Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 226

Tema: Japanci rade najbolje sportase

  1. #51
    Aero
    Guest
    Moj TT.

  2. #52
    Aero
    Guest
    Zašto su dva posta?

  3. #53
    komandante
    Guest
    na top gear testu(mozes si skinut sa neta) ja na krugu sa rx8 stig imao u dlaku isto vrijeme ko i 350z i m3(razlika 100-tinjak ks) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  4. #54
    Aero
    Guest
    Ma nema nikakve šanse! Baš ću pogledati. Vremena pojedinog vozila prvenstveno ovise o vozaču, i mnogim drugim parametrima...

  5. #55
    komandante
    Guest
    pa vozac je isti,pokojni stig
    imas na kazaa-i mislim da je 35mb


    inace,ne usporedujem ta dva auta(m3 je definitivno brzi),nit mislim da su japanci najsportasi,ali samo kao primjer da nije sve crno/bijelo a nit su bome japanci socijala

    meni se rx svida i bok.nema neke sulude performanse a po cijeni je prosjek...al kak se nekom svida bmw il alfa ,meni se svida mazdica<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  6. #56
    alfa099
    Guest
    ...Vicky, kad buš ti imao neki japanskii auto na koje se stalno pozivaš, stavi ga kraj mene na cestu, pa da vidimo, ×××××čino primitivna!
    ...još jedan s "posterom na zidu" i odmah sve zna o autima...čak je i sjedio u njima na Auto showu!
    ...napuši mi se bregaste! <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  7. #57
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  8. #58
    GT
    Guest
    Aero, fino sam napisao moje misljenje i zasto sam samo gledao sportase do 50.000 eura, sto se tice m3, htjeo sam da kazem da RX-8 ima izvrstan handling, balans(50:50), ovjes i da se lako moze poredit sa M3 sto se tice toga, M3 jest brzi, jer ima puno vise KS, ali pogledaj mu malo cijenu, taj auto nije bas toliko poseban, ne nudi nista vise sporta od naprimjer rX-8 koja je puno jeftinija. Opet ti kazem, mene zanimaju sportasi koji su meni dostupni, a ne neki skupi auti preko 100.000 eura, jer takve aute nebi nikad kupio , to vrijedi i za 95% ljudi. Sto se tice Opel speedstera, kako mozes taj auto poredit za WRX STI, Opel speedster je jedna skucena igracka, to nije auto, dok je STI sportas, ali istovremeno i vozilo koje mozes voziti svaki dan, dok je speedster samo za zajebanciju. Uostalom taj speedster samo postoji zahvaljujuci Lotusu i njihovom znanju, a Opel ko Opel nebi nikad mogao napravit tako nesto. Od pravih sportskih marki najdrazi mi je Lotus, a sto se tice BMW, sam moras priznat da ti auti su samo sportski kad imaju M oznaku, sve ostalo je luksuzno/udobno sa dobrim voznim osobinama.

    moras priznati ovo :"" japanci nude bolje sportase ako gledamo klasu do 50.000 eura.""


  9. #59
    GT
    Guest
    sto se tice supersportasa tipa Porsche, Ferrari, lambo i sl. to me ne zanima, jer svakako su ti auti meni, kao i skoro svima nepotrebni i nedostupni. Ali ako cemo vec pricati o tim supersportasima, onda imaj na umu da je dovoljan jedan japanac kao recimo NSX koji pokazuje da su japanci u stanju napravit boljeg sportasa od Ferrarija i sl.
    Toyota razvija momentalno TXS supersportasa sa odprilike 500 KS, uskoro dolazi novi NSX, pa cemo vidjeti kako ce stvari stajat kad ti modeli izadju. Dosta ljudi sanjaju i mastaju o porscheu, Ferrariju, jest, ali dok su djeca, ali kad odrastu shvate da ti auti samo postoje da bi uljepsali autoindustriju. pravi sportasi su sportasi koji ne kostaju puno, ali nude pravi sport, performanse, pruzaju uzitak u voznji i pruzaju sve pa i vise nego sta ljudi od njih ocekuju, takvih auta ima dosta, ali samo nekoliko takvih sportasa su dostupni vecini, ovi ostali su preskupi i vise sminka, imidz, status, nego cisti sport.

  10. #60
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  11. #61
    Vicky
    Guest
    Sta je alfa×××, jesam li te raspalio , sam izazivas, pa zato ne pizdi kad dobijes nazad.

    PS. uvijek ponesi kad ides negdje sa Alfom kabanicu, extra odjece da ti nije hladno dok cekas slep sluzbu, a kabanicu za svki slucaj ako budes nesto gledao oko motora( recimo da vidis jesu li sve bregaste na broju ) a kisa pada da nebi bio mokar, jer cuvaj zdravlje i uvijek imaj broj slep sluzbe i svih garaza u okolini gdje god krenes.

  12. #62
    Bodoo
    Guest
    "... a sto se tice BMW, sam moras priznat da ti auti su samo sportski kad imaju M oznaku, sve ostalo je luksuzno/udobno sa dobrim voznim osobinama..."

    Pa naravno da svaka marka ima posebene "sportske odjeljke"! Tipa S,AMG,M,GT(A), GTI, itd...A sto je onda Lancer 1.3 sa 82ks?? Drek od auta, naravno! Isto kao i Impreza 1.6 sa 95ks? Bez WRX/EVO nemaju ni s od sporta. Ili Civic, bez Type R-a? Tu cak postoje i drasticne razlike u dizajnu.
    A Honda NSX je cistokrvni sportski auto, koji vec spada u drugu klasu! Ali, gle cuda, odjednom nestaje ta zapanjujuca japanska povoljna financijska konstrukcija, pa ni taj autek nije dostupan za "onih 95%kupaca"!
    Ipak, gurati ga na teritorij jednog Lamba, MAsseratija, Porschea je ipak malo previse!!!<br><hr>

  13. #63
    GT
    Guest
    mario, zar nisam rekao da mene samo interesuju sportasi do odprilike 50.000 eura, a ako gledamu tu klasu ( koja je najvaznija klasa jer 95% ljudi kupuju aute do max. 50.000 eura ) tu su japanci u prednosti sto se tice sporta.
    Inace jedva cekam kad Alfa dodje sa brzim GTA/Autodelta modelima i 4x4 , to ce biti prave pile , Rekao sam , najdraza marka mi je Alfa, dragi su mi i BMW , Lotus, a sve ostalo dolazi is dalekog istoka )

  14. #64
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  15. #65
    Bodoo
    Guest
    Za mene je recimo Lancer EVO stvarno best buy, i slazem se da japanci imaju ponekad odlican omjer ulozeno dobiveno. Taj bi auto jako volio imati u svojoj garazi, i vjerojatno si ga moze priustiti veci krug ljudi od recimo 911T, M3CSL, RS4, i sl. Al to ne znaci da oni automatski proizvode NAJBOLJE sportase!!<br><hr>

  16. #66
    GT
    Guest
    Bodoo, NSX sam naveo da kazem da su i japanci itekako u stanju napravi sportasa koji se lako nosi sa Ferrari, porsche i sl.. Jos nesto, To sto sam rekao za BMW je zato sto je bilo price da je 330i sportski auto. Jos nesto, ja govorim o Sportskim modelima iz japana, a ne o "' markama "' jer vecina markih ima sportske modele u ponudi, dok su ostali obicni auti.
    A opet, ako gledamo sportase do 50.000, tu japanci vladaju i to je cinjenica.

  17. #67
    GT
    Guest
    ja nisam rekao da japanci proizvode najbolje sportase opcenito, nego proizvode najbolje sportase u klasi do 50.000 eura , o tome ja pricam.

    mario, Speedster je kao Elise, posebna vrsta auta, ali reci ti meni koji to evropljani u klasi do 50.000 eura imaju aute tipa WRX (STI) , EVO, S2000, MR2, RX-8, 350Z , Type -R itd..

  18. #68
    Bodoo
    Guest
    Da, i ja se tu slazem! Ali sto se tice onih TOP cistokrvnih marki, "nije tesko" napraviti auto koji je blizak Ferrariju/Porscheu samo po performansana. Njihov ugled i tradicija su nenadmasni sto god netko rekao! Taj ugled se i jako skupo placa (osobito uocljivo kod Ferrarija). Ja sam se vec par puta iznenadio koliko ima neserijskih modela, ili onih koji se rade u miniserijama, a za koje nisam do tada ni cuo(kao ni vecina ostalih s Foruma), a imaju motore sa preko 500ks,ubojita ubrzanja od 3s do stotke, jure debelo preko 300km/h, i slicno! Jel to znaci da su to bolji sportasi? Danas nije Pretesko napraviti tako nesto, samo je pitanje tko ce kupovati auto koji ide kao Ferrari, a nije Ferrari, a jos uvijek nije toliko jeftin da bi bio "povoljna kupnja"! Kuzis kaj hocu reci?<br><hr>

  19. #69
    GT
    Guest

    Porsche , Ferrari, Lotus, to su legende, pa to i ja kazem da nema tih markih o cemu bi ljudi, djeca mastali? ) , kojim autima bi se divili da nema tih markih? )
    Ferrari, Porsche itd.. nisu samo sportasi, nego to su i tradicija, imidz, eklsuzivnost, stil, znaci sve, i za to se placa, to je logicno, samo ja licno nebi nikad takve aute kupovao, volio bi sportasa, naravno, ali nekog sportasa koji ne kosta puno ali nudi puno. To mi je dovoljno, ne treba mi Ferrari, porsche itd..

  20. #70
    alfa099
    Guest
    ...gle Vicky...ja sam rekao da su japanci socijalna klasa, a ti si počeo vređat!
    ...ko ti je kriv kaj moj sat vredi više od tvog auta!

  21. #71
    SonnyCrocket
    Guest
    pa, naravno da ne

  22. #72
    Vicky
    Guest
    Ko je tebi kriv kad moja bregasta traje duze od tvoje

  23. #73
    aluh
    Guest
    komandante kaj ti ono znaci -pokojni stig- pa nije valjda umro?

  24. #74
    komandante
    Guest
    mislim da je poginuo krajem prosle godine

  25. #75
    Dr. Strangelove
    Guest
    mislim da nije, imam ja nekoliko top gearova od prošlog mjeseca i brijem da i dalje on vozi... makar uvijek ima kacigu, da ga nisu zamijenili

Slične teme

  1. Golf TDI, pa sta nam to rade?
    By vw-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 20-12-2015, 20:40
  2. kak to rade slovenci
    By pug purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-12-2003, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •