Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: CITRAĆ C4

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    evo ga! kompletna kolekcija, uključujući slikice unutrašnjosti:










    :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr>

  2. #2
    Aero
    Guest
    To siguran dizajn ili? Inače vrlo zanimljivo

  3. #3
    drugmirko
    Guest

    volan mi je ludnica :smile25: . dobro, ne toliko u samu ljepotu, neg u funkciju, jer su izgleda stvarno napravili, da se središnji djeo ne okreće. :smile25: :smile25:

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ovaj trovratni izgleda ko ona stara Mazda 323coupe... meni je ovo dosta neprivlačan dizajn... makar pozdravljam svako odstupanje od sivila... bit će mi ih drago vidjet što više na cesti...

  5. #5
    Aero
    Guest
    Čekaj, kaj se središnji dio volana ne okreće?

  6. #6
    Brock
    Guest
    Neloše...

  7. #7
    drugmirko
    Guest
    ok. aero, neću sad tvrdit sto posto, ali čitao sam, da će napravit to u jednom od svojih budućih modela C4 ili C5. ovaj izgleda, ko da je pravljen da se vrti samo obruč i prvi red funkcijskih dugmića, ostalo, drugi red funkcijskih tipka i airbag kontejner s logotipom bi mogao bit fiksan.<br><hr>

  8. #8
    Fresh
    Guest
    Nije loše, pogotovo Coupe

  9. #9
    drugmirko
    Guest

    fresh, sviđa ti se i spoiler na krovu? meni to izgleda malo česki. , ali ću za krajnji sud pričekat, da ga vidim u živo.

    danas sam recimo prvi put vidjeo Seatovu Alteu.. od zada mi i nije, iako na slikama nije bila loša.

  10. #10
    mc
    Guest
    Jako dobro. Bas me zanima kako ce izgledati uzivo i kakva ce biti ponuda prostora... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #11
    komandante
    Guest
    dr.s je,meni je ista mazda,mislim da se zvala 323p<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  12. #12
    drugmirko
    Guest
    mc, s time će bit slabije.
    jedan poljak, koji je bio na consumer usporedbi C4 s Pug 307, Astrom, sadašnjim Focusom, Meganom 2 i Golfom 5, kaže, da vozač i suvozač sjede kraljevski ali, da je pozadi prilično stisnuto. najviše zbog padajućeg krova.<br><hr>

  13. #13
    drugmirko
    Guest

    komandiru, misliš ovu:




  14. #14
    activa
    Guest
    ...eto docekasmo i to da citroen kopira Japance !!??
    ...nije tako los..???....bolje receno ...nit smrdi , nit mirise ??

  15. #15
    activa
    Guest
    ...sa troje vrata mi se ne svidja , ali ovaj sa petoro je bonbona !! )

  16. #16
    mc
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  17. #17
    activa
    Guest
    ...mazga ????

  18. #18
    drugmirko
    Guest
    fuj..., ogadit čete mi auto još prije neg se ga može opće u živo vidjet. <br><hr>

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    ovaj s 5 vrata je sasvim pristojan

  20. #20
    activa
    Guest
    ...japanski citroen ???...kakva milina !!??

  21. #21
    activa
    Guest

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Interesantna spodoba... ovaj s troja vrata zgleda ko mješavina 323 (kak je Dr. S. rekao) i CRX-a. Nije loše i treba to uživo vidjet.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  23. #23
    drugmirko
    Guest
    evo, ovo je još gadnije, al je barem Citroenovo . i dokazuje, da Citrać nikako ne kopira od tamo neke mazg.. pardon, Mazde... neg uzima iz vlastite prošlosti ) :

    <br><hr>

  24. #24
    Aero
    Guest
    Ako je ovo što pričaš drugmirko istina, onda je to opaka stvar...

  25. #25
    drugmirko
    Guest

    i još malo na tu temu:


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •