Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: respect @ vw buba

  1. #1
    John D0e
    Guest
    Danas sam nasao malo vremena i reko idem upaliti staru bubu iz '76 god. Nije radila nekih cca 8 mjeseci, parkirana je u supi, stavim akumulator, dodam malo benzina, malo sipnem u karburator i na kljuc! Upalila je od prve bez imalo verglanja!!
    Respect!

  2. #2
    GT
    Guest
    fino za tebe )

  3. #3
    activa
    Guest
    ...kakav gust ?????

  4. #4
    John D0e
    Guest
    Stvarno sam se prijatno iznenadio! To su bili auti a ne ove danasnje igracke )

  5. #5
    activa
    Guest
    ...je , je , bas je auto ....?????

  6. #6
    activa
    Guest
    ...udoban , stabilan , lep , praktican , stedljiv , lak za voznju , ergonomija na visokom nivou ...........????????

  7. #7
    mc
    Guest
    A tek zvuk... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je strasno antipatican auto i nikada ju nebi zelio imati.

  9. #9
    activa
    Guest
    ..j...., pa to su hitler i porshe osmislili , i u delo pretvorili.....narodni auto !!??

  10. #10
    Axl
    Guest
    respekt prema tom autu
    to nemoj prodavati

  11. #11
    John D0e
    Guest
    Udoban bas nije, stabilan i to nije, lep e to je vec stvar ukusa, stedljiv isto nije, nije nesto tezak za voznju, ergonomija nije na visokom nivou ali
    ima ono nesto sto danas ima malo automobila i ljudi su to znali cijeniti prije a mnogi znaju i danas.
    Zvuk joj je zastitni znak isto kao i dizajn!
    @Axl
    Ne mislim ga prodavati ni pod razno, cekam malo bolju novcanu situaciju pa da ga renoviram.
    Inace vozim cetvorku i to R4 ) ali ovaj auto jednostavno volim.

  12. #12
    activa
    Guest
    ..ja bubu nisam nikada voleo !!!
    ..ali ne mogu osporiti da je u svoje vreme bio sjajan auto !!
    ...i sad mi se desi da se okrenem , za nekom fino sredjenom i picnutom bubom !!

Slične teme

  1. Newfound respect for my car
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-12-2002, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •