Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: gdje dati poravnati alu felge??

  1. #1
    CLEANER
    Guest
    felga je dobila udarac...vulkanizer je reko da ju trbem dati poravnat..a sada,gdje? inače do brzine od 120 ne trese al kasnije...zlo! i kod bremzanja isto tako.ko da se raspada prvi kraj. molim vas za vaše preporuke!

  2. #2
    Aero
    Guest
    Bolje ti je ne voziti s tim. Raz××××t će ti ovjes. A najbolje ti je kupit novu felgu. Tak si najsigurniji...

  3. #3
    Brock
    Guest
    Ja sam svoje ravnao, brusio i farbao kod jednog tipa u Brestovju (prema Samoboru). Čovjek OK radi i ima fer cijene... meni je za full sređivanje 4 felge uzeo 900kn (uključena montaža, demontaža, novi ventili i balansiranje).

    Čovjek se zove Kruno, a broj telefona je 01/3372-028

  4. #4
    Girrari
    Guest
    S obzirom na to kak je čovjek složil Brockove felge, definitivno za preporučit.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Joj meni se alu felga tolko spizidla da su se potrgali dijelovi ruba dobrano. Mislio sam gotovo je, al sredio ju je neki tip što sređuje ovima što trke voze. I felga je savrešeno balansirana, bolje nego ona koja nije dirana

  6. #6
    Hondo
    Guest
    Jelinić kod Cibone. Nije baš badava, al rade dobar posao.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  7. #7
    Brock
    Guest
    Taj lik kod Cibone je mom frendu uzeo za sređivanje 10-ak centimetara ruba felge (lagano oguljena na rinzol) nekih 250kn, da bi mu se nakon 2 mjeseca počela ljuštit boja...

  8. #8
    Brock
    Guest
    Moje su fakat bile razvaljene.. svi rubovi pojedeni do metala, na jednoj ostrugani krakovi 1-2 mm u dubinu i bile su sve lagano spigane sa vanjske, a dosta sa unutrašnje strane.

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    Ja sam ze zabio felgom u zidic od 30-40ak cm sa jedno 60ak km/h. Bas felgom, skrenuo u zidic(to je bilo kad sam kalibru slupo), prvo je kotac u zidic lupio pa onda lim. Kotac(prednji lijevi) mi je zavrsio ispod nogu - popigani most, pukla vilica, spone, servo letva..

    Obruc felge je napuko bio do pola sirine felge i mogo si gurnut 2 prsta u pukotinu. 1/4 vanjskog dijela obruca je bila udubljena prema centru felge jedno 5cm..
    Naravno, i guma je bila rasjecena do pola.

    I gabrek ju popravio za 500kn ak se dobro sjecam. Na balansiranju je trebao uteg od 105g s unutrasnje strane Al nije se nis posebno osjetilo u voznji...

    Kupio bi novu al sam trebo cekat pun ××××× jer nisu imali felgu s tim sarafima nigdje u sloveniji ni hrvatskoj pa sam ju dao popravit dok ne nadjem novu negdje

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    Otprilike ovako:


  11. #11
    Black Knight_
    Guest
    Al izgledalo je jos gore :/

  12. #12
    Brock
    Guest
    Jebate Bleki!

Slične teme

  1. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati ?
    By skywalker in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2003, 11:42
  2. stranice gdje se mogu vidjeti kako felge izgledaju na autu?
    By ico in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 06-03-2003, 18:30
  3. gdje u ZG povoljno kupiti felge
    By miro in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-10-2002, 20:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •