Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: astra F

  1. #1
    opelas
    Guest
    Koliko bi mogao dobiti za opel astru karavan
    -1996god
    -metalik zelena(perla efekt)
    -1.6i 55kw
    -120000km
    -cool dream paket
    -klima,centralno,2xairbag,sjedalo po visini,klupa djeljiva po trecini...naslon za ruku otraga na sredini + otvor za skije,uzduzni krovni nosaci,orginal muzika (6 zvucnika)
    -alu felge 14 .....185/60/14

  2. #2
    Aero
    Guest
    Oko 5000 ojra.

  3. #3
    opelas
    Guest
    kaj da bi igralo toliko?
    da zaboravio sam i uz to jos i 4 zimske na celicnima.

  4. #4
    Aero
    Guest
    To ti nejde nimalo u plus. Dapaće ide u minus. Moja procjena je 5000-5500 EUR. DObro je što je karavan, ali loše što nije dizel. I nema alu. Ali je dobor što ima klimu. To je bitno.

  5. #5
    opelas
    Guest
    kako nema alu?????
    alu 14 s gumama 185/60/14
    +
    celicne s zimslim gumama 175/70/14

  6. #6
    Aero
    Guest
    A, ima ne skužih. Onda kao što sam rekao 5000-5500 EUR. Ak je auto u dobrom stanju, mogla bi se dobro prodat.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ja bi rekel oko 4500, teško da buš više dobil.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  8. #8
    Aero
    Guest
    Cijena treba uvijek biti viša, da se omogući prostor za spuštanje.

  9. #9
    opelas
    Guest
    4500????za tu lovu ni teoretski nema prodaje.. :smile25:

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ha tak ti je to. Eventualno buš uspio navuči 5000 i to je to.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  11. #11
    opelas
    Guest
    a ××××ga sad pa razlika je 4500 i 5000

  12. #12
    Tehnicar
    Guest
    A što si kupovao "gnOjpel"?možda nisi znao da ćeš imati problema oko prodaje?
    Poslušaj što ti kaže Girrari,ak uzmeš tu lovu otiđi odmah u neki kupleraj i počasti se.....

  13. #13
    komandante
    Guest
    opelas,ne daj se
    situacija u hr se polako mjenja ali opeli su i dalje visoko na listi polovnih
    ja sam imao astru 94g i mada ju nikada nisam zelio prodati ljudi su me non-stop davili.pocevsi od susjeda pa do parkinga u blizini sajma polovnih...

    meni je nesuvislo da auto star 8 godina tolko vrijedi,ali takva je situacija pa je iskoristi

    klima nije tak bitna kod takve klijentele ko kaj je bitno to kaj je karavan i dok god motor nije prejak (1.6 75 je ok)i preskup za odrzavanje nije ni bitno sto nije dizel<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  14. #14
    chevy
    Guest
    Tko ima 5000 EUR-a, taj će sigurno ići na novo auta (leasing ili kredit uz učešće). Čisto sumnjam da ćeš uspjeti prodati svoj auto za toliko love. Ipak je tu 120 tis. km i 8 godina. Opel možda kao polovnjak ima prođu i to kao karavan, ali samo kao diesel, jer ga pretežito kupuju ljudi sa nekim sitnim bussinesom. Za te ljude oprema ti je u drugom planu, njima je jedino bitan prtljažnik. Ako uspiješ prodati - svaka čast. Sretno.

  15. #15
    opelas
    Guest
    kamate su stvarno male za uzeti kredu!!
    al bitno da vw golf 3....96.....s pola miliona stvarnih km.vrijedi 7000-8000E.E jesu ljudi ××××××!

Slične teme

  1. astra F
    By opelas in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-07-2004, 11:54
  2. opel astra
    By kiks in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-04-2004, 07:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •