pare nema boljeg.

  2. #2
    Yoko19
    Guest
    slazem se, za te pare nema boljeg auta, Alfa, BMW i ostali ne nude nijedan auto za te pare koji nudi toliko, Impreza WRX kolje sve Alfe po zavojima i skoro sve BMW-ove, ma to je pravi sportas za fer cijenu

  3. #3
    GT
    Guest
    sutra kad bi imao pare, kupio bi Imprezu WRX, jer mi se svidja i nudi ono sta ja trazim od auta, a ne kosta puno, best buy. )

  4. #4
    komandante
    Guest
    meni je auto ok,cijena i performanse
    cak mi ne izgleda tak strasno lose al ubi me onaj spojler iza i usisnik na haubi!!!
    to mi je full djilkoski i odbojno<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  5. #5
    cuore_pederativo
    Guest
    Alfisti, na noge

  6. #6
    Axl
    Guest
    ova nova izgleda super, ona prije nje je bila ... recimo (blago receno) ruzna. Ona se dokazala i u relli-u i ovako, svaka cast Subaruu na tom autu ali ja bih prije kupio sebi Alfu GTA

  7. #7
    Axl
    Guest
    i to bez razmisljanja

  8. #8
    GT
    Guest
    koliko kosta GTA a koliko WRX ( 225 KS )? jos WRX ima 4x4, sto je ipak bolje. meni WRX izgleda dobro, pogotovo u crnoj boji. Ovdje u nizozemskoj WRX kosta 30.000 eura, a recimo Civic type R kosta skoro 29.000 eura dok Alfa 147 GTA kosta skoro 40.000 eura a 156 GTA 48.000 eura.

  9. #9
    Hondo
    Guest
    I onda kupiš WRX pa za čas hočeš bolje kočnice, pa bolji ovjes, pa si čul da promjenom auspuha dobiješ hrpu konja, pa ti fali 6. brzina i na kraju potrošiš hrpu para, a sve si u startu mogel dobiti u STi-u.
    Ili u GTA! ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #10
    PetarZG
    Guest
    Svaki od tih auta ima svoje prednosti i mane.. subaru: motor, pogon zvuk.. mane, ne drži cijenu, troši ko zmaj i ne nudi ništa od opreme, .. Alfa: izgleda mrak, fina unutrašnjost dobar motor, .. mane: kvari se, averzija većin prema polovnim alfama, cijena pre visoka ... Type R: motor vrhunski, sport, trajnost mane: kvaliteta interijera, visoka cijena ..

    .. drugim rječima sve to individulano, opet ljudi zabriju na jednu marku auta zato jer je on vozi i priča kako ne postoji bolja.. , probajte sve svaki od tih proizvođača nudi nešto drugačije

  11. #11
    Dizaster
    Guest
    Najveći problem na ovom forumu je što je svako subjektivan!!!Brani svoju marku te tvrdi da nema bolje!!!!Npr. Alfisti na ovom forumu tvrde da jedna Honda,BMW,Impreza ne može biti bola od neke Alfe itd.A zapravo nisu ni vozili ništa drugo!!!I smetami što većina na ovom forumu pluje po Mercedesu i tvrdi da je zadnje smeće!!!Sad će me svi pjuvati što sam ovo rekao,ali šta se može!!!!!!!

  12. #12
    GT
    Guest
    Hondo, sta fali ovjesu od WRX? A kocnice su dobre. STI kosta ovdje 45.000 eura, 15.000 vise od WRX, meni bi bio sasvim dovoljan WRX, ne treba mi STI. Ja ne poredim WRX sa GTA, nego sam samo naveo razlike u cijeni.

  13. #13
    cuore_primitivo
    Guest
    krama gta nema kaj traziti pored impreze,ona je obicni (malo brzi)obiteljski auto(necu reci limuzina,jer je premala, pretvrda ) ) )naspram impreze koja je za nju pojam sporta,a bogami i kvalitete. <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  14. #14
    cuore_primitivo
    Guest
    "hočeš bolje kočnice, pa bolji ovjes, pa si čul da promjenom auspuha dobiješ hrpu konja, pa ti fali 6. brzina i na kraju potrošiš hrpu para, a sve si u startu mogel dobiti u STi-u. ""pa te preinake trebaju samo bolesniku koji planira klati ferkace i porsche-e,za nas,vozace obicnih auteka u rasponu od wartburga,preko skode,krame,seata,renoa,volva,citroena,saab-a,gnojpela pa sve do sportskog bmw-a
    ) ) oni su nedostizni i prebrzi,kak na ravnom tak i u "seriji kratkih zavoja" :smile25: :smile25: <br><hr><font size="+1" color="blue">subaru impreza wrx - krama killer</font>

  15. #15
    alfa099
    Guest
    ...evo ti primitivo prilike da si kupiš Imprezu STi, ispod cijene!
    cijena je 41000ojra!
    ...isprsi se! :smile25:

  16. #16
    miro156
    Guest
    pušite mi ××××× svi ljubitelji subarua doći će 2005 godine alfa 157 2.0 V6 sa 320 KS i integralnim pogonom i upravljanjem na sva četiri kotaća a poslije i 3.8 V6 sa 480 KS pa si vi mislite

  17. #17
    pike
    Guest
    ma subaru je bezveze, meni je draza Alfa od 150 KS nego bilo koji Subaru, a cekajte malo 2005, 2006, pa cete vidjeti sta ce Alfa radit japancima i svabama

  18. #18
    GT
    Guest
    petar ZG, znaci po tebi se samo Alfa kvari?? Sve druge marke su bolje po kvaliteti jel???pa cekaj malo, jesi sam rekao da nemas iskustva sa Alfama ? Pa nemoj onda pricati suplje price koje si cuo , kad budes imao iskustva sa Alfama onda tek ocjenjuj kvalitetu a sve do tada postedi nas od tih supljih prici. )
    Jos nesto, odakle ti ta izjava da je interijer Civica Type R lose kvalitete???

  19. #19
    Koshpa
    Guest
    2 miro&pike: Ne sanjarite djeco o takvim nebuloznim brojkama. A sto se tice alfinog integralnog pogona;vise dijelova, veca vjerojatnost od pojave kvarova, a i sami znate da Alfe nisu nesto posebno pouzdane.
    Alfa ce trebat dosta vremena da napravi 4x4, Subaru kvalitete.

  20. #20
    Vicky
    Guest
    ma nije ni Subaru nesto posebno, svi se auti kvare, zato nemojte mislit da je Subaru drugaciji, znam dosta primjera Impreza koji imaju problema sa motorima. Nemozete generalizirat, jer nisu ni japanci nesto posebno kvalitetni, sve je to tu negdje, razlike nisu velike.

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    GT, interijer civica type R odiše solidnošću i masivnošću izrade, al materijali su više manje ili prosjek ili lošije od toga. Pogotovo su obloge vrata užas, glatka tvrda platika. A mazda 3 - ubi bože, još imaju one kvakice za otvaranje kao pred 10 godina

  22. #22
    Honolulu
    Guest
    ma pusite svi ×××××, i vi i vas ××××ni Subaru, pravi ljubitelji cijene marke koje imaju osobnost, tradiciju, bogatu povijest , KARAKTER, a usrani kosoooki to nemaju, boli me ××××× za njihovu famoznu kvalitetu, to su bezlice marke koje vrijede od A do B, ali neznace kurca

  23. #23
    cuore_primitivo
    Guest
    "3.8 V6 sa 480 KS"ja vec mjesecima tvrdim da ce krama postati sportska kad dobije gm-ove motore(a ovaj 3.8 stize upravo od njih)a vi pljujete po meni,a vidi sad kak se hvalisete tudjom tehnologijom,od trulog gm-a.izgleda da ne bu nitko mijenjal boje kao sto se pricalo,nego cete samo prihvatiti bolju tehnologiju i tvrditi kak je to zapravo fiatov stari motor koga su davno razvili ali su ga cuvali za posebne prilike... :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

  24. #24
    cuore_primitivo
    Guest
    vidi sto su se ljubitelji poamerikanjene krame usutili,nitko ni rijeci da pobije moje tvrdnje.ipak ce gm od krame napraviti sportasa,da se moze usporediti sa gnojpelom i seatom.vala,bilo je i vrijeme :smile23: :smile23: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

  25. #25
    HONDAA
    Guest
    Kvaliteta, motor-perfomance, 4x4, ovjes, dizajn(stvar ukusa), sve naj naj naj u korist Subarua, kada ce BMW i Alfa s 2.5l motorom razviti 300ps?, Mozda nikad i nezaboravite ipak na sve to daju 3gd garanciju.

Slične teme

  1. Subaru Impreza Sti WRX WR1
    By B16A in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-03-2004, 22:31
  2. Subaru Impreza WR1
    By Koshpa unlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-01-2004, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •